Opinie o Hotel Panorama w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Panorama. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Panorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Panorama w Mszczonów

Jak się pracuje z ludźmi z Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl Nowy wpis

Na tak zadane pytanie trudno odpowiedzieć - nie wiem, co autor miał na myśli...? Z przeprowadzanej systematycznie przez Pracodawcę anonimowej ankiety satysfakcji, na pytanie CZY W HOTELU PANORAMA, W TWOIM MIEJSCU PRACY, PANUJE ODPOWIEDNIA KULTURA ZACHOWAŃ MIĘDZY PRACOWNIKAMI? 98% ankietowanych odpowiedziało, że TAK a na pytanie CZY PRAWIDŁOWO PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA MIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI DZIAŁAMI? 90% ankietowanych odpowiedziało TAK Więc jeśli takie sprawy, zadając pytanie autor miał na myśli, to odpowiadam że DOBRZE PRACUJE SIĘ Z LUDŹMI Z HOTELU PANORAMA. Jeśli moja odpowiedź nie trafiła w sedno sprawy, poproszę o inne sformułowanie pytania :)

Wiecie, czy Hotel Panorama udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kadry@hpm.com.pl Nowy wpis

Dzień dobry, w Hotelu jest niewiele stanowisk, których pracownicy mogą pracować zdalnie. Oczywiście, pracownicy pracujący zdalnie, mają do dyspozycji laptop odpowiednio zabezpieczony i telefon. Nie dopuszczamy pracy zdalnej na własnym sprzęcie pracownika.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

Jakiś czas temu odpowiadałam na to pytanie i zasadniczo stanowisko firmy w tej sprawie się nie zmieniło. W ramach naszej struktury organizacyjnej, którą każdy kandydat może poznać w dowolnej chwili zainteresowania pracą w Hotelu Panorama w Mszczonowie, oferujemy określone stanowiska pracy. Jednocześnie orientuje to potencjalnego kandydata na ścieżkę kariery w Hotelu. Odsyłam do odpowiedzi z dnia 18 .11. 2020 r.na tym portalu. Dla uzupełnienia dodam, że nie opłacamy Pracownikom studiów - robią to we własnym zakresie, ale jeśli chcą studiować, to mają nasze wsparcie chociażby w postaci dostosowania grafiku pracy do toku Ich studiów, czy nauki w różnego rodzaju szkołach przez siebie wybranych. Ze swojej strony staramy się zachęcać do rozwoju własnego wszystkich naszych pracowników - niezależnie od stanowiska. Oczywiście dla rozwoju Pracowników organizujemy różne kursy i szkolenia podnoszące Ich poziom wiedzy i umiejętności zawodowych, które są prowadzone przez profesjonalne instytucje szkoleniowe - nie zamykamy się wyłącznie w kręgu szkoleń prowadzonych przez naszą kadrę kierowniczą.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hotel Panorama? Chętnie zatrudniają?

kadry@hpm.com.pl

Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju, w tym również studiowania. Część zatrudnionych studiuje bądź uczy się w szkołach policealnych. Nie mamy problemów z zatrudnianiem studentów lub słuchaczy szkół policealnych. Każdy kto jest dobrym pracownikiem znajdzie u nas swoje miejsce, niezależnie od tego czy jest studentem, czy nie :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Panorama? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ile jest zmian w Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

W RECEPCJI hotelowej są dwie zmiany: dzienna (6.00-18.00) i nocna (18.00 - 6.00)

Czy Hotel Panorama organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kadry@hpm.com.pl

Dzień dobry, tak, organizujemy dla swoich pracowników szkolenia :)

Maja
@kadry@hpm.com.pl

a mozna wiedziec jakie? i ile trzeba u Was przepracowac by się na nie załapac ?

@Maja

Nie określamy nikomu czasu, jaki powinien przepracować, żebyśmy mogli sfinansować szkolenie danego pracownika. Ostatnie szkolenia, jakie odbyły się w naszej firmie to cykl szkoleń dla pracowników gastronomii; szkolenie dla recepcjonistek; cykl szkoleń menedżerskich, szkolenie systemowe dla recepcji, a przed nami szkolenia dla działu służby pięter (od pokojowej do inspektora służby pięter). Realizujemy szkolenia, które są nam potrzebne, aby nasi pracownicy wyróżniali się w kontaktach z Gośćmi, na konkurencyjnym rynku hotelarskim. Zapraszam do nas - może uda się zatrudnić w naszym zespole, do którego szukamy najlepszych pracowników.

Czy w Hotel Panorama zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

kadry@hpm.com.pl

Dzień dobry, proszę o skonkretyzowanie swojego pytania, to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam Katarzyna Obłękowska

Odp

Nie.... Nadal panuje chaos, bałagan i jedno drugie " sprzedaje" licząc na profity.

Karol
@Odp

I jakie niby można zgarnąć profity za jakieś kablowanie? Pomijam fakt jakie to jest żałosne... ;)

@Karol

Podzielam Pańskie zdanie, Panie Karolu. Nie chciałam się wdawać w bezsensowne dyskusje z tą osobą, ponieważ nie obserwujemy w naszej firmie takich zachowań.

Klient

Dzień dobry, Zauważyłem że w hotelu widać dużą rotację pracowników. W szczególności w recepcji hotelowej i gastronomii. Zastanawiam się dlaczego pracownicy, których spotykałem odeszli. Szkoda, że tak sympatycznych ludzi, odpowiednich na tych stanowiskach firma taka jak ta, nie jest w stanie zatrzymać. Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia tym, których już nie spotkam w tym hotelu.

@Klient

Nie należy tak generalizować bo rotacja może być z różnych powodów. Właśnie szukają kogoś do recepcji więc pewnie pojawią się nowe twarze co nie znaczy, że będziesz gorzej obsługiwany. Często korzystasz z tego hotelu? Zatrzymujesz się tam, czy po prostu chodzisz coś zjeść?

@Klient

Dzień dobry Szanowny Kliencie Wielu Pracowników, po przepracowaniu kilku lat w hotelu lub gastronomii, chce się rozwijać i to w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Chce mieć wolne weekendy, pracę od 8 do 16.00, itd. Nie stawiamy przeszkód, bo rozumiemy Ich potrzebę, a jednocześnie, w tych zawodach, nie mamy propozycji pracy bez weekendu czy od 8 do 16.00. Życzymy więc powodzenia, trzymamy kciuki i zaznaczamy, że w razie chęci powrotu nasze drzwi stoją przed Nimi otworem. Wielokrotnie Pracownicy do nas wracają... Jeżeli, Szanowny Kliencie, bywasz u nas często, to na pewno potwierdzisz, że nowi pracownicy obsługi są równie sympatyczni jak poprzedni i obsłużą Panią/Pana ze stosowną atencją. Zapraszamy zatem do nas. Miło nam będzie Panią/Pana ponownie widzieć.

@Adam

Bo jest zgodna z prawdą i obiektywna :)

Maja

Czy poszukujecie aktualnie pracowników i na jakie stanowiska?

@Maja

Dzień dobry, obecnie poszukujemy do pracy osób na stanowiska obsługowe w gastronomii, osób zmywających do kuchni oraz pracowników do recepcji. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę aplikować na mail: kadry@hpm.com.pl Pozdrawiam Katarzyna Obłękowska

Jak jest z pakietem medycznym w Hotel Panorama? Można dołączyć rodzinę?

kadry@hpm.com.pl

Dzień dobry, w Hotelu Panorama nie funkcjonuje w tej chwili pakiet medyczny. Katarzyna Obłękowska

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

Trzeba spełniać warunki podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym i najlepiej spośród kandydatów zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Daniel

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem tak jestem mega zadowolony. Atmosfera miła, przyjazna i bezstresowa. Moja ocena 10/10. Jak będą kolejne oferty o pracę to będę wysyłał kandydatury. Pozdrawiam serdecznie

@Daniel

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię. Pozdrawiam :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Hotel Panorama. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

kadry@hpm.com.pl

Witam, Rozwój i awanse są możliwe w naszej strukturze organizacyjnej. Pracownik z odpowiednim potencjałem, cechami charakteru i chęciami do działania, na pewno nie może narzekać na brak możliwości, szczególnie w czasie, gdy "jedyną stałą jest zmiana". Obowiązkowe ale i kreatywne podejście do wykonywanych zadań oraz związanie się z Hotelem na dłuższy czas niż tylko okres nabycia doświadczenia, aby zaistnieć na rynku pracy, daje pracodawcy możliwość zainwestowania w szkolenia pracownika i powierzania mu coraz bardziej odpowiedzialnych funkcji. W naszej firmie znane są przypadki ścieżki kariery od praktykanta do menedżera, nie tylko w dziale gastronomii ale również w sprzedaży i na stanowiskach zarządczych. Nie są to sytuacje sporadyczne, więc śmiało stwierdzam, że jak najbardziej rozwój i awanse pracownicze w Hotelu Panorama są wpisane w kulturę i poczynania organizacyjne firmy.

Ktos

Nie ma możliwości awansu. O podwyżkach też nie ma co marzyć. Ktoś kto pracuje np 10 lat zarabia tyle samo co mowa osoba. Niestety ale taka jest prawda. Awans? Jaki awans... Chyba że ktoś należy do elity rodzinnego biznesu wtedy ma i awans i pieniądze. Szary Kowalski zatrudniający się w firmie nigdy nie jest doceniony.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

To bardzo specyficzne pytanie i odpowiedź na nie jest trudna, albowiem atmosfera w miejscu pracy jest subiektywnie postrzegana przez każdego pracownika, w zależności od tego, jakie wartości / czynniki są dla niego najważniejsze... Przez 20 lat istnienia na rynku hotelarsko - turystycznym, w Hotelu Panorama panował zawsze pozytywny klimat organizacyjny, który zapewnił hotelowi odpowiedni rozwój i miejsce, w którym obecnie się znajduje. Łagodne podejście kierownictwa, wzajemne zaufanie, przyjazna atmosfera zawsze były i są czynnikiem motywującym do zaangażowania w realizację celów i długotrwałą pracę w Hotelu - mamy pracowników, którzy są z nami od początku istnienia Hotelu, są tacy którzy po 20 latach pracy odeszli na emeryturę, są tacy, którzy wracają do nas po próbie sił w innych miejscach pracy, są i tacy, którzy rozpoczynając przygodę z hotelarstwem i gastronomią w Hotelu jako praktykanci, zajmują u nas obecnie kierownicze stanowiska... Myślę, że to o czymś świadczy. Zresztą i opinie o Hotelu Panorama (chociażby na tym portalu) nie wskazują na to, aby atmosfera była zła. Zachęcam do osobistego przekonania się o tym (zawsze poszukujemy pracowników w związku z rozwojem) i swojej subiektywnej oceny w tej sprawie.

Co wchodzi w socjal Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

Szanowni Państwo, staramy się dbać o naszych Pracowników, jednakże w obecnej sytuacji społecznej i ekonomicznej, w jakiej znalazło się wiele przedsiębiorstw (szczególnie małych hoteli) a między nimi i Hotel Panorama - wszelka działalność i opieka socjalna została zawieszona.

Czy Hotel Panorama praktykuje "luźne piątki"?

kadry@hpm.com.pl

Proszę sprecyzować pytanie, bo nie bardzo potrafię odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Pozdrawiam

kadry@hpm.com.pl

jeśli mamy na myśli to samo, czyli ubiór pracownika to niestety nie preferujemy formy luźnego ubioru w piątek. Pozdrawiam

Wypłacają dodatkowe nagrody w Hotel Panorama?

kadry@hpm.com.pl

Jeśli chodzi o premie, to oczywiście są wypłacane, jeśli tylko firma osiąga założony wynik finansowy :)

Praktykantka

Polecam

Praktykant122

Wspaniali ludzie wspaniała przygoda wiele się nauczyłem podczas miesięcznych praktyk. Polecam serdecznie każdemu.

Zainteresowana

Na jakie stanowiska pracy w tym czasie potrzebujecie pracowników??

@Zainteresowana

Dzień dobry. Hotel Panorama w chwili obecnej poszukuje pracowników do obsługi gastronomicznej, pomocy kuchennych oraz kucharzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Panorama - Mszczonów

• Jak się pracuje w Hotel Panorama?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Panorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Panorama