Opinie o Hotel Panorama w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Panorama. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Panorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Panorama w Mszczonów

Wszystkiego o gastronomii dowiedziałem i nauczyłem się w Panoramie. Przeszedłem tam ścieżkę kariery od praktykanta poprzez kelnera, barmana, koordynatora imprez po kierownika gastronomii. Długa ścieżka, więc jak widać podobało mi się. Dobra atmosfera, dobre warunki pracy, uczciwe rozliczenia. Firma nadąża za rynkiem jeśli chodzi o płace. Polecam

@Michał

Serdeczne dzięki za dobrą opinię

Ewelina

Pracuję w hotelu Panorama. Jest miła atmosfera, co jest bardzo ważne by chcieć przychodzić do pracy z przyjemnością. Po niemiłych doświadczeniach w innych firmach tutaj mogę odetchnąć z ulgą. Dział jest jednością i to czuć, nikt nie jest dla siebie wrogiem. Jeżeli musisz coś załatwić, nie ma problemu. Praca nie ogranicza życia prywatnego. Pracuję w Hotelu od niedawna i już widzę, jak zmienił się mój ogólny nastrój. Dużo się nauczyłam od starszych stażem koleżanek. Należy jednak pamiętać, że dając coś od siebie dostajemy coś w zamian. Jeżeli są chęci to wszystko jest możliwe. Co do rozmowy kwalifikacyjnej - naprawdę jest ona w miłej i niestresowej atmosferze :)

@Ewelina

Bardzo dziękujemy za dobrą opinię

Kamila.1788

Byłam ostatnio na rozmowie, bardzo fajna, przyjazna atmosfera. Panie w recepcji przyjęły mnie z uśmiechem na twarzy, a szefostwo sprawiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Rozmowa przed którą się bardzo stresowałam przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, przez co cały stres zniknął od razu. Jeśli ktoś zastanawia się czy złożyć cv i ma jakieś wątpliwości, nie mają one sensu. Polecam! Bardzo miłe doświadczenie :)

@Kamila.1788

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię

Barbara

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do Hotelu Panorama? Jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu? Czy jest tylko jeden etap rekrutacji, a może jest ich kilka? Czy ktoś może podzielić się wrażeniami na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Każda merytoryczna opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

@Barbara

Firma stosuje zwykłe zasady rekrutacji: aplikacja-selekcja-rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami-rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna w miłej, nie stresowej atmosferze),informacja zwrotna (udzielana, zgodnie z zapisem w ogłoszeniu, wybranym przez firmę kandydatom).

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Panorama? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stella

Może ktoś podpowie czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji?

@Stella

Dzień dobry, poszukujemy recepcjonistów. Zapraszamy :)

Zuza

Może ktoś wie czy hotel potrzebuje aktualnie pracowników?

@Zuza

Dzień dobry. Oczywiscie, że poszukujemy pracowników. Zapraszamy :)

Pracowałam w tym hotelu przez wiele długich lat. Zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie. Poznałam mnóstwo otwartych i życzliwych ludzi. Firma gwarantuje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, a także uczciwe warunki pracy. Z całą pewnością nie jest to praca dla osób leniwych, ale jeśli pracujesz dobrze, firma doceni Twoje starania. Oceniam tę firmę jak najbardziej pozytywnie.

@Kasia

Dziękuję za pozytywną opinię :)

Jacek

Same pozytywne wpisy , mam nadzieję, że potrzebują pracowników!

Sylwia

Ja również pracowałam w tym hotelu i jestem zadowolona z atmosfery, możliwości rozwoju oraz nowych doświadczeń. Takich firm brakuje na rynku. Rzetelnie rozliczane nadgodziny, wypłaty na czas, dogodne warunki socjalne. Warunki pracy na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

kadry
@Sylwia

Wiola

Pracowałam w tym hotelu i jestem zadowolona z atmosfery oraz z warunków socjalnych a tych w wielu firmach brakuje. Uczciwie dają umowę, urlopy, nadgodziny. Jedyny minus to niskie pensje, ale warunki pracy są na wysokim poziomie. No i pyszne obiadki :) Polecam.

@Wiola

m

Pensje słabe, aczkolwiek nie najgorsze. Duży plus za terminowe wypłaty, płacone nadgodziny. Zero oszustw. Wszystko na papierze, umowy o pracę i umowy zlecenia, zależy kto i na jakim stanowisku. Ogólnie ok.

@m

Dagmara

Również tam pracowałam. Fajna atmosfera w pracy, bardzo przyjazny zespół. Pensję wypłacane na czas i porównywalne do okolicznych hoteli, wszystko wykazane na umowie. Jest dużo pracy, ale równie dużo można się nauczyć od współpracowników.

@Dagmara

Sylwia

Ja też tam pracowałam i potwierdzam , dobrą atmosferę pracy i uczciwe warunki pracy (umowa, nadgodziny, urlopy). Wysokość pensji również się poprawiła . Polecam szczególnie młodym osobom, które dopiero wchodzą na rynek hotelarski i chcą zdobyć solidną wiedzę i praktykę do wykonywania tego zawodu.

@Sylwia

Dziękujemy za dobrą opinię:)

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Hotel Panorama?

kadry

Hotel Panorama w obecnej chwili posiada 109 pokoi hotelowych, 20 sal konferencyjnych, zespół chat góralskich oraz Europejskie Centrum Team Buildingowe w Zbiroży. Nowoczesne Centrum Konferencyjne ( rozbudowa i modernizacja zakończona w 2013 roku) czeka na klientów, ale również na pracowników. Zarobki porównywalne do tych, które oferują w okolicy. Dobre warunki pracy, miła atmosfera. Chętni do pracy mile widziani. Zapraszam

anka

czy hotel ma jakieś nowe oferty pracy wie ktoś może

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Panorama - Mszczonów

• Jak się pracuje w Hotel Panorama?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Panorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Panorama