Opinie o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska w Katowice

Alicja Nowy wpis

od waszych komentarzy o problemach firmy troche czasu mienelo, wg googla firma nadal działa wiec jakos musiala sobie poradzic z problemami. Czy ktos moglby potwierdzic ze juz tych opisywanych problemow nie ma ?

Były pracownik Nowy wpis
@Alicja

Dalej są, wiadomo mi o sprawie w sądzie.

Marek Nowy wpis

Widzę że firmę zamierza ktoś zgłosić do sądu.. aż tak jest tam źle? Nie ma żadnych pozytywów? Myślałem że to fajna branża, napiszcie rzetelną opinę bo jestem ciekawy

Jakos były pracownik firmy Jet-Clean nie polecam współpracy z ta firma jak i z ta osoba. P.Bianka przyjmując do pracy oferuj umowę o prace oraz najniższe wynagrodzenie ale umowę dostaniemy dopiero po upływie okresu próbnego (3 miesiące ) a po tym czasie dostajemy wiadomość że nie jesteśmy już pracownikiem firmy, jesteśmy złodziejami i nie dostajemy wypłaty. Usługi : jeśli klientowi nie spodoba sie lub nie jest usatysfakcjonowany z usługi firmy może tylko pomarzyć o zwrocie pieniędzy jak i o pieniądza odszkodowani w razie zniszczenia samochodu lub tapicerki.

Jet Clean

Prosze Pana ,trzeba wykonywać usługi w Mojej Firmie na najwyższym poziomie jaki reprezentujemy od 6 lat,umiejętność ta u Pana jest bardzo płytka i ciężka do wyegzekwowania.Najwidoczniej na okresie próbnym nie spełnił Sz.P oczekiwań Naszej Bazy klientow.Stad podziękowania za współpracę .

Jet Clean

Najwidoczniej nie spełnił Sz.P oczekiwań Naszych klientow.Dysponujemy wysokim poziomem wykonywania usług i w Należytym porządku przeprowadza się powierzone prace .Jesli ktoś odbiega od wyznaczonej jakości pozostaje podziękować za współpracę.

Jet clean Nowy wpis

A jeśli wspomniec o wypłacie poniósł Pan koszta z tytułu zniszczenia tapicerki mianowicie Nasza firma poniosła duże koszta odszkodowania wzgledem klienta z Pana winy.

Niestety P. Bianka nie wypłaca pieniędzy, (usunięte przez administratora) ludzi twierdząc, że samochód zostanie wymyty lub wyczyszczony parowo, gdzie maszyna parowa jest niesprawna. Kiedy proszę o wypłacenie pieniędzy, usłyszałem tylko "Nie mamy o czym rozmawiać". Umowy także nie uraczymy, ponieważ codzień "zapomina jej z domu", lub "nie trafia do księgowej, bo jest bardzo zajęta". Sprawa będzie zgłoszona do sądu.

Brałeś udział w rekrutacji do Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Lotos

Zaleganie z wypłatami i duża rotacja pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska - Katowice

• Jak się pracuje w Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska?

Zobacz opinie na temat firmy Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska
  • Szarych Szeregów 23