Opinie o Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak w Babichy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak w Babichy

Szukam opinii o tej ekipie. Bardzo tutaj narzekacie na terminowość, chciałam podpytać więc, czy cokolwiek się zmieniło w tej kwestii i można spokojnie się umówić z myślą, że będzie na czas po prostu?

krystyna
@Anna

Tydzień temu skończył u mnie remont. Znalazlam pana Michała w ogłoszeniach bo umówiony człowiek przekładał termin już cztery razy. P.Michal powiedział że może na koniec sierpnia i tak jak powiedział tak był. Orace wykonał dokładnie i czysto więc polecam. Myślę że opinie negatywne są od konkurencji.

Klient

Nic się nie zmieniło

Renata
@Klient

Nic? Czyli tak dla jasności jak jest tutaj obecnie, skoro wiesz to napiszesz?

@Renata

Witam ,mogę tylko napisać,że ten pan ustala terminy prac,[u mnie remont łazienki,znalazłam go na OLX),była umowa,terminy odkładane,pracy oczywiście nie podjął i zaliczki nie chce oddać, nie polecam, proszę uważać i nie zawracać sobie głowy z tym człowiekiem,po kontakcie telef. jeszcze tak jak było napisane wcześniej jest opryskliwy i wyzywa od beszczelnych kiedy prosi się o zwrot zaliczki,tragedia i szkoda nerwów.

Nie polecam

Daj se Pani spokój Nowy wpis
@Anna

Odradzam. Nic na czas, nic dokładnie. Chyba, że komuś zależy na krzywych ścianach, płytkach, słuchaniu kłamstw i wzywaniu ekipy remontowej po tej ekipie. To wtedy polecam

krystyna Nowy wpis
@Anna

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak?

Ewelina Nowy wpis

Szukam informacji o pensji dla Pracownika Budowlanego bez doświadczenia. Wiecie ile płacą takiej osobie? I czy potem rośnie jak sie już ma doświadczenie?

I.A

Nie polecam tej firmy, termin rozpoczęcia prac remontu łazienki przekładany kilka razy, tego pana umowa nie interesuje, nie wywiązał się z terminu, zaliczkę wziął, której nie chce oddać ,proszę uważać na tego człowieka ,oczywiście zostałam zostawiona z bałaganem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Daniel

Co ten człowiek wyczynia to jest poezja. Kłamie, nie dotrzymuje terminu, fucha na sztukę, łapie 5 srok za ogon a później ma problemy z wykonaniem. Nie polecam z tym człowiekiem robić remontów.

Marian

Takiego nie uczciwego właściciela to można tylko w tej firmie znaleźć. Nie wywiązał się z umowy i zaliczka dana nie odbieranie telefonów. Nie przyjemny. Opryskliwy

@Marian

Proszę usunac wpis w orzeciwnym razie oddam sprawe do sondu bo nigdy dla pani nic nie robilem od kilku lat wspracuje z firmami na co mam ciaglosc umow i wystawinych fv. Wiec prosze o usuniecie wpisu q orzeciwnym razie zawiadomie prokurature

Basia

Nie polecam nic nie jest na czas A jakość usług tragiczna . Bez doświadczenia sama lepiej bym wykonała.

@Basia

Jak wygląda kwestia premiowania w Rem-Bon? Jeśli wiecie coś na ten temat, to napiszcie, na czym polega system premiowy w tej firmie.

Bartosz

Wiecie czy Rem-Bon poszukuje nowych pracowników? Ciekawi mnie, jak wyglądają zarobki w tej firmie.

Genek
@Bartosz

Dobra praca dobrze zapłacona (usunięte przez administratora)

Sławomir Piekarski

Mimo że remont troszkę się przeciągnął w czasie (nie z winy Pana Michała) to jestem z niego zadowolony.

Sławomir Piekarski

Niestety nie można tu edytować ani usunąć wpisów więc dodaje kolejny - finalnie doszliśmy z Panem Michałem do porozumienia. On też został oszukany przez dostawcę materiału i z tąd powstało to opóźnienie. Niesłusznie obwiniłem człowieka, mój poprzedni wpis proszę puścić w niepamięć.

Sławomir Piekarski

Nie polecam, miałem z tym Panem umowę z której nie wywiązał się w odpowiednim czasie pozostawiając nas z bałaganem, Taka Prawda Panie Michale...

@Sławomir Piekarski

Arko

Pan który prowadzi firmę konkrety to co umówione zrobjone navzadawalajaco wysokim poziomie Polecam mało nie bierze ale praca solidna Moje sugestie dla Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak: By podejście do klienta było jak dotychczas Lubię atmosferę w Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak za: Otwarty stosunek do klijeta Szeroki zakres usług połączony z fachowością i wiedza o wykonywanych pracach

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak - Babichy

Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak

Rem-Bon Usługi Remontowo-Budowlane Michał Bończak