Franke

Gdynia

Opinie o Franke

Orlen 2016-09-06 14:52
Zgadzam się z BP, patologia zarządzania przez majstrów, niektórzy nie powinni zajmować tak szczytnego stanowiska. Bezczelność i arogancja z elementami narcyzmu, można upaść niżej kolego BP. System wynagrodzeń jest taki że kilkuletni pracownik ma identyczną a nawet niższą pensje od nowego, na start dać tyle żeby upokorzyć pracowników którzy dali już tej firmie przez kilka lat coś od siebie ? czy brak wyobraźni osób decydujących o kasie, nie sądzę . Ciekawe jakie jest stanowisko kogoś z firmy, może warto zabrać się za tą sprawę, Rada Pracownicza od czego jest ? słabe to wszystko, taka fajna firma a brak ludzi na odpowiednich stanowiskach.
ciekawski 2016-09-10 01:54
witam pracuje tam jeszcze Lechu zwany stożkiem asior od Kaizenów co pomysły ludzi opychał niemiaszkom przez co zawrotną karierę robił , w życiu nic nie wymyślił poza trzecią zmianą dla wszystkich .
WS 2016-09-16 13:15
Dobre zarobki, przełożenie potrafią docenić prace pracowników. Polecam wszystkim zainteresować się pracą dla Franke.
Przepracowany 2016-09-16 19:35
Nie chcą płacić godnej stawki, to zatrudniają Ukraińców. Atmosfera coraz gorsza, niedługo do toalety nie wypuszczą poza regulaminową przerwą. Tzw. majstrowie to tylko nadzorcy, gonią do roboty i szukają haków na wszystkich. Nie polecam.
Wasili 2016-09-17 12:33
Nam ukraincom nie przeszkadza praca. Mozemy
Olo 2016-09-23 15:41
JA bym tak też mógł 8 godzin podpierać stół i blaszki zaokrąglać, ale firma bogata stać ich na pensje, spoko sa w firmie przodownicy pracy którzy robią 200 % za poklepanie po plecach i możliwość ucałowania pierścienia, ;))) nadrobią, wierzę w nich !!!
stanko 2016-10-09 22:14
Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na jakieś premie do tego.
Lk 2016-10-24 21:43
Ta jasne
NieFrajer 2016-10-28 02:53
Słyszałem parobki, że robicie 11 listopada na 3 zmiany. Aż tak wam sie podoba w tym Franke?
Prod 2016-10-30 16:44
Produkcja będzie zasuwać w święta a biurowi będą odpoczywać 11 listopada. Pracować na elite plebsie.
Wsowy 2016-11-01 06:41
Ktoś już doniósł do Inspeckji Pracy, że każą pracować w święta?
SEJBR 2016-11-30 20:25
Szukaja tam teraz ludzi potrzebuje od zaraz !!! Z góry dziekuje :)
SEJBR 2016-11-30 20:26
Szukaja tam teraz ludzi potrzebuje od zaraz !!! Z góry dziekuje :)
Tetris 2016-12-01 14:54
Szukaja tam teraz ludzi ???
eMa 2016-12-01 16:57
Mój brat tam kiedyś pracował na produkcji. Opowiadał jak z roku na rok jest coraz gorzej. Zwalnia się tych doświadczonych bo za dużo zarabiają i zatrudnia młodziaków na coraz to gorszych warunkach. Firma coraz bardziej skąpiła na pracownikach a z czasem atmosfera w pracy zaczęła przypominać tą obozową. Kamery, ciągłe poganianie przez majstrów (można ręce stracić - kto pracował ten wie), rewizje osobiste były na porządku dziennym. Opowiadał że jak był w kadrach to widział jak majster przynosi czyjeś cv i mówi że tego by chciał - tak wyglądała u nich rekrutacja. O awansie bez znajomości zapomnij - nie ważne jak dobry jesteś. Niby jest jakaś rada pracownicza ale dobro pracowników ma głęboko w ...gdzieś. Podejmują decyzje delikatnie mówiąc niezgodne z interesem pracownika.
Pewnego dnia brat wrócił z pracy żeby oddać mi pieniądze. Usiadł w kuchni i powiedział: "siostra, tak nie może być. Przecież pracuję, zarabiam, nie mam rodziny na utrzymaniu ani kredytów do spłacenia a i tak na koniec miesiąca na benzynę od ciebie muszę pożyczać bo mi do wypłaty nie starcza. Tak dalej nie może być"
Zostawił wszystko i wyjechał za granicę. W dwa tygodnie znalazł pracę, niedawno kupił mieszkanie.
I dzięki tej firmie widuję brata raz do roku jak wraca do kraju na święta

yuki 2016-12-03 02:18
pozdrów brata, dobrze zrobił
Wesowy 2016-12-03 18:06
Zawsze można ogłosić strajk. A no tak zapomniałem, wy tylko potraficie w internecie się spinać.
Spawacz 2017-01-31 11:50
Praca to nie szkoła jak zaczyna się prace o 6 to o 6 masz być gotowy na stanowisku pracy a nie przychodzisz o 5.59 i idziesz się przrebrać i zaczynasz prace relatywnie o 6.15 , A normy są poto żeby ludzie nie lecieli w ***** z pracodawca , najlepiej wymagac kase ze to ze się stało alebo siedziało bezczynie
Spawacz 2017-01-31 11:50
Pracownik 2017-02-10 09:59
No to musiałeś być nieudacznikiem , dobrych pracowników nikt nie zwalnia nawet jak wracają ze zwolnienia . Co do podwyżek to dostają solidni pracownicy i tyle.
Michal 2017-02-10 22:50
Ja sobie chwale prace we Franke,przelozeni wporzadku,mozna niezle zarobic,firma kąkretna i rzetelna.Ja ktos jest leniem i nierobem jak niektorzy co tu pisza to zarabiaja marnie.
jepeto 2017-02-14 12:03
jak teraz to wygląda w firmie
bp 2017-02-14 18:35
Ja cie krece widze ze firma ratuje życie coraz wiekszej liczbie nieudaczników bo kto takie brednie pisze jak wy. Co to jedno franke na swiecie inni juz lepiej tez płacą. Jednak rozumiem tych co maja umiejętności na poziomie " franke " trzymta się spudnicy dalej - ludzie sukcesu normalnie. A slyszalem ze wlasnie z jednym pojechali - 3 lata za puzno.
błoto 2017-03-29 16:23
to tam już jak tak samo "cudownie" jak w AIC? :)
kloszard 2017-04-08 20:24
@bp jeśli wyrażasz swoje zdanie, najlepiej napisać to poprawnie, krytykujesz pracowników tej firmy a jesteś analfabetą
bp 2017-04-28 09:24
Szanowny Panie "kloszardzie" raczy Pan wybaczyc ze nie odpowiadalem lecz bylem zajety . Normalnie serce sie raduje gdy czytam takie slowa uznania. Dziekuje bardzo. Jednak pragne zauwarzyc jedno mi chwaly nie ujmuje moj analfabetyzm a Panu i owszem. Za przeproszeniem nie dobrze gdy ktos sr.... wyrzej niz du...... ma. Cos mi tu pachnie choroba trawiastych spodni ??? Pozdrawiam serdecznie .
Ps- prawdziwy pracownik tej firmy w zyciu nie obrazil by sie na to co napisalem bo to prawda chyba...... ze jest mientki.
Franek 2017-05-07 22:12
Ale tak na serio jak tam podwyżki, bo to termin ? jest szał czyli po 300 czy po 50. Jak tam bannderowcy już majstrują ?
rob 2017-05-19 19:00
z tego co wiem to szału tam nie ma.. w pon dowiedujesz sie ze w nd wyjerzdzasz do Włoch na szkolenie bo przejmuja firme i nic ich nie obchodzi ze nie mozesz.. cyrk
Gal 2017-05-25 12:13
Chciałbym zadać pytanie, ?
co myślicie o dwóch panach którzy wymyślają wstrzymanie wysyłanie ludzi na urlopy w lipcu, oczywiście wiemy o jakim podejściu do pracownika to świadczy, wiemy również że znajdzie się zaraz, michałek :))) który będzie bił brawo takiej decyzji, ale dlaczego nie można ewentualnych planów rozwiązywać w prosty sposób, chociażby podzielić te plany na nadgodzin w poprzedzających miesiącach, nie można mieć mleko i wypić mleko !?!?
Alina 2017-05-31 14:27
widać jest konkretnym murzynem i nie znasz polskiego języka
Pogromca Zwyrola 2017-07-06 22:32
Sranke a nie franke.Firma przejsciowa do przyuczenia sie i spierdolenia z niej.Spawacz zarabia 20 zl brutto po 2 latach pracy.A majtrowie szkoly maja pokonczone przez internet i wszyscy trzymaja gleboko palec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; Pieskowi " i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie znaja na robocie taka prawda.Tylko kaizeny potrafia robic zeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czas i srube [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam tej firmy omijajcie szeroko.
Gal 2017-07-08 13:43
to prawda firma, a może polscy decydenci o wynagrodzeniach nie chcą płacić dobrych pieniedzy, nagradzaja tylko tych co donoszą na kolegów, dostają wtedy co roku podwyżki, reszta jak zwykle, sladowo,
a jak chcesz zrobić kariere i dostać wyżej niż starzy pracownicy, to polecam nagrywanie kolegów telefonem kom. którzy staną na chwile aby odpocząć, wtedy sukces gwarantowany, i wysokie apanaże, oczywiście piszę o produkcji !!!
być może się to zmieni bo już murarzom z ukrainy zaczynają płacić po 30 zł za godz. i jak kierownicy nie będą chcieli sami stawać przy stołach i pracować po nocach, to będą zmuszeni podnosić wynagrodzenia !!!!!!
bo już polskie firmy na dzien dobry hutnicza siłowniki, daje 4000 brutto
Jarek 2017-07-09 19:36
a było już tak cicho, w końcu bunt :) Oni nie mogą więcej płacić po tym jak potworzyli tyle fikcyjnych stanowisk pracy, nie wspominając kosztów papieru oraz tonerów do drukarek. A kierownik jest chyba tylko jeden na produkcji i on już swoje na ściemniał przy stole w innych czasach (czasach luzu i zabawy na produkcji) i dlatego kaizeny robi pod kontem własnych doświadczeń życiowych. Nocna zmiana pokazuje wprost kto jest potrzebny by ten biznes się kręcił, reszta tego barachła powinna iść w ślady Wojtka.
Pracownik 2017-07-13 09:23
A co Ty niespełniony policjancie mozesz wiedziec o tym czy jest zle czy nie? siedzisz sobie w budzie i patrzysz czy pracownicy wjezdzajacy do firmy pokazuja identyfikator, a wyjezdzajacym zagladasz do bagaznika bo przeciez kazdy jest potencjalnym zlodziejem. Ochroniarze to chyba najbardziej irytujace [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie, a jeszcze maja czelnosc sie wypowiadac na temat pracy na produkcji lub magazynie.
Pracownik 2017-07-13 09:30
wyjazd z Polski !
HARUŚ 2017-07-14 17:38
Do tego mają telewizje.
Czerwonka 2017-07-14 19:07
Oni to nawet w dzień sobie śpią teraz.
Jarek 2017-07-16 19:50
Się czepili byle czego, NIKa na forum. Trzeba być strasznie prymitywnym by wyciągnąć wniosek że kolesia z butki w ogóle interesuje ten kibel za jego plecami. To (jakiś) mistrz co nauczył się niedawno obsługi klawiatury spłodził ten dziecinny text, mundurki kapcie itp. Apele i uwagi w dzienniczku.
Jarek 2017-07-16 20:26
Każde zdobycie dóbr przy zerowych kosztach produkcji jest kradzieżą, bo pieniądze nie biorą się znikąd kogoś trzeba wyportkować. U nas się płaci jak najmniej by sięgnąć ideału cwaniactwa, zatrudnia się ukraińców. Dlaczego do biur nie zatrudnić ukraińców, na dzień dzisiejszy nawet na ukrainie obsługa komputera wśród młodych jest powszechna. HR i IT to bodaj że najprymitywniejsze dziedziny - parafie - sekty ĄĘ.
Pogromca Zwyrola 2017-07-18 21:01
Wgl ma tą firme to teraz można tylko się zesra*.I taka jest prawda.Za te grosze co płacą.Fachowców nie szanują zwalniają nowych przyjmują.Tam jest ekipa wyżej kolesiostwo które razem kończyło podstawówki bo o szkołach wyższych nie ma co mówić (internet power) i magister jest.Wystarczy podsypać.Tyle że to wychodzi.Tak jak w Pana przypadku Panie Jarosławie J.Debilizm brak szacunku do ludzi i 0 inteligencji.Waliło syfem po stołach podczas szlifowania u kilku pracowników obok a gdy zwrócono się do niego o zabudowe stanowiska szlifierskiego stwierdził że dla jednego budował nie będzie a po za tym wyciąg tego nie wciągnie bo pył jest za ciężki HA HA HA a obok stoi szlifiernia na której są narożniczki szlifowane o tyle.Gdzie tu kurw* rozum.Dla mnie idiotyzm roku.Albo jak można powiedzieć że szlifierz to nie jest fach gdy 90% w tej firmie komponentów szlifowałem bez problemu i ze jak się chce więcej zarabiać to trzeba mieć spawacza.HA HA HA nastepny kurw* absurd gdzie szlifierz ma 18 a spawacz 20 brutto....tylko debil bez szkoły może tak powiedzieć.
Jarek 2017-07-30 21:32
Jooo fachowcy to ci co wylizali nie jednego rowa by sie wyrwać z produkcji, bo w ich mentalność fizyczna praca jest dla podludzi którymi się brzydzą. 18-20 zł brutto ? dlaczego nie bochenek chleba albo litr mleka czytam kilo cukru, taniej by było !!!
maślak 2017-08-08 07:09
jak zawsze standart 15 sierpnia święto dniem w którym firma pracuje przykaz z góry zawsze jak jest święto to pali im się wokół D..y
Czerwonka 2017-08-10 07:36
Za darmo nikt tu nie pracuje
stary S 2017-08-10 11:43
NIe pracuje tylko tyra za marne grosze. Wróciłem właśnie z wakacji na Bali wiesz Czerwonka pięciogwiazdkowy hotel, ocean ,surfing ,nurkowanie ,wycieczki na słoniach takie tam pierdoły. Stać
mnie...................bo nie pracuje już we FRANKE . Pozdrawiam
Mist 2017-08-13 22:39
Piotrek to ty ? liderowanie ci nie miłe ? Skoro Zwyrol został wyeliminowany może ty będziesz nosił ciuchy po nim, te same nie prane. Jesteś zerem a nie pogromcą i słoma ci się sypie z onuc.
Jarek 2017-08-27 21:17
Amant z WS'ów zdemaskowany !!! jakoś go ostatnio nie widziałem może siedzi w ciupie za potrącenie zwyrola. Ciekawe kariery w firmie jednego i drugiego, tyle mieli do powiedzenia zanim nie zaczęli cie przebierać w ciuchy lepszych. Inne kolory i koszulki polo, kariera w rytmie disco-polo dosłownie. Trzeba się wysławiać nie tyle co prosto co prymitywnie i dostajesz koszulkę z elastycznym kołnierzykiem. Tak to u nas jest.
Dół 2017-08-30 11:03
Witam,jak z pracą dla magazynierow???jakie zarobki???
Czerwonka 2017-08-30 15:06
Idź tam i się zapytaj.
Punkt G 2017-09-03 19:45
Ok 13 zł/h netto, Czerwonko a ty ile masz ? pewnie masz 1 zł więcej i to cię kręci.
nick- 2017-09-16 23:35
2300 to tyle co zasiłek dla imigranta z Afryki zagranicą, pracujcie sobie dalej i wiedzcie to że jak was traktuje pracodawca i państwo - jak obcych w Polsce, jak ukraińców na niemickich landach. To bzdury że Polacy wracają, mi jest lepiej bez takiej jałmużny. 3x tyle mam obok i 20 min nam go granicy.
Zostaw swoją opinię o Franke - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franke