Opinie o Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch w Człuchów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch w Człuchów

Wiki

Zdecydowanie nie polecam zakupów w kwiaciarni Ag-Mar. przy cmentarzu komunalnym na ul.Sienkiewicza. Sprzedany towar nie nadawał się do użytku,(ociekające farbą kwiaty pofarbowały pomnik) niestety- w bardzo nieuprzejmy sposób, zarówno sprzedawczyni jak i właścicielki sklepu, nie przyjęto reklamacji. Bardzo arogancka obsługa. ,, Gratuluję,, właścicielce i jej pracownicy podejścia do klientów. Nie spotkałam w Człuchowie, w żadnej placówce handlowej tak niemiłej (mało powiedziane),obsługi klientów.

Ag-Mar Nowy wpis
@Wiki

Jesteśmy na rynku od 15 lat a Tak nie miłej klientki nie mieliśmy nigdy, Pani kupiła towar (kwiaty sztuczne bordowe) i po wszystkich świętych chciała je oddać i żądała zwrotu gotówki. Towar stał niestety na zewnątrz, był używane przez klientkę, a warunki atmosferyczne zrobiły swoje. Zapewne gdyby zdecydowała się wybrać towar lepszej jakości to nie byłoby takiej sytuacji. Czy ktoś sobie wyobraża ze kupując sukienkę oddaje ją po weselu? Raczej nie. Klientka weszła do sklepu wyzywając i upokarzając sprzedawczynie, która nie była winna tej sytuacji przy innych klientach. Inni klienci byli zniesmaczeni zachowaniem tej pani, która myślała ze kwiaciarnia to wypożyczalnia… pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch - Człuchów

Kwiaciarnia Ag-Mar Agnieszka Jasnoch
  • Henryka Sienkiewicza b/n