Opinie o Ernest Mencel Exon w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ernest Mencel Exon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ernest Mencel Exon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ernest Mencel Exon w Poznań

Mat Nowy wpis

Mnie też (usunięte przez administratora) Mencel pozyczajac pieniądze na udział w lombardzie, który stał nieczynny. Mówił, że chce mi pomóc w trudnej sytuacji, że będę zarabiał. Przyszło co do czego to był problem z pieniędzmi. Nic nie zarobiłem i jeszcze straciłem. Uwaga to (usunięte przez administratora)

Adam Nowy wpis

Najserdeczniej przestrzegam wszystkich tutaj zgromadzonych przed jakąkolwiek współpracą z firmą Ernest Mencel "Exon", o numerze NIP 9720822953, a także jego synem Maks Mencel, który często robi "interesy" w imieniu ojca, bądź na jego polecenie. Adresu nie podaję, bo Pan właściciel zmienia go stosunkowo często, czego interpretację pozostawiam już Państwu. Pan Ernest korzysta z wielu profili na Facebooku, więc nie ma sensu linkować jednego konkretnego. Panowie wynajmowali ode mnie BMW serii 5 od czerwca, oraz Audi A4 od września. Jedyne zobowiązania, jakie regulowali w terminie, to kaucje za pojazdy, natomiast ani jedna faktura w ramach naszej współpracy nie została uregulowana w terminie. Na dzień dzisiejszy, ww. firma nadal posiada wobec mnie zadłużenie za cały październik, oraz za cały wrzesień (dla jednego z pojazdów). Po odebraniu im samochodów przez wzgląd na opóźnienia i drastyczne zaniedbania komunikacji, usłyszałem, że jestem (usunięte przez administratora) że wynająłem im pojazdy wyłącznie by poprawić swoją zdolność kredytową (na którą nie narzekam) i przez cały czas wyłącznie kombinowałem. Niestety, Panowie nie docenili, że każdorazowo przytakiwałem przez pół roku na ich problemy z płynnością, zapewniałem wsparcie techniczne, choć nie miałem takiego obowiązku, czy wysłuchiwałem ich wzajemnych żali - Tata ma zwyczaj obgadywania z kontrahentami syna, a syn ojca. Niestety samochody również odebrałem w karygodnym stanie, bez śladów po wymianach eksploatacyjnych, brudne, z zasięgiem paliwa na 3km, śmierdzące i z tytoniem w cupholderach. Do tego w Audi został zniszczony przedni zderzak, ale Maks Mencel wypiera się, że już taki otrzymał, a przednią tablicę zdjął, bo mu się nie podobała. Oczywiście zdjęcia świadczą o czymś innym, a ASO Audi wyceniło naprawę na przeszło 7 tysięcy złotych. Ktoś złośliwy powiedziałby, że czegóż innego można spodziewać się po lombardziarzach, wchodzących w szeregi (usunięte przez administratora) ale to już indywidualna interpretacja. Sprawa po mojej stronie została już przekazana do windykacji, a następnie, znając Panów najpewniej trafi przed sąd (co bardzo mnie cieszy). Jeśli to możliwe, chciałbym oszczędzić Państwu podobnego losu. Miłego wieczoru!

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Ernest Mencel Exon w miejscowości Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Ernest Mencel Exon. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ernest Mencel Exon - Poznań

• Jak się pracuje w Ernest Mencel Exon?

Zobacz opinie na temat firmy Ernest Mencel Exon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ernest Mencel Exon
  • Święty Marcin 45