Opinie o Hertos Jacek Szulc w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hertos Jacek Szulc. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hertos Jacek Szulc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertos Jacek Szulc w Konin

nowy pracownik Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera w pracy, duże doświadczenie i zaangażowanie w pracę szefa jak i pracowników. Dokładanie wszelkich staranności w realizację zadań. Ogromną zaletą jest wielki szacunek, zrozumienie, chęć pomocy wzajemna wobec wszystkich pracowników, również nowo przyjętych ludzi, motywowanie współpracowników, szukanie nowych inspiracji, rzetelność, kultura osobista, innowacyjność. Dobór ludzi nieprzypadkowy, cenieni fachowcy. Cieszę się, że mogę doświadczać tego w tej firmie. Życzyłabym takiej współpracy z firmą każdemu. :)

Set Nowy wpis
@nowy pracownik

Bardzo porządna firma więc polecam wszystkim ich do współpracy

Mr Jo Nowy wpis
@nowy pracownik

Ściema pisana na zamówienie i tyle. Przez rok budowy Przewinęło się tylu różnych pracowników, że głowa boli. Do tego notoryczne pijaństwo na budowie – może nie wszyscy pili, ale butelek zawsze było sporo i miało to odzwierciedlenie w jakości wykonywanych prac

Reni

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

M.S referent biura Nowy wpis
@Reni

W związku z dużą ilością pozyskanych zleceń wznowiono rekrutację z możliwością zakwaterowania. Aplikacje CV proszę przesłać na adres biuro@hertos.pl Zapraszamy do współpracy.

Cichy

Firma ok. luźna atmosfera, praca jak każda więc polecam tym którzy szukają pracy.

Roberto
@Cichy

Podzielam zdanie cichego. Firma rzetelna i tyle na ten temat.

(usunięte przez administratora) Jakby chcieli być najlepsza firma na terenie Konina,a tak nie jest.

Agata

@Pracownik, a co to znaczy, że nie są najlepszym pracodawcą? Zbyt ogólnikowo napisałeś. Widzę, że na przełomie roku szukali budowlańców, ale nie podano stawki w ogłoszeniu. Może dowiem się właśnie od Ciebie, ile płacą?

Pracowałem tam krótko bo 4 m-c i otworzyłem własną działalność. Tym co potrafią coś zrobić to płacą od 20 do 30 plus premie i profity. Pomocnik około 17a w delegacji dużo więcej. Tym co sciemniają i udawaj że się znają lub setki pod ukradkiem ćwiczą to w standardzie. Jak na Konin to spoko i dobrze by było żeby inni brali z nich przykład. Jeżeli ktoś uważa że się tak uważają to prawda. Ciebie Ilon wszyscy kochają i pozdrawiają....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hertos Jacek Szulc? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Darek K.

Pracowałem w tej firmie i nic złego nie można o niej powiedzieć, wszystko ok.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hertos Jacek Szulc? Ktoś coś?

star

szefo i pracownicy ok. Judaszu jak nie masz co robić to kręć sobie wianki

Bez przesady

Dajcie sobie spokój z tą firmą!!!

Pracodawca, rzetelny, uczciwy. Docenia pracę pracownika i jego kwalifikacje. Lubię atmosferę w Hertos Jacek Szulc za: atmosfera, dobre zarobki i szacunek w pracy, to jest bardzo ważne

Zostaw merytoryczną opinię o Hertos Jacek Szulc - Konin

Hertos Jacek Szulc