Opinie o P.H.U. Transport Sebastian Maryniak w Marianówka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Transport Sebastian Maryniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Transport Sebastian Maryniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Transport Sebastian Maryniak w Marianówka

Driver

Wszystkiego tę opinię są nie prawdziwe jezdze w tej firmie ponad 6 lat ,moja opinia jest pozytywna .

@Zuzanna

Zuzanno, o jakich problemach z płatnościami piszesz? Bo chyba nie o wypłatach dla kierowców?! Pracuje tu ponad 11 lat i jeszcze takowych nie było!

Mariusz

Ktos tu sie podszywa pod kogoś i wypisuje negatywne opinie. Firma jak firma Wyplaty godziwe i na czas Dużo weekendów w trasie Wczas się wyjezdza późno zjezdza

@Damian

Aż takie duże są zaległości w płatnościach? Ostatecznie wypłacają wszystko czy jakoś w ratach? Możesz też napisać w jakim systemie jest praca? Co ile zjazd do domu?

Rok temu padła tu stawka 9000 brutto dla kierowcy na trasach międzynarodowych. Coś się zmieniło w tej kwestii? Można się spodziewać, że wraz ze stażem pracy, stawka będzie rosła? W jakich systemach można jeździć i na jakich trasach? Fajnie jakbym mógł się dogadać w tym zakresie i byli elastyczni.

Kierowca z firmy Nowy wpis

Zarobko w okolicy 9000 ale brutto. Trasy to głównie na niemcy, zdaża się też holandia i czechy ale w większości to stałe miejsca. Ostatnio trochę też latamy po PL. Praca najczęściej od poniedziałku do piątku ale zdarzają się też powroty w soboty lub wyjazdy w sobotę. Często bywamy w domu też w tygodniu.

Patka Nowy wpis
@Kierowca z firmy

Dla nowych pracowników też jest możliwe od razu te 9k brutto? Mąż nie chciałby mieć takich okienek w tygodniu, bo wolałby mieć wolne weekendy. Załóżmy, że jednak tryb pracy jest pon-pt. O której zazwyczaj można zjechać w pt, i o której wyjeżdża się w ndz?

Driver

Wszystko jest prawdziwe jeździłem 14 lat w tej firmie

@Irek

Irek Jeżdżę już w tej firmie dobrych kilka lat i i nie można narzekać. Wypłata na czas stałe kierunki Niemcy Holandia i Włochy No i generalnie w 90% stałe punkty rozładunku i załadunku. A jak potrzeba jakieś pomocy od szefa to raczej nie odmawiam więc nie wiem Dlaczego Irek wystawiasz tyle negatywnych opinii( Mario , szybki itp.) Jeżeli było ci tak źle to co ty robiłeś 14 lat w tej firmie? I Może napiszesz jak odeszłeś z tej firmy to by wiele wyjaśniło, ale pewnie i tak byś nie napisał prawdy. Więc proszę nie podszywają się pod innych kierowców typu – Mario czy szybki No chyba że Masz rozdwojenie jaźni A jeżeli tak to chciałbym cię uświadomić że jest to choroba psychiczna Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

@Irek

Skoro było Ci tak źle to co tu robiłeś 14 lat??? (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Za puzno przejzalem na oczy wśród jakich ludzi się obracam w ciągu 2 miesięcy odeszło 2 kierowcow to taka (usunięte przez administratora) firma? Premia uz ianowa wliczona do frachtów to nie jest (usunięte przez administratora) a jest w pisana do umowy o pracę i powinna być wypłacana do podstawy to jest (usunięte przez administratora) i weekendy (usunięte przez administratora) bo szef musi lizing splacac????????????

@Irek

I znowu się mijasz z prawdą Irek bo ty nie odeszłaś tylko zostałeś wyrzucony z auta na parkingu przez samego szefa Zgadza się? I myślę że właśnie to cię najbardziej boli i dlatego wypisujesz bzdury No ale sam sobie na to zasłużyłeś I widzę że strasznie się denerwujesz albo to twoja kultura bo Administrator ma dużo roboty przy twoich wpisach ????????????

@Kierowca

I tak miałem złożyć podanie po powrocie, odmówiłem wyjazdu na weekend bo nie jestem ich własnością i dupolizem, wiesz dobrze ze w marcu miałem odejść jak moja mama UMIERAŁA A TEN PIZCIELEC KAZAŁ MI WY....... AC NA ROZŁADUNEK ITAK SZANUJĄ KIEROWCÓW

@Irek

Ty naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości. Tak ty od chodziłeś od tej firmy już kilka lat albo jeszcze dłużej i wszystkim to w kółko powtarzałeś Tylko nie wiem jaki miałeś w tym cel, moze żeby buntować innych czy co?

Waldi
@Driver

2tygodnie wstecz wasz szef wysłał auto na wykend i kazał jechać kierowcy w Czechach na zakazie i zapłacił mandat to do tego się zmusza kierowców do nie przeszczegania przepisów i ich naginanie to jest (usunięte przez administratora) NIE FIRMA LEPIEJ POD KOSCIOŁEM ŻEBRAC JAK TAM PRACOWAC

Przewoznik
@Driver

Robiłem usługi dla tej firmy Maryniak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zapłaty

Zuzanna

A wiadomo co spowodowało te problemy z płatnościami? Widzę w opiniach, że wcześniej inni pisali, że pracują po wiele lat, więc chyba nie było takich problemów. Coś konkretnego się wydarzyło? Jakieś problemy finansowe właściciela ?

Kierowca z firmy Nowy wpis
@Zuzanna

Mariusz

@Mariusz

To co piszesz o tym, że jest dużo weekendów w trasie to nie do końca się z Tobą zgodzę. Bo ja w tym roku byłem w trasie na weekend 3 góra 4 razy. Podobnie z tymi wczesnymi wyjazdami i późnymi powrotami. Już od 2 miesięcy zawsze wracam w piątek i wyjeżdzam w poniedziałek. Z tego co pamiętam to ostatnio też wracasz najczęściej w piątki.

Beata
@Kierowca z firmy

Jest tu tak wiele argumentów, głównie zarzutów, a kierowca, który chciałby starać się o pracę w Transport Maryniak nie ma szans dowiedzieć się tutaj, jakie są stawki za kółkiem na zagranicznych trasach. Czy mógłbyś je opisać, chociaż w przybliżeniu? Bardzo Ci dziękuję za to.

@Beata

Jeśli chodzi o stawki to jeżdżąc na Włochy za kółko wychodzi minimum 1200zł.

1200za koło zapomniałeś dodać że to zbieranina min 3miejsca

@Smys

Przy zbieraninie stawka za kółko wychodzi jeszcze lepiej. Pisze o 1200 przy jednym miejscu rozładunku i załadunku. Smys nigdy na italie nie jeździłeś to skąd możesz coś o tym wiedzieć!

@Mariusz

Jak płatność zarabiasz po 9tys ???????? za półtora miesiąca i jeszcze czekasz na kasę nawet na paliwo nie masz żeby na motorze pojeździć

Halina

Nie ukrywam, że informacja w komentarzu, że komuś nie zapłacili, od razu mi się rzuciła w oczy, choć mogę tylko wierzyć na słowo. Czy nadal są takie problemy? Dajcie znać, jak wypadają teraz z tą wypłacalnością.

@Halina

Tak jeszcze nie wypłacił już trochę czasu minęło wszyscy poszli na drogę sądową

@Halina

Tak dalej nie płaci już nikt nie chce mu robić przewozów kierowcy też odchodzą

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.H.U. Transport Sebastian Maryniak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
IGNAC

Pracuję w tej firmie 11 rok więc myślę że mam coś do powiedzenia o tej firmie i to będą rzetelne informacje które ci się przydadzą Jeżeli chcesz przyjść do nas do firmy. Generalnie jeździmy tylko do trzech krajów NL, D, IT. Choć czasem zdarzy się jakiś inny kraj ale to jest rzadkością. W 90% mamy stałe punkty rozładunków i załadunków więc raczej nie mamy jakieś jazdy i zbierania żeby wrócić do Polski. Jeżeli chodzi o weekendy to tak zdarzają się Ale jest ich niewiele i zazwyczaj się wyjeżdża w sobotę po południu z domu. Kasa? Mogę chyba stwierdzić że nikt tu nie narzeka na brak pieniędzy za wykonaną pracę. Co mogę jeszcze powiedzieć, atmosfera i komunikacja z firmą jest na bardzo wysokim poziomie tak z szefami jak i kolegami z pracy. Na pewno nikt nie odmówi pomocy Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje jaki z jednej taki z drugiej strony. Reasumując Jeżeli chcesz pracować jako kierowca jesteś elastyczny i komunikatywny to myślę że odnajdziesz się w tej firmie

@IGNAC

Wszystko to bzdury napisz prawdę o tej firmie wiemy ilu kierowców się przwinelo przez tak doskonalom firmę, jedzicie tylko od poniedziałku do piątku wszystkie wekendy w domu nie ma zbieraniny jak w DHL Poprostu miodzo a auta stoją z powodu braku kierowców tak pięknie jest

@Smys

Naprawdę nie ma najmniejszego sensu żebym przerzucał się z tobą na komentarze ponieważ Widać gołym okiem że wszystkie te wpisy od– MARIO, SZYBKI, SMSY są od jednej osoby i mają tylko jedno na celu, oczerniać firmę. Moja rada: Przestań się pogrążać

@IGNAC

Co ci obiecali za te kłamstwa co napisałeś premie? Pracowałem i wiem jak tam jest, jak jest tak SUPERto Mariusz czego odszedł 2 miesiące po mnie?

@Irek

Tylko ze ty Irek nie odszedłeś sam tylko zostales wyrzucony z pracy i w tym jest różnica między Tobą a Mariuszem. I jakoś nie widać negatywnych wpisów od Mariusza tylko od Ciebie. Twoje wpisy Potwierdzają tylko że nie możesz sobie darować, no ale sam sobie jestes winien. A powinieneś to przyjąć jak mężczyzna a nie próbować siać zamęt. Pozdrawiam

@IGNAC

Niech wam będzie że mnie wyrzucili tylko czego nie ma tego na świadectwie bo nie jestem ich slasnascia i oni nie będą mi planować wekendow

@IGNAC

Dalej pauzy kręcisz w osobówce już od Pragi zaczynasz jadąc za swoją ciężarówka którą ciągnie ci skoczek i w Kłodzku przesiatka i dalej tak wyglądają pauzy u Maryniaka a kolega co ma piasek w jajaj nie potrafi zrobić dziecka jak kręci 45 jadąc na gra ice za swoją ciężarówką i tam dokręca 45 lykendowke Tak się jeździ u Maryniaka i ktoś powie ze wszystkie pauzy w domu Mariusz mówił zresztą wiem jak to funkcjonuje u Maryniaka ha ha pauzy w osobówce

@IGNAC

Pracowałem w tej firmie 4 lata wstecz mnie też z Maryniak wyrzucił za to że mu powiedziałem prawdę jak mnie okradał na kasie mało tego udowodniłem mu ten ptzekret liczył mi po 5%od frachtu 600 EUR za meble z Nysy a był1100 EUR z Termafle 500 EUR a by) o 980 EUR moja ostatnia wypłata za cały miesiąc pracv winiosla 3700zł , tak się zdenerwował za ptawde że zakazał mi wchodzić na teren firmy mało tego jak odbierałem świadectwo to się okazało że 1,5 roku byłem nie ubiespieczony i co. można powiedzieć? TYLKO JEDNO ŻE TO ZWYKLI ZLODZIEJE!!!!!

@IGNAC

Ta firma Maryniak to zwykle przerety niech ich boss ha ha się odniesie czego robiłem 1,5 roku na czarno? I mnie okradał na każdej wypłacie płacąc mi 5% od frachtu i zaniżał frachty Ale jego przekręty i (usunięte przez administratora) wyszło na jaw dlatego tyłu kierowców się przewaliło przez ich firmę, słyszałem że auta już stają pod} łotem SUPER TE (usunięte przez administratora) WYJDZIE KIEDYŚ IM BOKIEM!!

Prezes
@IGNAC

Słyszę że znów kierowca odszedł z firmy Maryniak no taka zajebista firma rodzinną ???????? już obywateli z Ukrainy zatrudniają masakra

@IGNAC

Znów się kierowca zwolnił od Maryniaka taki mają szacunek do ludzi już Ukraińców przyjmują firma dziad

@IGNAC

(usunięte przez administratora) zostają normalni kierowcy odchodzą Jastrząb odszedł od przekrętów i Ukraińców się zatrudnia ale Padło

@IGNAC

To dlaczego w przeciągu roku odeszło 5 kierowców z paroletnim stażem pracy w tej firmie ,i na ich miejsce nie ma nowych tylko już zatrudniają Ukraińców taka doskonała firma Przekrętów ,żaden szanujący kierowca nie podejmie pracy w takiej firmie nie mają szacunku dla pracownika i na dodatek okradają z wypłat napewno biednych Ukraińców też oskubiom

@IGNAC

To dlaczego w przeciągu roku zwolniło się 5kierowcow z paroletnim stażem i nie ma nowych tylko na zatrudnionych Ukraińców?

@IGNAC

Nie samym chlebem żyje człowiek ,ale każdym słowem które pochodzi z st Bożych ,oni myślą że kasa to wszystko że można traktować pracownika jak szmatę ale kij ma dwa końce i powoli zaczyna uderzać tym drugim końcem

@Piotr

Maryniak powiadał że woli żeby auta stały pod płotem niż żeby Ukraińcy jeździli no i co się stało panie maryniak spadł pan na psy bo przyjmuje pan Ukraińców bo polscy kierowcy omijają dziadów z daleka!!!!!!!!!!!

@IGNAC

Jak taka wspaniała firma to dlaczego w przeciągu 5miesiecy odeszło 3kierowcow z kilkuletnim stażem pracy ?i i na ich miejsce niema chętnych !!!

@IGNAC

Miałem iść do tej firmy do pracy ale rozmawiałem z kierowcami którzy się zwolnili i faktycznie ta firma do (usunięte przez administratora) szef okrada kierowców nie przestrzegają godz pracy a jak ci się postawisz to jesteś nikim naj lepiej jak byś siedział pod stołem u szefa i mu ciągnoł wtedy masz dobrze jak ci co tak chwała

Maciek
@IGNAC

To co pisze Prezes to prawda że tak tną kierowców na frachtach poprostu to (usunięte przez administratora)

@IGNAC

Jeżeli jest tak super to palancie powiedz czego kierowcy odchodzą Maryniak nie traktuje dobrze ludzi tylko takie jak ty palancie siedzisz pod biurkiem to piszesz także bzdety

@IGNAC

Człowieku dali ci na prawo jazdy uratowali ci życie i tak piszesz za 100zl to i (usunięte przez administratora)raz wiesz jak traktują i traktowali kierowców jak własność Proszę kto chce unich pracować niech popytaj tych kierowców którzy się zwolnili a jest ich Bardzo Dużo jak na tak małom firme

@IGNAC

I czego tak kłamiesz ich bronisz dzisiaj 2 lipca znów zwolnił się kierowca Mariusz bo Maryniak go (usunięte przez administratora)z kasy za chwilkę będziesz sobie wybierać autko którym będziesz chciał jechać ,nie szanują pracownika a jak gorsze że okradają z kasy poprostu (usunięte przez administratora)

Ulubieniec
@IGNAC

Jeżeli chodzi o kasę to fakt okradają kierowców i też nie szanuja mają 3kierowcow którzy siedzą pod biurkiem i to jest baj gorsze ,piszą i kłaniam to jedno pytanie czego kierowcy odchodzą dziś odszedł Marius chodziło o kasę nic więcej u (usunięte przez administratora) się nie jeździ są dobre firmy w Kłodzku które dobrze płacą i pewne weekendy w domu

Grzesiek
@IGNAC

Same kłamstwa kolego piszesz jeżeli jest tak słodko to czego w ciągu roku odeszło tyłu kierowców z paro letnim stażem w tej firmie ,a ty się szarpiesz o kasę TRAGEDIA

Gucio
@IGNAC

Byłem na rozmowie i stwierdzam że oni mają coś nie tak z głowami ta firma to tragedia

@IGNAC

Co ty piszesz za kłamstwa wiem że potrafisz się że (usunięte przez administratora)za 10zl ja odmówiłem wyjazd na wekend bo mam szacun i nik be będzie mna zondził zapytaj (usunięte przez administratora)ile mnie skroił i dlaczego pomnie odeszło jeszcze 4 kierowców Ibedzuesz(usunięte przez administratora)

T
@IGNAC

Naj większy zlodzie oczywiście z tatusiem. Bronisławem

@IGNAC

Ta firma to samo zło (usunięte przez administratora) kierowców źle ich traktują omijajcie taką firmę Maryniak

Przewodnik
@IGNAC

Robiłem usługi dla Firm Maryniak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zapłaty nie rozumie dlaczego można tak (usunięte przez administratora)ludzi Dlamnie to Dno I (usunięte przez administratora)Maryniak

@IGNAC

Co powiesz a dziś gadasz że na wypłaty czekacie bo Ukraińca musiał zapłacić to Dziad Trans kto teraz nie płaci MARYNIAK I TAK BYLO I JEST uwarzaj żeby ci łyżeczka zima w herbacie nie zamarzła ????????????

@Irek

A dlaczego wrócili skoro tak niby źle było?

@IGNAC

Zobaczcie ile firmą wiszą kasę za wykonane usługi transportowe sprawy w sądach pod wykonawcy dali i teraz windykacja siedzi na przekrętach Maryniakach już ostatni nie miał kasy na wypłatę dla Pracowników Dramat Maryniak to(usunięte przez administratora)

@IGNAC

Dużo piszesz jasne coś mu musisz spłacić prawda jest taka że (usunięte przez administratora) przewoźników jestem przykładem Maryniak to (usunięte przez administratora) i Bieda

@IGNAC

Tak chwaliłes Firmę Maryniaka to czego się zwolniłes i jeszcze wypłate robił ci w ratach

@Irek

Wynagrodzenia płacą w ratach? Długo to już trwa? Pisali tu o zaległościach dla kontrahentów. To dotyczy też pracowników?

A udzielisz info czy ktoś stąd się kontaktował ostatnio? Bo ciekawa jestem ile osób mogłoby mieć poważnie z tym problem

Kilka transportów dla nich zrobiliśmy. Po pierwszym przestali płacić sprawa trafiła do kancelarii windykacyjnej. Oddali pieniądze za faktury. Dla reszty osób zostawiam numer 794 777 028

@Marta

Tak z ciekawości tylko, skoro po pierwszym podobno przestali płacić to po co kolejne były?

@Karolina

Bo ufali złodzieja że zapłacą !!pan Widowiak z Pławnicy też im zaufał i po paru miesiącach sprawa trafiła do sądu i komornika człowiek ma miękkie serce bo wierzy a puzniej na przykładzie Maryniakow traci nadzieję

@Janek

Udało się temu Panu, o którym piszesz jak sprawa trafiła do sądu odzyskać pieniądze? O jakiej kwocie mowa jeśli mogę wiedzieć?

@Karolina

To pisze deputo dają te same namiary wszędzie Nie działać. Z nimi (usunięte przez administratora)

@Anna

Tak udało się ale w sądzie kwota była duża bo parę miesięcy mu nie wypłacał za wykonane przewozy jeździł z Żarów termaflex do Niemiec Doschwic puzniej po przegranej sprawie Maryniak chciał się dogadać ale było już za późno miał sadowny termin na spłatę długu n Maryniak to przekręt i (usunięte przez administratora) kierowców też okradał nie jednemu pod wykonawcy zalega

@Anna

Kwoty nie znam wiem że jeździł 4miesiace za swoje pieniądze sprawa trafiła do sądu i i Maryniak musiał w trybie szybkim wypłacić kasę i wtedy nie było wypłat to tylko jeden przykład jego (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)

Kierowca z firmy

Pracuję w tej firmie już 8 lat. Wszystkie auta nowe lub prawie nowe. W 90% stałe trasy i miejsca rozładunków i załadunków. Wypłata zawsze na czas. Gdy potrzebuje dzień wolny żeby załatwić jakieś sprawy, to zawsze mam tak ułożoną robote aby zjechać do domu na ten dzień. Tak samo w kwestii wyjazdów na weekendy, wszystko można dogadać z szefem.

@Kierowca z firmy

Co ztego że nowe auta jak z budy nie wysiadasz a jak chcesz dzień wolny do żeby go dostać to graniczy z cudem chcesz piąte cały wolny to zjeżdżasz po południu naprawdę popytajcie innych kierowców z innych firm firm to powiedzą coś otej firmie co t za Dziady brak kasy na paliwo czeka się żeby zatankować tak samo z Polakami drogowymi czeka się żeby zapłacił

Okręt mnie na wypłacie jak odchodziłem 2 tys zł to złudzenie

Przewodnik Opole
@Janek

Jeździliśmy jako pod wykonawcy parę miesięcy do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy płacy za wykonane Przewozy sprawa jest w sądzie Maryniak to (usunięte przez administratora) KŁAMCA Nie bierzcie odnich żadnych zleceń bo ci (usunięte przez administratora) nie Płacą !!!!!!!!!!

@Przewodnik Opole

Czy gdyby dosłownie nikomu nie płacili to firma by się im już dawno nie wykończyła przypadkiem? Jak niby latami w ten sposób coś prowadzić?

@Karolina

Cały czas na sprawy sądowe o nie wypłacalność pod wykonawcą

Przewodnik
@Karolina

Już tak było nie płacili za paliwo Tomali w Bystrzycy puzniej kierowcy czekali na płatności po 2tyg i w tym roku też kierowcy czekali koło 2tyg na wypłatę i to samo jest z paliwem kto szybciej zaleje ten jedzie inni czekają i to jest piękna Firma jak takie przekręty mogą funkcjonować ?a w ten sposób że się zleca robotę innym i się nie płaci pod wykonawcą

@Damian

No i czy to nie jest zaskakujące, że można normalnie sobie firmę prowadzić i mieć tego typu sprawy gdzieś na boku? Nie rozumiem jak to możliwe mogłoby być

Siara
@Przewodnik

Jaki jest powód nie wypłacalności , może zaczniemy od paru kolegów po Fachu.....nie jezdzilem w tej Firmie, ale Na Parkingach stałem z Kolegami za kierownicy od Pana Mary.... I co , jak tam Irecz... za Czarnej Góry dalej Paliwko opuszcza czy juz go tam nie ma ? Jak tam Maryniak , może zaprzestanie podbierać klientów kolesią z którymi Kawkę kiedyś pijał :) Ilu kierowców podebrał z innych firm ? Może i czas przyszedł na niego bo zło zawsze wraca z Podwojną siłą. Pozdrawiam Panie Maryniiak , życze sukcesów w Nowej Branży Produkcji peletu - czyzby maszyny zakupione za Faktury nie popłacone innych Pana usłgodwaców ?

Szybki
@Kierowca z firmy

(usunięte przez administratora) Maryniak naj Gorsza Firma z Kotliny kłodzkiej omijajcie (usunięte przez administratora)z Daleka nie bierzcie odnich roboty bo nie płaca po wykonanym Zleceniu Maryniak Kasę wypłac pod wykonawcą!!!!!!!!!!

Karol

Ekipa w firmie jest pomocna ?

@Karol

Nie szkoda słów nie otrzymasz od ich pomocy

@Karol

Popytaj na naszej Kotlinie kierowców to się dowiesz że to (usunięte przez administratora) i młody szef kiedyś napisał FB że kierowca to pies i ma siedzieć w Budzie daj sobie spokój że przekretami

Prezes
@Karol

Zobacz ilu kierowców odeszło firma ma nowe auta ale czeba te lizingi spłacać i to się robi kierowcami zero szacunku ,tak są (usunięte przez administratora) którzy są pod biurkiem

@Prezes

Lekko się pracuje aby ciężko żyć ?

@Karol

Nie musisz liczyć tylko na siebie

Siara
@Prezes

.....To czeba czy trzeba , jak to sie kolego pisze ?

Szybki

Firma tragedia nie polecam omijać z daleka Maryniaka

@Szybki

Oni nawet Ukraińca przekręcą już srają i to jedzą żeby zaoszczędzić

Były
@Michał

Tydzień temu się zwolniłem po paru latach pracy ta firma to samo zło !!!!!!!!!!

@Były

To prawda po rozmowach z innymi kierowcami którzy odeszli wolę zamiatać ulice jak unich jeździć poprostu (usunięte przez administratora)

@Szybki

To nic innego jak przekręty trzeba uważać i nie brać odnich żadnych zleceń i dobra kontrola Skarbówki i Inspekcję Pracy by ich położyła na Kolana

Czy firma P.H.U. Transport Sebastian Maryniak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kierowca z firmy

Kurs na ADR sfinansował wszystkim kierowcom w całości. Za kurs na przewóz rzeczy i badania, które robi się co 5 lat oddaje większą część pieniędzy.

@Kierowca z firmy

Czy przed przystąpieniem do kursu ktoś musiał podpisywać jakąś umowę lojalnościową?

@Karolina

Przez 14lat pracy nie dostałem zwrotu za jakie kolwiek badania i kurs na przewóz rzeczy przectawilem faktury to Kłamstwo Maryniaki to (usunięte przez administratora) i Przekręty

@Irek

A gdzieś na piśmie ten zwrot jest zadeklarowany?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak dostaniesz i odrazu zostaniesz ich niewolnikiem tam się nauczysz co oni szefowie myślą i robią z takimi tobołami chcesz żyć bez stresu i nerwów to zapomi o tej firmie

Irek

To(usunięte przez administratora) i Przekręty jak odejdziesz to ci ładnie (usunięte przez administratora) obronią nawet to że byłeś piany i szukali auta tak jak mi a prawda była jedną ze odmówiłem wyjazdu na wekend tam się nie szanuje ludzi nawet ojca swojego synek nie szanuje tylko wyzywa to jaki szacunek będzie miał dla pracownika? żaden!!!!!

m-trans

UWAGA nie płacą faktur za wykonaną usługę !!! czy posiada ktoś adres prywatny lub placu ze sprzętem???

almar
@m-trans

Usługa wykonana w lutym i do dzisiaj nie płacą .

woźniak

firma nie płaci za transport, zaległa faktura na 950 zł netto

Dominika
@woźniak

A długo już wam zalegają?

@woźniak

Mam wyrok sądowy na wypłatę faktury Maryniaka Szukam komornika z okolic Bystrzycy. Nakaz sądowy nie rusza

Tak z ciekawości to jak u Ciebie sytuacja po miesiącu z tym wszystkim?

rymasz

nierzetelny kontrahent, zbańczony totalnie, sprawa w sądzie

Barbara
@rymasz

piszesz tak, bo chodzi o brak płatności tak jak wiele opinii w tym temacie tutaj było?

reklama

zglaszam

reklama

reklama zglaszam

Kon

Kontakt 602 716 653

Przewoźnik

Nie płacą za wykonaną usługę, bardzo ciężko dodzwonić się do 'szefa" ,a jak już przypadkiem odbierze to obiecuję że zapłaci, ale to tylko puste słowa. Zgłoszone do windykacji. Nie polecam brać od nich ładunków, wykonasz robotę na tiptop, zapłacisz od "zarobionej kwoty podatki" ,a kasę ciężko odzyskać! Nie polecam!

Mirek

Jaki jest kontakt ze spedytorami w tej firmie ? Idzie coś załatwić ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Transport Sebastian Maryniak - Marianówka

• Jak się pracuje w P.H.U. Transport Sebastian Maryniak?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Transport Sebastian Maryniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Transport Sebastian Maryniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. Transport Sebastian Maryniak
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 24
    57-500 Marianówka