Opinie o Home Broker w Warszawa

HOME BROKER jest doradcą na rynku nieruchomości. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruch

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Broker w Warszawa

home broker .

traktują ludzi przedmiotowo z dnia na dzien zwalniaja 3 tygodnie wczesniej mowiąc że wszystko idzie w dobrym kierunku. 40 osob w jednej chwili bez słowa dziękuje . Jaka firma takie opinie i taka władza . Nic dodać nic ująć omijać tą firme z daleka .

xyz

29.12.2015r. HB w Siedlcach zwolniło ok 40 osób z dnia na dzień życzę powodzenia całej załodze która podjęła tą decyzję!!!!

byly pracownik CC Siedlce
@xyz

Z tego co wiem HB przeprowadziło ostatni etap restrukturyzacji struktur wewnątrz organizacji. Dobrze, że zrobili to po Świętach a nie przed, nie psując ludziom nastroju. Rozumiem decyzję firmy. Patrząc na to co sie dzieje w polityce i finansach takich decyzji będzie teraz baaaardzo dużo na rynku finansowym w Polsce

:-(
@byly pracownik CC Siedlce

Wyrzucili nas wszystkich :-( 40 osob! z godziny na godzine. zycze im zeby ich ktos tak samo potraktowal. pozdrawiam wszystkich wspanialych bylych pracownikow cc

byly teamleader
@:-(

Wyrzucili nas wszystkich ale ja sie ciesze ze ta wiadomosc przyszla po swietach. Co wiecej nie mam do nich zalu, bo rozumiem ze wykonywali decyzje. Jesli nie ma budzetu to nikt za darmo pracowac nie bedzie.

machi

wypowiedź sponsorowana zapomniałaś napisać :)

zainteresowany HB

Podajcie proszę alternatywę, lepsze miejsce niż hb dla osoby która zaczyna.

Doradca Klienta

Pierw rozmowa z kierownikiem oddziału, dodatkowo test układany przez dyrektora regionalnego.Potem kolejna rozmowa z kierownikiem oraz dyrektorem regionalnym. (

Na pierwszej rozmowie : Test do rozwiązania : pytania związane z nieruchomościami, oraz zadania z obliczaniem prowizji itd. Potem rozmowa z kierownikiem. Zadanie domowe na drugą rozmowę kwalifikacyjną.( Trzy oferty z rynku wtórnego pozyskać oraz przygotować ofertę dla klienta biznesowego (inwestycja w nieruchomości) Na kolejnej rozmowie z dyrektorem prezentujemy te oferty i staramy się mu jakąś sprzedać, oraz zaprezentować ofertę dla klienta biznesowego. Druga rozmowa

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
ex

Właśnie skończyłem współprace w HB... aktualnie są duże rewolucje w firmie (zainteresowanych odsyłam do google). Dostajesz umowę na część etatu a oczekują od Ciebie, że będziesz tam spędzał 10h dziennie + soboty. Pod okiem kierownika musisz zrobić obdzwonkę około 50 znajomych. To prawda, że można tam dużo zarobić, ale kosztem własnego życia. Trzeba się też uzbroić w cierpliwość, bo wyniki przychodzą po kilku miesiącach zanim się rozkręci a potem trzeba jeszcze czekać kilka miechów na przelew od firmy z prowizją.

nieruchomosci

Mysle, ze wystarczy poczytac opinie gdzie indziej nt tej firmy ogolnie. Sorry, ale nie widzialam jeszcze firmy z tak zlymi opiniami i powiem wam, ze znikad to sie nie bierze

agata

wszyscy chcieliby nic nie robić i zarabiać duże pieniądze,a tak się nie da!! W HB mozna fajnie zarobić, ale trzeba sie postarać. Jak ktos wczesniej fajnie wspomnial - do tego trzeba miec smykalke. Jest mega rotacja w firmie bo cięzko znaleźć fajnych i obrotnych ludzi na stanowisko doradcy. Pracuje w firmie od roku i jestem zadowolona. Fakt, ze przez pierwsze miesiace bylo ciezko, ale potem wszystko zaczelo sie kręcić. Jezeli ktos mysli ze przyjdzie posiedzi 8 godzin przy biurku i zarobi kilka tysiecy to nie tedy droga

Czemysław

Jestem po rozmowie w Home Broker, Indepro oraz Północ Nieruchomości. W obydwu firmach przeszedłem proces rekrutacyjny i czas podjąć decyzję, które biuro wybrać, stąd też moje pytanie jest takie samo, gdzie pójść, gdzie będzie OK, a może branża nieruchomości już jest tak podła, że lepiej szukać innej pracy?

nini

jak sytuacja wygląda na tą chwilę na stanowisku specjalista sprzedaży mieszkań? czy to prawda, że pracownicy są oszukiwani i nie są im wypłacane należne prowizje (o ile takie istnieją)

jorbenb1

Witam wszystkich. Jak widzę to tak jak wszędzie jeden będzie narzekał, drugiemu wszystko będzie grało. Idę teraz na drugą i ostatnią rozmowę z Dyrektorem regionalnym tylko moje stanowisko będzie stricte finansowe także kredyty itp. Pracuje ktoś na takim ?? Klienci są ?? Ile można zarobić ?? Mi kierowniczka powiedziała że bardzo dużo (jestem z dużego miasta). Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

aaa

mnie też oszukała,

grzyb

mnie ta firma zwyczajnie oszukała...

ja z CC

nie dosc, ze zakonczylam wspolprace z nimi to jeszcze musze sie prosic o moja zalegla NALEZNA mi pensje. na pytanie o jej wysokosc oczywiscie nikt nie odpisuje, bo po co. musze pytac innych, co jeszcze pracuja, a i oni mi podaja orientacyjnie i nie mam ewnosci czy mnie nikt nie oszukal na kase. to jest wlasnie tego typu firma. to jest k...a cyrk na kolkach. zmuszalam sie by rzychodzic do tej po....ej pracy i dziekuje bogu ze z niej zrezygnowalam i mam teraz o niebo lepsza prace.

kari

Witam. Czy ktoś z was pracował tam może w trakcie studiów dziennych? Czy HB w ogóle zgadza się na elastyczny grafik?

byly pracownik

nie wiem jak na regionalnych ale na doradce to nie polecam :)

molinek

Też tak słyszałem jaj robiłem te szkolenia. Przeczytałem kilka pozytywnych opinii o HB i wydaje mi się że są napisane albo przez dobrze zmotywowanym pracowników rozpoczynających tam prace albo przez kierowników. Tak się składa że pracowałem w HB i dobrze wiem jak wygląda u nich praca. Na oddział przypada około 10 doradców, w biurze nie ma nawet kawy i porządnych kubków dla gości, zdecydowana większość klientów jest nakręcana na spotkania ofertami które nie istnieją (stąd potrzebują nowych doradców) klientów transakcyjny robią tylko kolesie kierownika albo on sam, fakt czasem ślepej kurze ziarno się trafi i może coś sprzeda. Przykład mojego oddziału na około 15 doradców chyba 4 zarabiała a reszta miała ogromne zaległości w ZUZ. Nie wiem jak jest teraz ale jak ja pracowałem to zabierali tysiąca za niezrobienie limitu pozyskowego. Jeśli masz dużo oszczędności mieszkasz u rodziców i chcesz się tylko czegoś nauczyć i zmienić na innego pośrednika to HB nie jest takim głupim pomysłem. Jeśli natomiast idziesz tam zarabiać kasę to zdecydowanie odradzam i sugeruje poszukać pracy i innego pośrednika.

anonimowo

Nie polecam. Nigdy nie wiesz ile dostaniesz wyplaty (jak dostaniesz mniej o kilkaset zlotych slyszysz ze tak musi byc i tyle). Firmie nie zalezy na pracownikach, sa traktowani gorzej niz klienci. Troche pracowalam i przyszlym i obecnym klientom polecam rowniez uciekac. pracownikom tym bardziej . gdyby nie marketing to g... b y dawno upadlo

Gustaff

Ofiarą staje się osoba która zaczyna tam pracować. Marne stawki, obcinki, wieczne wykłócanie się o swoja kasę itd jednym słowem żenada. Firma trup. Osoby które tam pracują i sobie radzą nie są świadome że w innych firmach mogą dużo dużo więcej zarobić robiąc to samo. Pracujący w HB maja niestety sprane głowy i sądzą ze to super firma a tak nie jest - sam pracowałem i wyszedłem z tego szamba po 5 latach ( o 3 lata za późno). Obecnie odradzam lepiej poszukać pracy w tej branży (finansowej lub nieruchomościowej) ale nie pod skrzydłami Czarneckiego i jego zmanierowanych ludzi.

Nie polecam - mozliwosc awansu to jakas kpina - nie istnieje. Kolezenstwo i lizanie (usunięte przez administratora) zrezygnowalem i nie zaluje . praca dorywcza maks. na kilka miesiecy potem zrozumiecie ze to nie ma sensu. nie polecam !!! poczytajcie opinie klientow i pracownikow - to sama prawda

wilczy
@ja

Podobno do umów na okres próbny podpisuje się lojalki, że przez 3 miesiące nie możesz się zwolnić bo jak to zrobisz to musisz płacić kare. Czy to prawda? Jak wygląda sytuacja gdybym po miesiącu czy dwóch stwierdził, ze chce odejść?

xyz

Nie pracuje w HB od razu mowie. Mysle obiektywnie. 1-dziwne bylo by gdyby mowili zle skoro musza dbac o dobre imie spolki aby przyciagnac klienta proste i logiczne. Pozatym jest to powszechnie stosowane. 2-jest duza rotaca bo nie kazdy sie nadaje do takiej pracy, szukaja perelek, ambitnych, kontaktowych, chcacych sie rozwijac a nie ofiar losu.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Broker - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Broker?

Kandydaci do pracy w Home Broker napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Broker