Opinie o Home Broker w Warszawa

HOME BROKER jest doradcą na rynku nieruchomości. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruch

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Broker w Warszawa

Co jaki czas w Home Broker można ubiegać się o podwyżkę?

GG Nowy wpis

kupowałam u nich mieszkanie 5 lat temu. Presja czasu, matactwa, nieporozumienia, nieprawdziwe informacje. Jesli chcesz źle wspominać caly proces to jak najbardziej mozesz korzystać z usług. Napisałam skargę do kierownika i cisza

Warszawa.

Stanowczo odradzam. Sama wstydzę się czasu, gdy pracowałam w tej firmie i żałuje, że nie odeszłam z niej wcześniej. Nie pisze tego biorąc pod uwagę kwestii zarobków. Każdy z nas ma inne oczekiwania, odnośnie mojego przypadku zarabiałam ok. 2500-3500 zł (w zależności od miesiąca), kwota ta była możliwa do osiągniecia dzięki biegłej znajomosci dwóch języków obcych i pracy od 8.00-czasami nawet 23.00, pracujących weekendach. Co jest żenujące w tej firmie? Kadra zarządzająca (supervisorzy, kierownicy...). Ludzie niewykształceni, nie wiedzący jak zarządzać zespołem. Ich nieumiejętność rodzi problemy, niejasne sytuacje, nieczęsto zmusza ich do kłamstwa i obiecywania pracownikowi rzeczy które nigdy nie dochodzą do skutku. Kolejną fatalną rzeczą w tej firmie jest brak możliwości rozwoju, brak szkoleń. Z każdym dniem miałam wrażenie, że robię krok do tylu. Przez prawie 12 miesięcy nie nabyłam żadnej nowej umiejętności, ani nie rozwinęłam się pod żadnym kątem. Frustracja, sadyzm, wstyd - jeśli zaczniesz pracować w Home Broker te pojęcia będą Twoim fundamentem przez czas Twojego stażu pracy.

@Warszawa.

Cześć jestem w trakcie rekrutacji do HB , napisz proszę jak to jest ze wstępnym szkoleniem? Podobno trwa 80 godzin i odbywa si,ę w Warszawie. Napisz coś więcej bo nie wiem czy się nie wycofać :// nie chciałbym "wtopić" w jakieś zobowiązania i opłacanie kursów na które mnie nie stać

Hahaha Nowy wpis
@Warszawa.

Rany boskie... jeżeli pracowałaś w pośrednictwie nieruchomości 12 miesięcy i zarabiałaś 2,5-3,5k to powinnaś iść na kasę do Biedronki. Dziecko z ciężką chorobą zarobi w takim zawodzie więcej. Nie mogę czytać tych komentarzy. Ludzie chcecie siedzieć przy biurkach i zarabiać kokosy. Nie tędy droga. HB był najlepszą firmą na start, nikt nie dawał takiej wiedzy, szkoleń i wsparcia na początku drogi. Wiadomo, że zawsze najtrudniejsze są pierwsze kroki. Ci co zaciskali zęby i pracowali dorobili się dużych pieniędzy. Chołota bez ambicji i motywacji dostarcza tylko bazę mieszkań. Powiem Wam wielką tajemnicę pracy w nieruchomościach - poświęć jedną godzinę dziennie na wykonanie kilku-kilkunastu telefonów i umów sobie 1-2 spotkania. W skali miesiąca czy roku to sprawi, że będziesz zarabiał po 200tyś zł i przestaniesz psioczyć na 1500zł zusu i 200zł za księgowego. Mówię to jako były pracownik firmy, który ma im wiele za złe ale też zawdzięcza wiele dobrego. Nie ma firm idealnych.

Askier Nowy wpis

Złożyli wniosek o upadłość. To już jest koniec

Doradca Klienta

Pierw rozmowa z kierownikiem oddziału, dodatkowo test układany przez dyrektora regionalnego.Potem kolejna rozmowa z kierownikiem oraz dyrektorem regionalnym. (

Na pierwszej rozmowie : Test do rozwiązania : pytania związane z nieruchomościami, oraz zadania z obliczaniem prowizji itd. Potem rozmowa z kierownikiem. Zadanie domowe na drugą rozmowę kwalifikacyjną.( Trzy oferty z rynku wtórnego pozyskać oraz przygotować ofertę dla klienta biznesowego (inwestycja w nieruchomości) Na kolejnej rozmowie z dyrektorem prezentujemy te oferty i staramy się mu jakąś sprzedać, oraz zaprezentować ofertę dla klienta biznesowego. Druga rozmowa

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Nie polecam nikomu spotkania w jakikolwiek sposób z tą firmą. Manipulacja i przekazywanie nieprawdziwych informacji to ich sposób działania. Przestrzegam przed skorzystaniem z pośrednictwa gdyńskiego oddziału. Nawet skarga złożona w głównym oddziale nie ma sensu, brak reakcji. Lepiej poszukać innego pośrednika, który ma w ofercie tą samą nieruchomość, ale proponuje uczciwe i jasne zasady.

Wyrolowany

Skorzystałem w roku 2019 z ich pośrednictwa, wszystkim proponuje zastanowić się nad współpracą z nimi. Tak kręcą, tak mataczą, a następnie straszą, że się odechciewa wszystkiego. Zdecydowanie nie polecam.

Małgorzata
@Wyrolowany

A próbowałeś @wyrolowany w jakiś sposób próbować wyjaśniać tę kwestię z kierownictwem? Na ich stronie jest oświadczenie odnośnie takich nieprawidłowości, które wyjaśniało UOKiK. Może warto zgłosić się do kogoś wyżej i później dać znać innych czy udało się wszystko wyjaśnić?

Home broker

Proszę o kontakt z osobami, które były szkolone w sprzedaż condohotelu we Władysławowie 4kolory idea. kubajakub28@gmail.com

zawiedziony

Firma niepoważna (usunięte przez administratora) swoich klientów co innego w umowie co innego wystawiają. Nigdy więcej .Odział kraków

Prawdziwek

To jakaś kpina. Prowizja 3,6 % skutecznie zniechęca do zakupu. Agent wyglądający na 16 lat, nic nie wie o nieruchomości.

Miroslaw

Firmie bardziej chodzi o gromadzenie danych chronionych klienta !!! niż uczestniczenie w sprzedaży nieruchomości. Pierw trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych aby później dowiedzieć się ze nieruchomość jest własnie została sprzedana. RODO- państwo powinno się zainteresować takimi firmami jak HOME BROKER ! Rynek nieruchomości wykorzystują do gromadzenia danych poufnych !

Małgorzata

Na tym forum piszemy tylko o pracy i usługach Home Broker. Nie wstawiajmy linków, które nie są związane z firmą. Jesteś jej pracownikiem?

onaaaa

Nie polecam pracy w home broker na początku przedstawiają super warunki które większości osób zachęca do tej pracy . Od początku ; jedzie sie do Warszawy na szkolenia na których w trakcie szkoleń dają do podpisania umowę w której jest zawarte jeśli się nie przepracuje 3 miesięcy płaci się kare 5 tys. Żeby zarobić trzeba dzwonić po ogłoszeniach i zachęcać ludzi aby być ich agentami jeśli się nie uzyska jakaś ilość pozyskanych ,,klientów'' nie ma sie żadnej wypłaty ani premii ludzie w tej pracy nie zarabiają nawet do 5 miesięcy a nie rezygnują przed 3 miesiącami ze względu na kare jaka jest nałożona w Warszawie nie popuszczają takiej kary nie liczą się ze ludzie mogą mieć problemy dla nich najważniejsza jest kasa !

Artur TDI
@onaaaa

Absolutnie nie należy się godzić na taki zapis o karze umownej. To jest sku..ysyńskie zmuszanie ludzi, żeby tyrali za (pół) darmo. Firma w ten sposób zapewnia sobie niewolników, którzy nie odejdą po 2 tygodniach zrozumiawszy, że ta praca nie ma sensu. W sądzie i tak by się człowiek wybronił, że to na nim wymuszono, a miał nóż na gardle, ale po co psuć sobie krew. W życiu bym takiego wyroku na siebie nie podpisał. A jak ktoś bym na mnie usiłował coś takiego wymusić, obiłbym mu mordeczkę.

@onaaaa

Pracowałem w HB przez wiele lat i znam tę firmę od podszewki. Może nie zawsze firma zachowuje się nie fair-play ale i pracownicy bardzo często oszukują spółkę. "Od początku ; jedzie sie do Warszawy na szkolenia na których w trakcie szkoleń dają do podpisania umowę" Wraz z zaproszeniem na szkolenie dostaje się "Umowę o szkolenie" gdzie wszystko jest opisane, zawsze można odmówić i nie przyjeżdżać. Szkolenie trwa od 2 do 3 tygodni podczas którego firma zapewnia zakwaterowanie (płaci na wynajem mieszkań). Szkolenie jest najlepszym na rynku, przekazuje kompleksową wiedzę nt. pracy pośrednika (prawne, marketingowe, sprzedażowe, wizerunkowe, przyjmowanie ofert, telefony do klientów, podatkowe, sprzedaż rynku pierwotnego). Spokojnie mogliby podzielić to na części i komercyjnie zarabiać po 3k netto za 2 panele. HB płaci Trenerom prowadzącym szkolenia, oddaje swoje know-how wynajmuje mieszkania dla uczestników szkolenia. Co za obłuda pisać takie rzeczy?! Jak żadna inna firma daje to za darmo, zwyczajnie zabezpieczają się przed cwaniakami którzy przyjdą/wykorzystają i pójdą do konkurencji. Nie płaci się żadnej kary, tylko ponosi koszty szkolenia. "Żeby zarobić trzeba dzwonić po ogłoszeniach i zachęcać ludzi aby być ich agentami" O matko! To jest podstawa pracy Pośrednika. Za uśmiech i robienie dobrego wrażenia żaden pracodawca nie jest w stanie płacić bo "z pustego i Salomon nie naleje". Jak napisałem na początku nie zawsze HB jest Fair, plewy odsiewane są na początku. Osoba nie potrafiąca czytać umów nie nadaje się do tej pracy. Na pewno można powiedzieć że HB jest Kuźnią Talentów.

@Piotr

Patrząc z perspektywy byłego pracownika firmy Home Broker, zastanawia mnie, czy jest to miejsce pracy, gdzie możemy spotkać pracowników z dużym stażem zawodowym? Dokładnie chodzi mi o to, czy praca w tym miejscu jest raczej przejściowa, czy może również jest możliwość, aby zostać zatrudnionym na stałe. Jest to ważne w przypadku osób, które poszukują stabilnego miejsca zatrudnienia, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi w tym zakresie.

@Artur TDI

Pisząc swoja opinię staraj się używać kulturalnego słownictwa. Wiele firm stosuje umowy lojalnościowe, za atrakcyjne szkolenia lub dofinansowanie do nauki, ale praca bez wynagrodzenia przez kilka miesięcy nie brzmi dobrze. Czy Ty też jesteś zatrudniony w Home Broker i miałeś doświadczenia tego typu? A inne osoby pracujące w firmie. Piszcie swoje opinie na ten temat.

Wiktoria

@Mr Gregor, możesz napisać, jak to się stało, że skorzystałeś akurat z usług firmy Home Broker? Czy ktoś ze znajomych polecił Ci usługi tej firmy, czy może skuszony opiniami w internecie zdecydowałeś się na to? Opisz, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Mc Gregor
@Wiktoria

To największa znana mi firma tej branży,ufałem,że jej wielkość buduje zadowolenie klientów, a nie agresywna reklama medialna.Niestety czasem trzeba poczytać opinie byłych kilentów,a potem iść do ślubu...

Mr Gregor
@Wiktoria

Prawda po ponad pół roku, ale firma stanęła na wysokości zadania ostatecznie przyznając mi rację. Dziękuję za uczciwość i zrozumienie. Pozdrawiam.

skoczowianin

chodzi dokładnie o biuro nieruchomości home broker w bielsku białej na ulicy cechowej 6 większych oszustów nie spotkałem w życiu ostrzegam przed tym adresem wszystkich ludzi tragedia co opisuje powyżej ludzie którym słoma wystaje butów można powiedzieć amatorzy.

@skoczowianin

Miej proszę na uwadze to, że wątek, w którym się wypowiedziałeś, dotyczy opinii na temat pracy w Home Broker znajdującej się w miejscowości Warszawa. Gdybyś chciał wypowiedzieć się na temat tej firmy, która mieści się w Bielsku-Białej to zawsze możesz założyć wątek, który będzie zgodny z lokalizacją, którą opisujesz. Znajdą się na forum osoby, które pracują w tym miejscu i mogą wypowiedzieć się na temat tego miejsca pracy? Zachęcam.

skoczowianin

ostrzegam przed firma home broker oddział w bielsku białej ludzie niepoważni nieuczciwi po prostu cwaniactwo i (usunięte przez administratora) zawarłem z nimi umowę na sprzedaż gruntów na przełomie roku nie zrobili nic w tej sprawie zero reklamy na portalach ani razu nie byli z klientami ich ogladac ciagle nowi ludzie przychodzą do biura w bielsku pseudo fachowcy i pseudo pracownicy po roku czasu jak przyszli nowi ludzie do tego biura z kolei może już jakiś 8 albo 10 owy pracownik postawili mi warunku umowa na wyłączność ludzie omijajcie z daleka biuro nieruchomości w bielsku białej bo szkoda wam będzie czasu i łudzenia się a potem nerwów z tym biurem nieuczciwym to żenada i poziom przezkola same młode dziewczyny ciagle zmieniające się zero doświadczenia wiedzy kwalifikacji odradzam

@skoczowianin

Możesz napisać, jak to się stało, że trafiłeś na usługi, które oferuje firma Home Broker? Polecił Ci ją znajomy, czy może sam wyszukałeś ofertę tej firmy i zdecydowałeś się na sprzedaż gruntów za ich pośrednictwem? Chciałbym, abyś sprecyzował, jak to wyglądało.

Bronisław

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Home Broker znalazłem informacje o prowadzonym naborze na stanowisko doradcy do spraw nieruchomości https://homebroker.pl/kariera_oferty Wśród tego, co oferuje pracodawca, jest zapis, że pracownik może liczyć na wsparcie ze strony kierownika, trenerów i doświadczonego zespołu. Czy ktoś z byłych, bądź obecnych pracowników może potwierdzić, że rzeczywiście można liczyć na takie wsparcie na początku pracy? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Jarek

Skąd takie rewelacje? Może to nie ta firma?

pilarczykmicha@gmail.com
@Jarek

FIRMA IDZIE NA DNO JESTEM MOCNO NIEZADOWOLONY ZOSTAWIA CZŁOWIEKA SAME SIEBIE

@pilarczykmicha@gmail.com

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, czy pracownika firmy Home Broker? Jeżeli opinia dotyczy pracownika to, czy możesz opisać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które firma oferuje zatrudnionym osobom? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam do dyskusji.

Jack
@Jarek

To forum na usługach Home-złodziej. Świeże,negatywne posty nakrywa się czapką starych neutralnych....

Mr Gregor

Zdecydowanie odradzam usługi tej złodziejskiej firmy,zwłaszcza jej placówki przy J.Pawła 27 w Warszawie. Uwaga na pośredniczkę-oszustkę Marzenę B.,która oferując korzystniejsze warunki wyłudza prowizję za pośrednictwo w sporządzeniu umowy przedwstępnej a nie za sprzedaż ! Nieprzyjemna kierowniczka tej placówki,która akceptuje brak uczciwości podwładnej /wspólniczka oszustki?/ i niedouczony adwokat,z działu prawnego,który usiłuje bronić ów złodziejski tandem. Radzę omijać szerokim łukiem... Moje sugestie dla Home Broker: Budować image firmy na uczciwości, a nie na oszustwie i krzywdzie innych... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szybko pozbyć się agentów,którzy działają na niekorzyść firmy przedkładając wyłącznie własny, dorażny interes nad dobre imię firmy w której pracują

Wiktoria

@MM, dziękuję za Twoją wypowiedź z poziomu potencjalnego klienta firmy Home Broker. Opinie klientów są również ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku. @Byly pracownik, czemu napisałeś, że firma "tonie"? Możesz wyjaśnić, co sprawiło, że tak napisałeś? Są jakieś sytuacje, które potwierdzają, że rzeczywiście tak jest? Przedstaw, jak to wygląda.

Byly pracownik

Caly zarzad odszedl. 90% dyrektorow. Wszyscy regionalni kierownicy. Ludzie uciekaja. Firma tonie

Zostaw merytoryczną opinię o Home Broker - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Broker?

Kandydaci do pracy w Home Broker napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Broker