Wijco Detachering

Barchem

Opinie o Wijco Detachering

Lukasz 2009-03-11 10:31:09
To jest skandal ze ta firma jeszcze istnieje i werbuje Polaków.Pracowalem w tej firmie niejaki (usunięte przez administratora) zalatwia wszystko bo tylko on po polsku umie mowic .Praca była oki tylko placa byla (usunięte przez administratora) Zalezy gdzie sie trafi i czy kobieta czy facet,panie maja przekichane za nadgodziny nie dostaniecie ani centa wymysla wam podatek 50 lub 60% od najnizszej krajowej skandal.W Bredzie w fabryce ryb zwolnilo sie 17 dziewczyn w jednym dniu bo jedna dziewczyna dostala biling na ktorym wlasnie byly te kosmiczne podatki jakies odtracenia np;buty=80e,ubezpieczenie=42e,dojazd do pracy=4e,mieszkanie=45e i uwago to jest najlepsze jezeli sie zgodzisz ze bedziesz jezdzic autem slozbowym to zostanie z gory potracona kaucja za mandat ktorego jeszcze nie masz i sprytnie zakamuflowana jak sie juz kapniesz to oni sie przyznaja ze wzieli kaucje ale ci jej nigdy nie oddadzą malo tego jezeli bedziesz pracowac w Bredzie,Tilburgu bedziesz mieszkac w belgi w Casterle ulicy nie pamietam ale nr 104 to jest hotel dla ludzi polacy mieszkaja razem z rosjanami,czechami,slowakami i grekami oraz Bułgarami w domkach CAMPINGOWYCH!!! w lesie oczywiscie a ciotka SWIETA(tak karze na siebie mowic kumpela Murata-ktory jest waszym opiekunem)ludzie ja za miesiac wyrwalem 500 i odeszlem a o umowie o prace zapomnijcie ja przez ponad miesiac nie dostalem ,a i to jest wazne wsadzaja strony umowy miedzy strony ubezpieczenia ubezpieczenie to taka zolta kartka ,druga kartka to info o koncie a reszta to umowa o prace CWANIAKI ;] jak byscie mieli problemy z Wijco to na policje do BREDY oni ich znaja dobrze i dadza wam adwokata socjalnego za darmo on pomoze wam odzyskac troche kasy nie dajcie sie
wujek_zdzichu 2009-05-19 16:52:17
Dobrze, że napisałeś bo już sie czaiłem pojechać z tej firmy. Rok temu byłem z T&S ale nie było tak źle. Też w campingu spaliśmy ale sam swoi:] i jak coś nie grało z kasą dzwoniłeś do opiekunki i luzik bo zawsze coś dało się dogadać i opiekunki były wyrozumiałe jak na takie akcje co tam odchodziły :D (usunięte przez administratora)
rzeźnik 2010-12-31 08:23:41
Witam ja też obecnie pracuje w Wijco co prawda w koncu jest jakas polka w biurze, ale kanty ida te same i nic ich nie interesuje, ja bylem u majstra bo chory bylem zeby nie było że nieusprawiedliwiona obecnosc i na drugio dzien ledwo żywy do pracy musiałem isc bo oburzony (usunięte przez administratora) koordynator Wilfried przyjechał na mieszkanie do mnie i mówi mi że jak nie pojde jutro do pracy to mnie zwolni. A teraz dostałem przelew za 50 godzin pracy przed świętami 70 e gdzie normalnie winnio być 230 wiec zachodze w glowe gdzie sa mopje pieniadze? Każdemu odradzam z całego serca ja tym właśnie (usunięte przez administratora) i szukam innej pracy bo okradać się nie dam na rzeźni sie ciężko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pieniądze nie dość że marne (usunięte przez administratora) Jak znam życie na solarisie żadnej kary nie będzie bo koordynator robi przelewy wiec pewno poszlo na koksik
anonim 2011-10-21 14:11:50
Podaj mi nazwe biura ,w ktorym Polacy nie sa kantowani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pp 2012-09-04 14:08:16
holenderskie biura tam na bank nikt nie kantuje. i stawki sa minimalnie 9 euro. ale minus masz taki ze sam sie martwisz o ubezpieczenie i mieszkanie i dojazdy. a swoja droga polecam select uitzendbureau solidni mozna na stronie ich znalezc
Mandeline 2013-10-28 14:44:04
Wszystko ok,firma wyplacalna.Polecam
jajajajajajaj to ja:P 2014-01-17 20:15:43
(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. Pracowalem tam 5 dni i sie zwolnilem,w miedzy czasie wzialem zaliczke a reszty pieniedzy nie dostalem,wiec złożyłem na nich skarge:) wszystkie pieniadze mi wyplacili,jakby ktoś mial z nimi problemy to SNCU skarga.Pomagaja a taka agencja jak wijco powinna juz dawno nie istniec! Najgorsza chyba firma jaka moze byc.
jajajajajajaj to ja:P 2014-01-17 20:18:02
a to ze wszedzie kantuja to przesadzilem:P to nieprawda:) poprostu sie rozpedzilem..
Darek 2014-02-28 01:32:13
Jeden wielki dramat . Wysyłaja ludzi do pracy w miejsca w ,ktorych nawet nie wiedza co sie dzieje. Gostek ktôry jest koordynatorem nawet nie raczył odbierac tel jak nas okradziono w szopie w lesie do,ktôrej wysłał nas byśmy tam mieszkali. Pani (usunięte przez administratora), ktorej słownictwo ogranicza sie do słôw : dobrak , yhym i no , jesli juz tel odbierze to z wielka łaska a kasy za ostatnie dni pracy nie dostalem do dzis , polecam tylko desperom . Pozdrawiam . (usunięte przez administratora)
Wijco 2014-02-28 12:00:39
Jezeli chodzi o ostatnie dni pracy rowniez zostaly Panu wyplacone ,salaris zostal wyslany na Panskiego maila wiec ma Pan do niego wglad.
cwaniak 2014-06-09 10:51:35
Przyjechałem do Wijco 01-06-2014 bo do mnie Litwinka zadzwoniła żeby szybko przyjechać bo jest praca a nie ma ludzi byłem 2 dni w pracy i co dalej.....tylko dostawałem smsy ze jutro wolne i tak jest codziennie..[usunięte przez administratora] tak trzeba to nazwać po Imieniu..Jade do Polski
ksk 2014-07-16 19:08:53
W tymi momencie zostalam zwolniona z wajko za to ze sie rozchorowalam i dostalam goraczki w pracy, ledwo trafilam do domu po tym wszystkim. Od 3 tygodni lecialam na antybiotykach ale pomimo tego chodzilam tam zeby im pokazac ze zalezy mi na pracy. Okazalo sie ze cala ta agencja pracy ma w totalnym powazaniu ludzi. 2 miesiace tam siedzialam i widzialam jaki tam jest przemial ludzi. Co ciekawsze znam wiele przypadkow gdzie lludzie przyjezdzali specjalnie do holandii dla wajko i pracowali tydzien i papa. NIE POLECAM
nie polecam 2014-07-21 15:32:11
Jesli lubicie biuro posrednictwa pracy,ktore was bedzie okradalo to trafiliscie idealnie bo Wijco zadba o to zebyscie jak najmniej zarobili w Holandii.
A to biuro wie jak okradac ludzi na kazdym kroku!!!
Ale za to Wijco zapewnia luksusowe warunki mieszkaniowe - pokoje zapleśniałe, brudne po prostu ohyda,za ten luksus zaplacicie tylko około 70 euro na tydzień.
Jesli ktos ma jakies watpliwosci, niech sie sam przekona.
waleczna lucyna 2015-01-22 12:13:17
ponawiam pytanie Wyjazd z poprzedniego komentarza, jak to dokładnie jest z warunkami mieszkalnymi jak się wyjedzie z Wijco Detachering? najwazniejsza sprawa, jaki jest po wyjeździe kontakt z agencją i jej doradcami personalnymi? żeby potem nie zostac na lodzie w razie jakich problemów lub niejasności
Mazyg 2015-03-27 02:27:53
Ja bym bardziej był zainteresowany zorganizowaniem sobie samemu noclegu, bo mam znajomych niedaleko i na pewno wyniosłoby mnie to taniej niż składka na pokoje pracownicze lub jakieś inne rzeczy. Zastanawiam się tylko czy w wijco przystają na takie rzeczy czy się nie zgadzają z racji na to, że tracą kasę na podobnych manewrach.
ktos 2015-05-01 18:43:08
jak znalazlam sobie wlasny nocleg to trzy dni pozniej mnie zwolnili ;)
Sam 2016-08-29 16:33:21
Ostrzegam STANOWCZO , przed ta firma,
-Brak wyplacanych nadgodzin
-Brak pieniazkow urlopowych
- Domki i pokoje to jeden wielki grzyb
- Turcy i marokańcy was wykoncza w pracy.
Pozdrawiam i zycze powodzenia z ta firma!!
Alan 2016-08-31 22:08:19
Wiesz co, nie jest to prawda, nie wiem kto Ci to zapisywał i kto się z Tobą rozlicza, generalnie mi się wydaje, że wszystko jest na swoim miejscu, włąśnie w kwestii pieniędzy są zdecydowanie porządni przecież
Zostaw swoją opinię o Wijco Detachering - Barchem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wijco Detachering