Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Alicja

@Ania, dlaczego chcesz się zwolnić z Wojas Trade? Co wpływa na Twoją decyzję odnośnie do zatrudnienia w tej firmie? Jak wyglądała Twoja praca przez te trzy tygodnie? Twoja wypowiedź będzie ważnym źródłem informacji dla wszystkich tych którzy interesują się współpracą z tym pracodawcą.

Daria

Praca na umowę zlecenie. Premie dostajesz, ale jak zdecydujesz się odejść lub Cię zwolnią nie licz na premie. Mimo, że ciężko pracowałas I biegalas z butami do każdego klienta premia zostaje zabierana przez RKS. I jakim prawem się pytam?

@Daria

Daria czy możesz coś więcej napisać na ten temat? Pracuje tam 3 tydzień na zlecenie, ale chcę się zwolnić. Ta firma to porażka. Niestety mam jeszcze 2 tygodnie wypowiedzenia do odpracowania i nie wiem kiedy złożyć wypowiedzenie skoro mówisz, że premie zabierają.

aga

Ja takze dostalam takie pismo....po 1,5 roku. Rozstalam sie z firma wydawalo mi sie w dobrych relacjach. Mieli czas aby odciac mi za braki inwentaryzacyjne z ostatniej wyplaty. Niechetnie sie wypowiadam na tego typu forach, bo uwazam ze prawda zawsze lezy gdzies po srodku....no ale tym razem przegieli. Kur...sklep w centrum miasta ..torebki na zylke wedkarska poprzyczepiane bo lancuszkow (!) nie wysylali...a oni karza oddac 200 zlotych. Zaluje pracy, nerw, wysilku. Rotacja ogromna, klientow sporo. (usunięte przez administratora) takze. Stolica. Wstydzili by sie. Powinno nam sie jeszcze podziekowac, ze te braki byly tak male, a nie sie upominac po 1,5 roku o 200 zlotych. Mam ochote je wyslac listem, ze specjalna adnotacja...serio...do rak wlasnych! Zapamietaliby na dlugo. Trudno najwyzej spotkamy sie w sadzie. I tylko niesmak pozostal...a ja im glupia nie raz tylek ratowalam. Juz nie polecam, wrecz przetrzegam. I ta godzinna przerwa, jak sobie pomysle ile razy zostala przeznaczona na magazyn bo jak nie teraz to kiedy, albo na papierki to az mnie skreca ze zlosci.

@aga

Ja mam do zapłacenia 950 zł pracująC tam pół roku z czego część na pół etatu więc można sobie wyobrazić wypłatę. Sama zastanawiam się czy z nimi nie pójść na drogę sądową bo na pewno przy nijak zabezpieczony sklepie pracując w Warszawie A niejednokrotnie będąc 5 h sama nie zamierzam nic płacić.

Tgbx
@Alex

Ja podobnie miałam, na próbnej umowie na początku musiałam oddać za straty poprzednich ekip jeszcze, porażka

lola
@Alex

Jak to możliwe, że macie takie kwoty do płacenia, przecież jak pracownik odchodzi to robi się inwentaryzację !!!!!!

Lenka

Czy wszystkie salony otrzymały tak bardzo wygórowane plany sprzedażowe na marzec? Celowo zarząd walnął takie kwoty,aby premii drugiej nie dawać,bo podwyżki najniższej krajowej były...

X
@Lenka

Plany na marzec to tragedia, nie ma mowy o wyrobieniu drugiej premii

Diori
@X

A myślicie, że to specjalnie dali takie plany, żeby nie płacić i chcą żeby się ludzie pozwalniali pracując za takie grosze?

Anny
@Diori

Nie wiem czy chcą, żeby się pozwalniali czy liczą, że sprzedawcy będą tyrać za marne grosze... ;) Innej odpowiedzi nie widzę

lola
@Lenka

W Krakowie też przywalili planami !

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

misia

Czytam ze aranżacje sklepu robi się w nocy,to ja się pytam dlaczego niektóre sklepy tego nie przestrzegają?Na gminnie widać jak w trakcie dnia sprzedawcy robia zmiany a dla klienta czasu nie maja bo sa bardzo zajeci

ona12345
@misia

moze dlatego ze , nikt nie chce pracowac za darmo? Ty bys chciala ? jezeli tak to zatrudnij sie , oi=ni wlasnie takich ludzi szukaja ;))

D.
@misia

Bardzo dobrze że robią to w dzień. Pracuje się w dzień a jeśli w godzinach nocnych to powinno być za to inaczej płacone i wogole płacone. Poza tym zdarzały się przypadki że pracownicy zostawali na noc po 12h pracy. Tylko ludzie bez rozumu się na to godzą. Poza tym jeśli jakaś część osób zmienia aranżacje (można to zrobić tak żeby nie rozwalac całego salonu-tak jest to możliwe wyobraźcie sobie) A reszta zajmuje się klientami to chyba żaden grzech? Z resztą szkoda gadać nawet ta firma to porażka.

@ona12345

A dlaczego za darmo? Masz w grafiku do 22 00,podpisujesz listę obecności jak trzeba i masz za to normalnie płacone. Godziny nocne zaczynają się przepisowo od 23 00,za to jest płacony dodatek nocny.

zico
@misia

Na podstawie art. 151(7) par. 1 k.p. pora nocna obejmuje 8 godzin pomiędzy godzinami 21:00 a 7:00. Co ważne w regulaminie pracy pracodawca winien jest wyznaczyć 8 godzin pracy, którą to w danym zakładzie pracy przyjmie się za pracę w godzinach nocnych (np. 22:00 - 6:00). Jak wynika z treści art. 151(7) par. 2 k.p. pracownik, którego rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie co najmniej 3 godziny pracy w porze nocnej lub którego co najmniej 1/4 czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, jest pracującym w nocy.

papi
@Lenka

godziny nocne od 23?:) Właśnie takich ludzi wojas potrzebuje :)

uuu
@D.

Dziwne jest to ze niektóre sklepy robia po nocach a inne nie musza?to co to za polityka.

zua
@uuu

bo niektóre salony mają kamery a niektóre nie- domyśl się reszty.

Niepolecam

Halo Częstochowa. Cała galeria aż huczy na temat tego co się tam dzieje. I tak słabych wyników to ten salon jeszcze chyba nie miał:)

Popieram
@Niepolecam

Kierowniczka wymyśliła sobie, że drugi raz od sierpnia wymieni skład, faktycznie masz rację w galerii nie ma osoby, która by nie wiedziała, że jest tam coś nie tak , ale to co mówią to jest prawda .

też dostajecie wezwania do zus, w sprawie wojasa?

@anonymous

Nie,a o co pytają?

H.

RKS śląska długo jeszcze będziesz się panoszyć i okradać ludzi z ciężko zwrobionej premii?

Teatralna
@H.

Ojjj długo. W końcu to najlepsza przyjaciółka żony M.W czym się bardzo szczyci :)

Teatralna
@H.

Widocznie nie zasłużyłaś bo mi jeszcze nikt premii nie zabrał odkąd pracuje.

@Teatralna

dziewczyno co za bzdury piszesz

Doteatralna
@Teatralna

Przyjdzie czas i na ciebie...predzej czy pozniej. No chyba że masz umowę o pracę to ci premii nie ruszy:) A poza tym premia jest za sprzedaż więc jeśli ktoś zarobił jakaś kwotę to za handel. A to oznacza że sprzedawał. Więc czym twoim zdaniem trzeba sobie zasłużyć jeszcze? Pokaż mi to w umowie.

Rozbawiona
@Teatralna

Ojej to jedyne czym moze sie szczycić. Tego że jest znajomą kogoś Sąd Pracy po uwagę raczej nie będzie brał:)

Teatralna - ta prawdziwa
@Teatralna

Proszę się pode mnie nie podszywać i nie insynuować wypowiedzi, które mają odwrócić temat od meritum.

klientka

Czytam to wszystko i oczom nie wierzę. Jestem stałą klientką w Częstochowie i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zauważyłam że skład osób pracujących się zmienił ale moim zdaniem na lepsze. Dziewczyny są młode, potrafią rozmawiać z klientem a to że czegoś nie umieją czy zajmuje im to więcej czasu niż osobie z dłuższym stażem jest zrozumiałe. Wcześniejsze Panie zajęte były wszystkim tylko nie obsługą klienta. Proszę również zauważyć że większość negatywnych opinii o salonie w Częstochowie zaczęła się gdy poprzedni skład został zwolniony. Mszczenie się i psucie reputacji pracujących tam osób jest niepotrzebne. Ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia tego salonu zanim wystawi się opinie. Jak dla mnie personel na wysokim poziomie. Oby tak dalej.

@klientka

Czyżby to pisała " podstawiona " klientka ? Na pewno.

:-)
@klientka

To, że dziewczyny w końcu mówią głośno jak jest to nie jest zemsta bo każda z nich zwalniając się tudzież zwolniła się sama wyszła na tym lepiej. Jeżeli kierownik zwalnia drugi zespół będąc na stanowisku stosunkowo nie długo to chyba tutaj tkwi problem. W ostatnim czasie bardzo dużo się wydarzyło i dziewczyny w końcu postanowiły zabrać głos w tej sprawie. Gdyby nic nie robiły i nie obsługiwały klientów to skąd się brały premię? Czasami naprawdę wysokie, za ładne oczy? Pozdrawiam :-)

@klientka

Ojoj Ale bzdury wypisujesz podstawiona klientko:) Kierwonik to zwolniła dziewczyny które były lepsze od niej w obsłudze klienta. Nie daleko szukać przykładu gdy Gosia, która robiła największe plany i obslugiwala każdego, została przez szanowna kierowniczke upomniana że może by już przystopowala. Zobaczcie jaka tam jest obsługa z jej strony. Pretensjonalna I z łaską. Poprzednich dziewczyn nigdy nie mogła dogonić. A teraz ma takie które jedynie potrafią stać za lada i boją się nawet telefonu odebrac. A jeśli chodzi o zwolnienia. Bardzo dobrze bo każda i tak chciała odejść że względu na kierownictwo. Szanowana Pani Kierownik niech sobie przypomni jak traktuje klientow i nie wydaje paragonów na dodatki żeby mieć najlepszą efektywność bo w inny sposób nie potrafią jej podnieść. A te nowe osoby niech się uczą owszem, ale nikt tu nie wmowi nikomu że tam obsługa jest na wysokim poziomie. Dobrzy sprzedawcy to już tam byli kiedys. Chciała zmienić zespół to zmieniła. To jej pasja:) wszystkie opinie to prawda i jest to zdanie nie tylko jednej osoby a kilkunastu, nawet tych które odeszły same więc żadna zemsta.

Amulet
@klientka

Jaka zemsta? Przecież to wszystko prawda i w końcu nadszedł czas by to wyszło na światło dziennie. W sumie czego się spodziewać po osobie która kupuje kawę każe się częstowac A potem pisze w zeszycie żebyś oddała za nią 2 zł hahaha. Niech ona sobie robi co chce tam. Może nawet portfele wynosić jak chce Ale co było do przedstawienia tutaj to było i niech sobie nikt nie myśli że to zostanie bez echa. Z tego co wiem to każda ma juz pracę i są zadowolone bardzo. Jaka tam zemsta:) tu się podziękowania należą:)

Oo.
@Amulet

A ja napiszę tylko jedno: Ryba zawsze psuje się od głowy. Dziękuję za uwagę pozdrawiam

zadowolona

omijajcie sklep w Częstochowie szerokim łukiem co trochę wymieniany zespół, zero szacunku, kierownik nie panuje nad niczym, za najmniejsze pieniądze robisz za sprzedawcę, kasjera, magazyniera, sprzątaczke a na koniec dostaniesz wielkiego kopa w D. , efektywność i skuteczność to słowa które słyszysz w ciągu 12 godzin non stop, niezależnie od wyniku sklepu zawsze wszystko źle i wieczne pretensje , bo to przecież twoja wina że proponujesz preparaty ale ludzie nie chcą brać i wytłumaczenie że ludzie mówią ze już mają to żadne wytłumaczenie, uciekajcie . :-)

Anka
@zadowolona

Jeszcze trzeba dodać, że nie wazne ze robisz co miesiąc plan a oprocz tego robisz tysiąc innych rzeczy, bo i tak dostaniesz wypowiedzenie jeśli tylko kierowniczka zauważy że się z czymś nie zgadzasz lub gdy po prostu zwyczajnie lubią Cię inni bardziej jak ją. Wyrzuca ludzi na bruk bez żadnych skrupułów bez żadnego znaczącego powodu . Zmienia dobre ekipy średnio co pół roku-daleko nie zajedzie. Już nie wspomnę nawet o tym że cały dzień stoi tylko przy kompie, nie robi niczego pożytecznego. Swój grafik ma zawsze idealny, poza tym w tym salonie grafik jest nad wymiar elastyczny. Zmienia to prawie codziennie i nawet nie spyta czy komuś pasuje to czy nie. Nie polecam współpracy z tą osobą.

Emi
@Anka

Dziewczyny zostały zwolnione dlatego, że zdemskowaly jej przekręty i były jej niewygodne. A szkoda że ukrywały to, że kierownik używa chamskich słów do klientów . Kiedy została napisana na nia skarga to wręcz błagała pracowników by ją kryły. Potem się odwdzięczyła wypowiedzeniem. To nie są z palca wyssane rzeczy. Pani Kierownik w tym salonie nie nadaje się do współpracy z ludźmi i powinna zmienić branżę. Wiele dziewczyn odeszło tylko przez to że nie mogły jej znieść. Nie polecam! Wojas jako pracodawca może i nie jest taki zły ale kierownictwo które jest nie w porzadku wobec innych. Omijajcie salon w Częstochowie.

Dd.
@Emi

Nie ma co ukrywać, że powodem zwolnień w tym salonie jest zazdrość korrownika szczególnie o to, że zespół z każdym problemem zwracał się do zastępcy. Wszystkie dziewczyny potrafiły ze sobą współpracować i były to dobre i pracowite osoby. Byłam tam chwilę i wiele widziałam. Nie polecam.

Dupa a nie nick
@Emi

Jak duża rotacja ,to albo ujowy Kierownik albo ujowi sprzedawcy :D a prawda zawsze po środku :D

Prawda
@Dupa a nie nick

Tu mowa o sprzedawcach którzy co miesiac wyrabiali 100% planu nie zaniedbując przy tym innych obowiązków:) więc mamy odpowiedź gdzie leży prawda :D

Zzz
@Prawda

To w takim razie osoba na stanowisku kierowniczym w tym salonie strasznie psuje opinie firmie. Może ktoś powinien się tym zainteresować w końcu bo ta pani jedynie co potrafi to zwalniać bo już były tu opinie wcześniej na ten temat. To już druga ekipa.

.......
@Prawda

Hahahaha dobre 100% ciekawe kiedy

Hahaha
@.......

Wtedy kiedy ty nie:) hahaha

Hahaha
@Hahaha

Czyli zawsze:)

Była wojasowiczka
@Hahaha

Jakiś czas temu miałam okazję pracować w Wojasie, w jednym ze sklepów w regionie śląskim. Byłam tam trzy miesiące, praca mi nie odpowiadała więc zmieniłam na inną. Nigdy nie przyszło mi do głowy wypisywać negatywne komentarze na temat pracodawcy ponieważ przez trzy miesiące dzięki pracy u niego miałam za co żyć. Co do czestochowy.. Tamtejszej kierowniczki nie znam. Czytając komentarze ciężko ocenić po której stronie leży racja, zwolnionych sprzedawców czy zwalniajacegoo kierownika. Zadaje sobie tylko jedno pytanie i dochodzę do jednego wniosku. Jeżeli praca w Wojasie była tak ujowa, dlaczego nie odeszlyscie z pracy same? Mnie praca tam nie odpowiadała, więc podziekowalam za współpracę po trzech miesiącach. W czestochowie Posypały się zwolnienia to i pojawiła się lawina komentarzy na temat tamtejszego sklepu, a właściwie to na temat kierownika. Powiem jedno, pracując w jednym ze sklepów w regionie śląskim słyszałam legendy na temat sklepu w Częstochowie. Księżniczki tam pracujące rzadko kiedy raczyly odebrać telefon, na maile nie odpowiadały prawie wcale, potrafiły się odezwać tylko wtedy gdy same potrzebowały buty dla swojego klienta. Jakoś na początku września byłam w tym sklepie i żadna nie raczyla do mnie podejść. Trzy stały za kasą, były tak zajęte plotkowaniem że nawet nie zwróciły na mnie uwagi. Wniosek? Wina nigdy nie leży po jednej stronie. Przyszedł kierownik który w końcu się za Was wziął i tyle.

zadowolona
@Była wojasowiczka

no to teraz pani kierownik zostawiła w Częstochowie dziewczyny, które nie potrafią nic i zostawiają pusty sklep. Miałam okazję to zobaczyć. Zwolnione zostały dziewczyny, które wypełniały swoje obowiązki natomiast były niewygodne dla kierowniczki bo miały swoje zdanie? ciężko stwierdzić, zostały właśnie te dziewczyny które telefon parzy A ciągnie tylko magazyn.

Rozbawiona
@Była wojasowiczka

Przyszedł nowy kierownik który zwalnia osoby nie dlatego, że źle pracuja tylko dlatego że ja obgaduja jak to sama stwierdziła. Ta osoba ma manie jakąś i ubzdurala sobie że jest obgadywana. Jak wiadomo w każdej pracy są pewne kwestie do wyjasnienia i powinno się to robić czesto Ale ten człowiek nie potrafi rozmawiac. Poza tym jeśli ta osoba nie potrafi się dogadać z większością osob pracujących to chyba coś z nią jest nie tak a nie z pracownikami. Przypomnijmy że zwolnione dziewczyny to osoby od których wszystkiego się uczyła bo przyszła z zewnatrz. Te osoby ja uczyły i pomagały zawsze. Schody się zaczęły gdy na światło dzienne wyszlo kilka spraw więc trzeba było stala ekipe usunąć. A i należy dodać że wszystkie się spotykały poza pracą bez Pani Kierownik i to ja tak bardzo bolało. I nie wypisuj tu bzdur o legendach na temat Częstochowy bo to aż smieszne:) z reszta można domyślić się kto pisze ta opinie, kolejny objaw manii na swoim punkcie. Ty już jesteś legenda na całej galerii:)

Pozdrawiam
@Była wojasowiczka

Zaraz zaraz mowa nie o pracodawcy. Kierownik to nie pracodawca. Firma jako pracodawca nie jest najgorsza. Tu mowa o czymś innym i naucz się czytać ze zrozumieniem. Pracowalam tam bardzo długo i uważam że już nie wrócę te czasy gdy ten salon był w czołowce. Kiedyś byla stala ekipa i kierownik który był ogarniety A teraz? Bez komentarza. Mysle że nie warto tu nawet nic pisać tam już będzie tylko gorzej...rotacja poziom hard plus zbyt wysokie mniemanie osób zarzadzajacych A to do niczego dobrego nie zaprowadzi. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w karierze zawodowej oraz więcej pokory tym którzy maja się za kierownikow:)

reksio
@Pozdrawiam

zgadzam się z tym w 100%

Ali
@reksio

Masakra...ciesze się że tu weszłam poczytać zanim wysłałam cv!

Była pracownica
@zadowolona

Ja mogę się podzielić opinia ze sklepu w Częstochowie. Do sklepu trafił nowy kierownik, który za cel wymyślił sobie zwalnianie najstarszych stażem pracowników, ponieważ nie chcą mu się przymilać a woli zatrudnić nowych, młodych i niestety głupich którzy idą za nim w ciemno. od wrzesnia zwolniła 8 pracowników, którym na pytanie o powód zwolnienia powtarza, że nie ma obowiązku podawania a tak na prawdę przekazuje zarówno innym pracownikom jak i do centrali informację, że albo pracownik miał złe podejście do pracy a trzeba się bać bo można podzielić los zwolnionego. Tak na prawdę chodzi o osobistą niechęć do pracowników czego kierownik w ogóle nie ukrywa tylko po prostu nie rozmawia i nie utrzymuje kontaktów z takimi osoba. Regionalnej przedstawia to co chce, a tak naprawdę nikt nie wie co się działo wewnątrz aż do teraz gdy dziewczyny się zebraly i postanowiły glosno o tym powiedzieć. Ktoś powinien się zabrać za kierownika. Warto dodać, że wręczając wypowiedzenie wręcz wymusza na pracowniku by wziął bezpłatny urlop bo o pracy na wypowiedzeniu nie ma u niej mowy. Czy taka osoba powinna być na stanowisku kierowniczym? Jest to jedna wielka pomyłka.

Zzz
@Była pracownica

Czysta prawda.

Magda
@Była pracownica

Do sądu pracy. Aby zwolnić trzeba podać konkretny powód. Przysługują też dwa dni na poszukiwanie pracy.

Takijo
@Magda

Nie muszą podawać powodu rozwiązując umowę na czas określony. Pzdr

Antyfałsz
@Takijo

Może i nie muszą, ale na bezpłatny urlop wysyłać to już szczyt... już pomijam fakt że układając grafik potrafi ludziom wrąbać nawet 60h tygodniowo co jest niezgodne z umową i przede wszystkim z Kodeksem Pracy, którego ta pani nie zna kompletnie. Ręce opadają...

Katrin
@Antyfałsz

Wiecie co tu po prostu chodzi o zwykła zazdrość kierownika. Jeszcze nie tak dawno z jednej z tych zwolnionych dziewczyn zrobiła zastępcę. I slusznie bo Paulina byla osoba mega ogarnietą, znała odpowiedź na każde pytanie w tym salonie, zawsze można było do niej zadzwonić z problemem. Jej dawna ekipa została zwolniona a ona została i pomagała nowym osobom się wdrożyć, w tym także szanownej kierownik. Jako zastępca robiła tam wszystko, od sprzątania po papiery. Miała sympatię dziewczyn, które się super z nią dogadywaly I zawsze wolały iść z problemem do niej A nie do kierowniczki która nigdy nic nie wiedziała. I dziwię się że takie osoby jak Paulina zostały tak potraktowane. Ona mówiła każdemu wprost co robi nie tak także kierownikowi. I może tu popełniła błąd bo zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic. Kierownik w tym salonie to totalny niewdziecznik nienadajacy się na stanowisko kierownicze o czym już wiemy wszyscy.

AntyJ.
@Katrin

Paulina to popełniła błąd Ale tylko jeden: że nie odeszła w sierpniu gdy ta nowa przyszła i zaczęła się rządzić zwalniając dobrych pracowników a Pauline prosiła by została. Wszyscy mówili jej że wykorzysta ja i zrobi z nią to samo. Nie mam innego określenia na kierowniczke jak : Witch na miotle. Dwumetrowej:) pozdro

@Katrin

szczera prawda o kierownice

Znamją
@AntyJ.

Oj miałam styczność z tą panią kilka miesięcy temu. Niekompetencja na bardzo wysokim poziomie i zarozumialosc. Ale mogę powiedzieć że zwalniajac mnie zrobiła mi przysługę bo trafiłam w zupełnie inne miejsce gdzie ludzi się szanuje i nie zwalnia ot tak za wygląd na przyklad. Pozdrawiam dawna ekipe z s.93 najlepsza pod sloncem:)))))))))) A obecnej życzę wytrwałości!!!

Zzzzz
@Znamją

To już drugi zespół który zwolniła. Łącznie jakieś 8 osób od sierpnia. Niektóre odeszły też same właśnie przez nią. Nie na tym polega praca kierownika.

Rikitiki.
@Zzzzz

Ojoj jakie żale...... chyba na zwolnieniu komuś się nudzi.

Xu
@Rikitiki.

Nie żale a prawda! Chciałam jeszcze uczulic nowe dziewczyny: bądźcie czujne I szukajcie pracy:)

zuzzzza

Pracowałam w tej firmie ponad rok i nie narzekałam, pieniądze nie były złe. Raczej nie było problemów z komunikacja, a plany sprzedażowe były wykonalne. Firma chce dążyć do marki premium i małymi krokami realizują ten plan. Moim zdaniem przyzwoita praca, nie należała do najlżejszych, bo pracowało się dużo godzin i często cały dzień na stojąco, ale tak wygląda praca sprzedawcy i chyba każdy jest tego świadomy :) Wojasa samego w sobie mogę polecić

bluebottle
@zuzzzza

Do marki premium to za wysokie progi.. Kientowi, po tygodniu rozpierniczaja się buty, a reklamacja odrzucona i to nie jeden taki przypadek.. Kolekcja słaba i ciągle odgrzewane kotlety... Stali klienci wiedzą????Co niektórzy mieli problem z wybraniem czegokolwiek na wielkiej akcji rabatowej i zrezygnowani wychodzili ze sklepu, to juz o czymś świadczy.. Plany są ogromne my i owszem premie jekies wyrabiamy ale premii sklepowej ani razu nie udalo nam sie zrobic w tym roku i chyba nie uda, chyba że zima będzie sroga. A i tak powiem... nie róbcie przypadkiem nadgodzin bo wam nie zapłacą a odebrać nie będzie kiedy , bo pracować nie ma komu!

Kaśka
@zuzzzza

Sama prawda buty coraz słabsze A ceny z kosmosu !

DzoaG

Pracuję w handlu od ponad 10 lat.W firmie pracowalam trzy -najorsze trzy miesiace w mojej karierze zawodowej. Kierownik i regionalny zlodzieje zarowno towaru jak pensji. Nie pracuje tam od 2 lat a również dostalam pismo ze do zapłaty mam 5 stow za co to wiem bo nie jest nawet napisane.Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Brak słów

Placi ktoś??

Lala
@Brak słów

No już lecę do banku po kasę i na pocztę! :) hahaha

@DzoaG

Ja mam do zapłacenia prawie 950 zł. Rok już nie pracuje a podczas inwentaryzacji mnie nie było. Ta firma to jakieś dno

@Alex

Czy dużo osób dostalo takie wezwania ?

Dawno temu

Jak Warszawa się trzyma? Arkadia dalej liże D....ę ??

Pola
@Dawno temu

Iw... nie nudzi Ci się już pisanie tych postów ? Powodzenia u nowego pracodawcy.

WuWuA
@Dawno temu

Niestety, chyba cała Warszawa ostatnio się nie trzyma. :)

Wawka
@WuWuA

Gdzie Warszawa i wojas...tam inne marki mają zbyt. Pozdro

@Pola

Podobno „zezooka rks” tu do mnie pisze ... !? Po pierwsze „dawno temu” to nie Ja Po drugie, gratuluje trafnych decyzji” ... :) prawie cały zgrany zespół się rozpadł hehe Wszyscy oczekują od Arkadi super wyników to teraz z pewnością je osiągniecie Hehehe szczególnie z nowa panią kier która na pierwszym zebraniu przedstawiła się jako cyt „zimna s....ka” a klientom opowiada ze buty wojas maja drewniane podeszwy a drewno z którego zostały wykonane to lipa :D To jest dopiero L I P A zatrudnić taka kadrę kierownicza

Xxx
@Yvonne

W Arkadi to wogóle chyba same koleżanki rks pracują, nie zbyt pełno sprytne jak się z nimi rozmawia. Pan Maciej raczej jeszcze chwile popatrzy na wyniki tego sklepu to sie zastanowi czy warto było długoletnią kierownik przesuwac na inny sklep, bo z moich obserwacji Ania miała dużo lepsze wskaźniki niż to co teraz tam jest. Ale tak to juz jest że w Wojasie bierze się teraz kierowników z przypadku, którzy zielonego pojęcia nie mają o niczym. 100 razy bardziej polecam firmy konkurencyjne, które może dużo więcej nie płacą, ale doceniają pracownika i pozwalaja osiągać po jakims czasie awans

@Xxx

Tak z Ania wyniki szły w górę stopniowo ale na plus niestety nikt tego nie raczył zauważyć ... Przeszłam do konkurencji która docenila moje doświadczenie już na starcie i mam nadzieje ze będzie tylko lepiej

szukająca pracy

A czy ktoś z was pracował może w salonie w Białymstoku ? Na pracuj.pl wisi ogłoszenie, ale nie napisane w której galerii ? Narzekacie też na różnych RKSów, a jak to jest z tym w regionie wschodnim ?

@szukająca pracy

Pracował i nie polecam. Słaba polityka firmy, nieodpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych.

byłypracownik
@Julia

Ale akurat RKS na Białystok jest baaardzo ok. Co do pracy w firmie w. polecam poczytać inne komentarze (nie chodzi mi o salon w B-stoku, tylko ogólnie :)

Paula

Dobrze płącą i dobrze trajtują. Atmosfera fajna a i umowe o prace mam. Polecam, bo to pierwsza moja praca ktora tak lubie.

nieprawda

Wkurzona
@Paula

„Tratują” dobrze napisane... bo o dobrym traktowaniu nie można nic powiedzieć !!!

Nosacz

Klam pinokio klam ;)

@Paula

dobrze płacą? najniższa krajowa to jest "dobrze płacą' ?

@Paula

najniższa krajowa to jest "dobrze płacą" ?

Nowa

częśc wszystkim mam rozmowę o pracę w Poznaniu z tego co czytam to jakąś masakra i zastanawiam się czy iść na nią i tracić swój czas . Możecie coś więcej napisać o pracy tam i regionalnej , będę wdzięczna.

Ona123456
@Nowa

jeśli chodzi o prace w wojasie i w samym poznaniu to serdecznie nie polecam. Regionalna nie ma pojęcia o wykonywaniu tej pracy, nie ma za grosz etyki pracy za grosz! to czego sie o niej dowiedziałm przez te 3 miesiace majac z nia styczność to współczuje tym którzy dalej tam siedza, chyba ze maja o sobie gowniane zdanie i pozwalaja sobie na takie traktowanie;) sama firma wojas ma podejscie do pracownika jak do gowna . od paru dni jest akcja z pismami jakie wojas wysyła do pracownikow ktorzy tam pracowali badz jeszcze pracja z wezwaniem do zaplaty za inwentaryzacje. Inwentaryzacja am to jedno wielkie nieporozumienie. podpisujesz tylko ze zgadzasz sie na to ze jak czegos bedzie brakowac to za to oddasz haha, a nie ma ani bramek ani nagran na kamerze bo leci lajw. jesli nie ma kogos na jakis dzien do pracy sciagaja kogos z innego sklepu i ta wlasnie osoba moze nawynosic wszystko co chce bo ona za to odpowiedzialna nie ebdzie tylko ty za to pozniej placisz, takze serdecznie nie polecam;))

Ona123456
@Nowa

a co do premii to jesli jestes na umowie zlecenie albo ja masz albo jej nie masz to juz dobra wola wojasa, ale jak podpadniesz regionalnej to twoja premia leci do jej kieszeni bo np nie spodoba sie jej twoja bluzka a ona juz cos rozsadnego na swoje wytlumaczenie ze bierze twoj hajs wymysli ;))

Stoposzustwom
@Ona123456

Region śląski w szczególności dotknięty tym problemem:) I główny powód to właśnie bluzki albo ladna fryzura:)

Katowice
@Stoposzustwom

Dziwne bo mi jeszcze nikt premii nie zabrał

Prawdaaa
@Katowice

No bo to wybranym osobom się zabiera. U nas w salonie dziewczyny które były na umowie zlecenie odeszły i premii nie dostały...i nawet nie wiedzą czemu...

DzoaG

Kontaktowałyśmy się z dziewczynami z Radcą Prawnym i absolutnie nie mamy nic płacić, ani odpisywać na te pisma bo to zwykła groźba i nękanie. Dzwoniłam do księgowości Wojasa i Panie nie dosyć,że nic nie wiedzą to po awanturach stwierdziły,że pisma wyszły omyłkowo do osób które nie powinny ich dostać i do dwóch tygodni przyjdzie sprostowanie. Dzwońcie sobie do księgowości Wojasa i pytajcie co z Waszą sprawą. Ta firma to jedno wielkie g....Żałuje, że moja noga przekroczył próg tego sklepu. Odradzam wszystkim prace w tym bagnie.

Dzooooo
@DzoaG

Zgadza się, nic nie płacić! Nie mają prawa ściągać z nas pieniedzy. Również dzwonilam do księgowości i paniisoe tam udają że nic nie wiedzą, jak zagrozilam sądem stwierdziła że się dowie i na następny dzień usłyszałam że do 2 tyg będą pisma sprosujace cała sprawę i że to panie z kancelarii źle zaadresowaly pisma a radca tego nie sprawdził tylko podpisał i poszło do wysyłki... Porazka!! To jest najnormalniej w świecie nękanie i wymuszenie.

Yvonne

A ja napisze wam coś innego ... POLECAM ponieważ jest to idealna praca na chwile na zdobycie doświadczenia na zdobycie wiedzy potrzebnej dobremu sprzedawcy to idealne miejsce na popełnianie błędów a pózniej konkurencja przyjmie was z otwartymi ramionami gdyż będziecie już perfekcyjnie wyszkoleni a oni już tylko oszlifuja was jak diament zgodnie z ich standardami ,,, czy ktoś kiedyś słyszał aby było odwrotnie bo ja NIE

Wwww

Czy ktoś z was dzwonił do firmy w sprawie tych pism?

mysza

a jak się BielskoBiała trzyma? wymieniona cała zaloga to chyba w końcu Wojas jest zadowolnony.Zostały dwie kierowniczki wpatrzone w regionalną to chyba utargi mają w koncu kosmiczne:)

Amulet
@mysza

W tym regionie regionalna jedynie co potrafi to wymieniać załogi i zabierać do swojej kieszeni premie dziewczynom. Efektywność jej pracy powalająca. Dziewczyny cieszcie się z tych zwolnień. Uwierzcie, że są lepsi pracodawcy. Pozdrawiamy was:)

Kaja
@mysza

Hahaha teraz to beda najlepsze w regionie. Polityka firmy to usuwanie pracowników doświadczonych, niewygodnych i mających swoje zdanie. Jeśli się z czymś nie zgadzasz to wylatujesz. Już nawet nie wspomnę o tratkowaniu bo każdy kto pracuje trochę wie co się wyprawia. Niewolnictwo I tabelki nic nie wnoszące:) dramat i tragedia jednym słowem. Praca na chwile w której się po prostu cofasz nie rozwijasz.

Diori
@mysza

Chyba dobrze się trzyma, bo nie ma ogłoszeń o przyjęcia. Więc nareszcie są osoby którym się chce pracować , a nie siedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.