Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

mira

taka polityka firmy

xx

Obsługa sklepu ma obowiązek w ciągu 30 sekud podejść do każdego klienta i zadać pytania dot. zakupów, niestety tak firma przyjmuje :)

Xxxx
@xx

(usunięte przez administratora) Pracownik po 3 minutach dopiero może podejść co klienta .

Były Pracownik

Nie polecam tej firmy. Marne pieniądze a robi się wszystko.(usunięte przez administratora)

@Były Pracownik

A co to za pismo?

Nie polecam.

Mika

nie, została zdegradowana do roli regionalnej

Niki
@Mika

Ojej :) i jak się wiedzie drogi regionie?

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Ciekawa

Aaaaaaa Mnie Ciekawi jak SIE trzyma Warszaffka ?

Oczekujaca

Witam serdecznie prosze o opinie na temat sklepu wojas ze strony pracownika i jak placa czy najnisza krajowa i czy prawda ze od pon do niedzieli po 10 godz

kierowniczka z krakowa

Ale jak można nie umieć zamknąć dnia - przecież to najprostsza rzecz w tym wszystkim.

Ona

Pracuje ponad 2 lata w tej firmie więc co nieco mogę już powiedzieć. Praca ogólnie sama w sobie nie jest zła, wiadomo jak to w obsłudze klienta nieraz nieźle trzeba się nagadac żeby coś sprzedać. Wszystko zależy jaki ma się zespół i na jakich współpracowników trafimy. Mój zespół jest ok. Przykro że Pan Wojas nie potrafi docenić ludzi którzy pracują już długo i naprawdę starają się jak mogą. Brak szkoleń, zero benefitow. Najniższa krajowa za tą pracę to jest jakaś kpina. Co tam pracownik najważniejsze żeby miał kto stać na sklepie i pilnować towaru.

Ja odliczam dni i godziny bo też odchodzę z tej firmy i nie polecam tam pracy ! W tej firmie nie da się długo pracować !

Ala

Jaki region? Jaki salon?

nnn

jaka płaca taka praca heheh

Kamka

Hej, nie wiecie czy w najbliższym czasie beda przyznane talony dla pracowników na buty? Zawsze w maju dostawalismy a teraz nic

tafi
@Kamka

w dalszym ciągu... nic chyba firma wycofała sie z rabatów pracowniczych

wrzesien

Wrzesien raczej sprzedazowo byly udanym miesiacem - jestem ciekawa czy 10tego beda premie(usunięte przez administratora)Bardzo ciekawe jakie beda wyplaty.

@wrzesien

Baner

Niektórzy to mają pomysły,zaklejają licznik wejść ,to jest pomysł co

Diori
@Baner

To pewnie na sklepach ze starą aranżacją, bo w nowych jest licznik na górze

wooow

pomysł kierownika haha

just
@wooow

dokładnie,tak robi kierownik

musta
@Diori

no właśnie u góry,jednak jest drabina prawda

Zdziwiona
@musta

Ciekawa drabine posiadacie jak na wysokość trzech metrów sięga

mazurek
@Zdziwiona

Posiadamy wysoką,nie zaprzeczam,spokojnie kierowniczka sięga

poz1
@Baner

zakleić? nie łatwiej wyłączyć korek do prądu ten co odpowiada za licznik? :D

uuuuuuu
@poz1

tak robimy :)

Alicja

Możecie napisać jak licznik wejść wpływa na Waszą pracę w Wojas Trade? Jesteście z tego w jakiś sposób rozliczani przez pracodawcę? Widzę, że kwestia ta wzbudza w Was emocje. Czy ktoś z Was zdecyduje się na wypowiedź na ten temat?

Zua
@Alicja

Licznik wejść wpływa na skuteczność tzn jest to stosunek ilości wejść do sprzedanych paragonów. Każdy sklep jest z tego rozliczany przez kierowników regionalnych i dyrekcje. Alicja wzbudza to emocje ponieważ jest nacisk by efektywność i skuteczność była na wymaganym poziomie i nie ma tu indywidualnego podejścia do sklepu ( jego położenie itd. ) tylko są wytyczne na całą Polskę.

Pola
@Zua

Chore...

x
@Alicja

Licznik wejść i rozliczanie z tego to tragedia. Wystarczy, że w ciągu dnia kilkanaście razy wejdzie kilkuosobowa rodzina (i nic nie kupi, wchodzi dla zabicia czasu) albo jakieś dziecko dla zabawy 30 razy wbiegnie i wybiegnie ze sklepu (zdarza się ;) ) i już statystyki zaniżone i ciągle pytania i tłumaczenie się dlaczego...

Miki

Oto co przeczytałam na stronie Wojasa! A pracowników - sprzedawców - kierowników traktują jak najgorsze zło. To wszystko kłamstwa. Jesteśmy jeszcze wyżej! ???? Ranking polskich marek "Rzeczpospolitej" MIEJSCE 2 DLA MARKI WOJAS w kategorii obuwie! Dziennik „Rzeczpospolita" już po raz czternasty ogłosił prestiżowy Ranking Najcenniejszych Polskich Marek! Oceniono aż 286 znaków towarowych - najdroższych, najsilniejszych i najbardziej znanych marek 2017 roku. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wśród najcenniejszych marek w kategorii Odzież i obuwie w 2017 roku marka Wojas utrzymała znakomitą 6 pozycję, którą również zajmowała w roku ubiegłym. Biorąc pod uwagę wyłącznie marki obuwnicze jesteśmy na prestiżowym, wysokim 2 miejscu w tym zestawieniu! Ponadto zostaliśmy bardzo dobrze ocenieni w ogólnym podsumowaniu największych polskich znanych marek wszystkich branż plasując się aż na 121 pozycji, co oznacza awans o 42 miejsca w porównaniu z rokiem 2016. Świetną 22 lokatę zajmujemy we wskaźniku Prestiżu, a 23 wysokie miejsce w rankingu Postrzeganej Jakości. W Stopie Referencji jesteśmy na dobrym 43 miejscu. W rankingu Siły Marek zostaliśmy sklasyfikowani na 52 pozycji.

Papi
@Miki

Co to za bełkot? :) I co ma ranking marek do (beznadziejnego) traktowania pracowników? :)

Niepolecam

Salon Czestochowa. Nie polecam pracy. Wykorzystywanie pracownika, nocne zmiany, kierownik który nie szanuje innych i dba tylko o siebie. Praca za najniższą krajową, zero szkoleń, A wymagań mnóstwo. Odpowiedzialność materialna i potrącenie z wypłaty za braki. Poniższe opinie to prawda.

@Niepolecam

kierownik z tego salonu jakby miał za grosz ambicji powinien dawno już odejść :) a nie zabierać premię swoim pracownikom plus z RKS. Nie polecam iść tam do pracy chyba,że lubicie być wykorzystywani i okradani ze swoich pieniędzy na które pracujecie ciężko cały miesiąc.

prawda jeszcze raz pawda

M.
@anonymous

Zabieranie premii osobom na umowie zlecenie to już taki nawyk już. I jeszcze za plecami bez poinformowania. Trochę już było tych przypadkow. Ale tak będzie dopóki nikt nic z tym nie zrobi:)

@Niepolecam

Powiem szczerze, że przychodząc do tej pracy po rozmowie z kierownikiem miałam bardzo dobre odczucia odnośnie tej pracy, nie chciało mi się wierzyć w te rzeczy, które są napisane jednak po około dwóch miesiącach wszystko to co przeczytałam czy usłyszałam zaczęło się sprawdzać. Z każdym dniem miałam coraz większe wątpliwości i zastanawiałam się nad odejściem jednak dziewczyny z którymi pracowalam były takimi osobami że razem dawałyśmy radę ze wszystkim ( wspierałyśmy się nawzajem, miałyśmy super kontakt generalnie najlepsza ekipa w jakiej zdarzyło mi się pracować). Przez ten cały czas najlepsze co wynioslam z tego sklepu to właśnie znajomość z tymi dziewczynami z którymi do dzisiaj mam kontakt. Drugiej takiej ekipy nie będzie tego jestem pewna. Zarzuty pani kierownik w stosunku do nas były po prostu śmieszne. Wszystko to co tutaj jest napisane to jest czysta prawda i jestem pewna że każda kolejna osoba która tam pracuje po dwóch trzech miesiącach będzie miała takie samo zdanie. Cieszę się, że moja przygoda z tym sklepem się już zakończyła.

nocne zmiany?

Rozbawiona
@anonymous

Kierownik w tym salonie to najwiekszy leser jakiego poznalam. Nie robiła nic oprócz wydawania rozkazow, które były zbędne bo każda wiedziała co ma robic. Gdy była na 3 tygodniowym prawie zwolnieniu bo rzekomo była chora sklep radził sobie świetnie a nawet lepiej jak z nia. Atmosfera normalna i wszystko było tak jak należy. Jak była to zawsze bylo coś nie tak. Najgorzej gdy madruje się ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o niczym a udaje że wie wszystko. Czasem to bylo wręcz zabawne:) tak jak wspomniałam to mega leń, który od wszystkiego musi mieć ludzi. Nigdy nie sprzatala tam, śmieci może wyrzucila raz, o towarze nie wspomne. I nie wspomne też o smsach do personelu typu: zostawiłaś (usunięte przez administratora) na sklepie pewnie taki sam (usunięte przez administratora) masz w domu. Klasa:)

Info
@lala

No tak. W nocy robisz aranżacje sklepu co 2 tygodnie:)

@Info

my robimy w czasie pracy, w ciągu dnia :)

@Niepolecam

jak kierownik zły, to trzeba do regionalnego zgłosić, a jak on nie zareaguje to skargę do Pipu, na pewno się zainteresują

Niestety

Regionalna na Śląsku nie lepsza. Trafił swój na swego

Info
@lala

Salon w Częstochowie vm robi po zamknieciu. W godzinach nocnych.

Byłymarynarz
@Niepolecam

Salon Częstochowa notuje spadki od momentu odejścia pierwszego kierownika tego salonu dodam że najlepszego na świecie! W tamtym okresie salon miał bardzo dobre wyniki i naprawdę dobrych sprzedawców, którzy pracowali tam po kilka lat. Nie było takiej rotacji jak jest teraz. Zaczęła się ona wraz z rządami RKS obecnej i wzrosła wraz z przyjęciem obecnego kierownika który za cel postawił sobie dopasować zespół nie do potrzeb salonu a do swoich potrzeb i leczenia kompleksów. Ten salon to tonący statek. A rotacja będzie jeszcze wieksza. Powodzenia! :)

@Info

potwiedzam

Rozbawiona
@Niepolecam

Nowe dziewczynki niech podają dalej buty za marne grosze:) okropne miejsce. Inteligentni mierzą wyżej:)

Żaba

My też :D

Luk

Czy komuś wiadomo czy szykują się jakieś zmiany(typu zwolnienia)?te plany na marzec i ciągle spotkania w Nowym Targu...

Kika
@Luk

Nie ma utargów więc nie ma kasy..... Co za tym idzie zmiany,zmiany ....Roszady w Nowym Targu / p.Gabrysia już chyba się wszystkim zajmuje/ no i pewnie etaty na sklepach też pościnają

Kociakk

Byłam w sklepie kupić buty pracownice śmiały się i miały to w(usunięte przez administratora) co się dzieje na sklepie. Nje polecam

M.
@Kociakk

o kurcze, to chyba o nas.... mamy już taki zwyczaj, że uśmiechamy się do wchodzących klientów i mamy w (usunięte przez administratora) gdy nie raczą nam odpowiedzieć :-D

Alicja

@Ania, dlaczego chcesz się zwolnić z Wojas Trade? Co wpływa na Twoją decyzję odnośnie do zatrudnienia w tej firmie? Jak wyglądała Twoja praca przez te trzy tygodnie? Twoja wypowiedź będzie ważnym źródłem informacji dla wszystkich tych którzy interesują się współpracą z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.