Franke

Opinie o Franke

firma to jest jakiś żart. wymagają aby pracować 7 dni w tyg po 12h a jak tego nie robisz to jest dziwny i niedobry. Wszyscy na początek dostają 12 zł/h brutto i obiecują podwyżki. Dużo ludzi nawet po 4 miesiąch nie dostała grosza więcej.

loki

Jak wywalą cię w grudniu to też będziesz taki zadowolony ?

Zadowolony

To jest najlepsza firma w jakiej pracowałem. Dobra atmosfera, wysokie wynagrodzenie i czuję że firma mnie i moje umiejętności docenia. Polecam.

Radek

@Marek to widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;) Wywnioskować idzie, że przyszedł na spawacza a nie spawa tylko robi co robi czyli praca niezgodna z umową. Ps. 4 miesiące to już mimo wszystko trochę czasu jest. W opinii ocenił atmosferę pracy itp. Ostrzegł też nowych co ich czeka w firmie z czym się zgodzę, spawacze montują meble a samego spawania no bądźmy szczerzy nie ma za wiele. Czyżbyś panie marku paradował w czerwieni ;p ?

Niewolnik ;)

Siema ;) Pracuje we franke nie za długo (4 miesiac) i powiem tak ;) jestem spawaczem a w kolo szlifuje blachy i zrywam folie ;) ocenie pare kategorii i podam realia bo widze po innych nowych ;) Zarobki: na początek 15 brutto ;) pozniej dali mi 16 Atmosfera: na moim obszarze: 0! tragedia! Tłumaczenie co robić: "masz i rób" i ciągłe pretensje. Praca : składanie mebli - mi sie to za H nie podoba. Opinia : Nie polecam :) nawet jak świeżo po kursie... bo spawanie wasze bedzie wygladac tak : szlifuj szlifuj szlifuj... nagle masz cos pospawaj... zjebales nie bedziesz spawac :P Ps nie ma tu etatu spawacz :) jak juz monter ślusarz z elementami spawania Pozdro!

SEJBR
@Niewolnik ;)

Szukaja tam teraz ludzi potrzebuje od zaraz !!! Z góry dziekuje :)

SEJBR
@Niewolnik ;)

Szukaja tam teraz ludzi potrzebuje od zaraz !!! Z góry dziekuje :)

jedynytaki

taa wszyscy narzekają a dalej pracuja niepodoba sie to do stoczni albo innego syfu gdzie bedziesz robic w gównie i zimnie a na koniec może dostaniesz wypłate moze nie .... wiadomo ze na poczatek przez agecje to niezarobisz kokosów ale bo paru miesiacach pracy to 3000 tysie wyciagniesz jesli masz tiga i jestes kumaty...

Święty Mikołaj
@jedynytaki

a ty ile wyciągasz ? ile majstry mają ? Za parę miesięcy przyjdą święta i wszyscy wiedzą jak to wygląda, niektórzy z agnacji nie zdążą się załapać na wino.

poland
@Święty Mikołaj

prawie z wszystkim sie zgodze tylko szkoda ze nawet jak masz jakies pojecie o robocie i masz checi do pracy i co najlepsze mówią że jestes dobry to cię i tak nie zatrudnią w franke.pozdrawiam

poland
@Święty Mikołaj

rudy

Jeżeli JJ awansuje tylko dlatego że jest kolegą MB to co się dziwisz. Ta klika nauczyła się już manipulować Wojtkiem .

Ninelli
@rudy

Hej. a jakie ma znaczenie czy ktos ma papier ze szkoly,najwazniejsze jest ,czy ma papiery na prace.Pzdr

stół
@Ninelli

No są tacy co studiują i po tych studiach są. I o dziwo pracują na poziomie podłogi i ścierania kurzy. Dowodzenie jest jakie jest i tyle, liczy się tylko wypłata. Stękanie tu nic nie zmieni, zmieńcie pracę. Nie ma w tym nic złośliwego bo ja się liczę z tym że góra dwa lat, ta zwinę się z rynku jak ławki z palarni.

Ninelli
@stół

Mam jednak wrazenie,ze wiele sie zmienilo w firmie. Zastanawiam sie czy na lepsze ,czy na gorsze. Zastanawiam sie tez ,czy gdyby znowu przyszlo mi szukac pracy,ktos polecilby mi wrocic do Franke. Czy, tutaj na forum,sa tylko tacy co narzekaja,czy sa jeszcze tacy,co sa zadowoleni. Korci mnie zapytac ilu zostalo jeszcze pracownkow z mojego okresu pracy i jak im sie wiedzie. Pzdr.

9 Mistrzów produkcji bez szkoły po zawodówkach, kierownicy bez studiów ,jedni polecają drugich, jedna klika. Dyrektor zupełnie nie ma pojęcia co się dzieje w firmie, totalny chaos. Przydupasy robią karierę, bez wiedzy i szkoły i mają wysokie stanowiska. Kierownik totalna porażka.

Michu

Dostaniesz prace za 14 brutto czytaj 10zł na reke na 3zmiany przez Randstad na start, kiszka jak masz doświadczenie wybierz inną firmę.. chyba że nie masz to możesz się przechulać z pół roku.

Haha

Brutto czy Netto ? jak brutto to bierz co najmniej 3000 zł

misiek

Jeżeli przez agencję to raczej zapomnij o 2400 :) tyle dawali na początek brutto na umowie o pracę z Franke i z TiGiem.

andre

Witam powiecie mi cos o firmie jakie zarobki ? Bo dostałem propozycje tylko z agensagencji nie pamietam jakiej... I wlasnie mam jechav jutro do gdanska da rade tam zarobic 2400 ?

pierwszy

Spoko już widziałem paru, dawać ich na obszary. Ktoś musi wypracować ostatnie podwyżki dla rodziny Franke, Grube Misie z trzykrotnością waszych pensji muszą szybko wycisnąć z pracowników Ram-cośtam 100 % wydajności bo za rok nie będzie podwyżek. Panowie (niewolnicy) jak dacie radę robić na 100 % to Misiaki z chęcią podzielę się z wami swoją pracą na dłużej lecz nie zarobkami.4500 brutto PLN bez gwarancji zatrudnienia to jest rozsądna stawka w tej firmie, chyba że są tacy co lubią pracować na czyjeś pensje a później dostać kopa w 4 litery.

byly pracownik

Nikt juz tam do was nie przyjdzie. Nikt kazdy wie o co chodzi

pierwszy

I znowu ta małpiarnia, nie lubię poniedziałków. Kiedy przyjdą niewolnicy z ramstadu ?

rino

No coś ty bez miernot i lizusów z akwarium to by ta firma upadła albo coś gorszego !!

pierwszy

I gumowe gacie ... tak na marginesie na wiosnę powinno się wywietrzyć akwarium i biura, z miernot które tam zalegają. Tak jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia puszcza się wolno szeregowych pracowników tak może i czas na wielkanocne porządki.

rino

kat uważaj bo zaraz do okularów i zatyczek w uszach dołożą ci maskę przeciwpyłową obowiązkowo przez 8 godzin i po problemie

Kat !!!

Ta firma nauczy cię spawać ocynkowane blachy, na żywioł. W etacie nie będzie napisane spawacz więc ten dziwny toksyczny posmak w ustach będzie przypadkiem. To są dekady nie płacenia dodatków szkodliwych na zdrowiu pracowników. Gdynia to mafia biznesu, bez kropli potu na czole zabiją cię dla zysku może nie od razu lecz w długo falowym zamyśle. Opary Chromu są rakotwórcze ...

Kat !!!

Kolejna firma która się przejechała na kolesiostwie i robi pod siebie. Polskie realia, ci nowi ludzie z wykształceniem znają sposób na ZERO TOTALNE. Czyli wszystko bierze się z znikąd. Sorry są jeszcze wolne etaty do skrobania taśmy z posadzki nawet dla spawaczy, dzieciaczki na kaizenie będą uchachane gdy robol ku chwale firmy będzie rył na poziomie "0". Więc dajcie coś od siebie by dać szansę tym dzieciakom, na kolana i do roboty taśma czeka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Franke - Gdynia

• Jak się pracuje w Franke?

Zobacz opinie na temat firmy Franke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Franke?

Kandydaci do pracy w Franke napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Franke