Opinie o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Guldziński P.H.U. Elbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud w Adamów

Mariola

Jestem zadowolona z drzwi i usługi polecam

Weronika
@Mariola

drzwi były z montazem od razu ? ekipa się spisała?

Busko

Nie polecam tej firmy! Wymiana drzwi wejściowych z futryną w bloku - zamówione były czarne okucia, klamki i szyldy do białych drzwi , panowie zamontowali dodatki srebrne. Wytłumaczyli się, że takie dostali z magazynu i takie muszą założyć. Wykonanych telefonów do pracownika i tzw. kierownika nie policzę. Kierownik nie odbiera telefonów, u pracownika udało się wydębić fakturę, którą przesłano mailem- dopiero pod groźbą zgłoszenia do Urzędu Skarbowego, że firma działa bez faktur. Totalne lekceważenie klienta, arogancja i poczucie bezkarności. ZGŁASZAM SPRAWĘ DO FEDERACJI KONSUMENTÓW ! Panowie "biznesmeni", czy liczyliście na to, że sama sfinansuję zakup nowych klamek i szyldów, a te za które zapłaciłam, wyrzucę do kosza? .....no to się przeliczyliście.

Izabela
@Busko

No cóż, widać że masz powody żeby ich nie polecać. Ciekawa jestem wyniku tego zapowiedzianego zgłoszenia?

Ola

Bardzo ładne drzwi polecam

Krystyna
@Ola

A montaż drzwi przebiega szybko?

Zbyszek

Bardzo miła i profesjonalna obsługa polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Patrycja

Korzystam z usług tej firmy od ponad roku . Montowali u mnie przez ten czas około 38 sztuk drzwi do tej pory nie zglaszałam żadnej reklamacji polecam współpracę z. tę firmę

Roman
@Patrycja

No i super ze jesteś zadowolona. Długo od zamówienia czekałaś na montaż? Bo szybkie terminy są dla mnie ważne.

Artur

Drzwi super montaż na naprawę ok dołożyłem chłopką 100 zł za osadzenie narożników Jestem zadowolony Polecam

Aldona

Bardzo ładne drzwi miła obsługa polecam

Monika.

Ja zakupiłam drzwi z tej firmy bez montażu. Drzwi wewnętrzne naprawdę solidne nie ma porównania do tych z marketu. Troszkę mi się wydawało drogo za te drzwi , właściciel w delikatny sposób zasugerował abym odwiedzić inne punkty sprzedaży i w tedy zdecydować czy to jest drogo.

Mariusz

Usługa na dobrym poziomie w tej cenie . Biorąc pod uwagę ceny na rynku jestem zadowolony

Bardzo miła obsługa drzwi bardzo ładne polecam

Jestem zadowolony z towaru i usługi rzetelna firma polecam

Mariusz

zamówiłem przyjechali zrobili drzwi. polecam drzwi ok montaż tez ok

Kasia Łódź

Krótki czas oczekiwania, wszystko sprawnie i szybko zamontowane, fakturę dostałam przy montażu (nie wiem skąd komentarze że brak faktury). Będę polecać znajomym

Krystyna
@Kasia Łódź

No cóż, może poziom usług się poprawił? :) A w razie czego zapewnili ci wsparcie serwisowe?

Ola

Dziś odbył się montaż drzwi u mnie w mieszkaniu wyszło bardzo ładnie chłopaki doradzili miałam na początku wątpliwości czy będzie dobrze ale efekt końcowy super Bardzo dziękuję za pomoc

Jarek

Drzwi naprawdę ekstra

Jarek

Pierwsza firmy od kąt robię w branży budowlanej z którą się umówiłem i było wszystko na czas i zgodnie z umową POLECAM

Dziękuję za montaż drzwi szybka realizacja Byłam po włamaniu poinformowałam szefa firmy potraktował mnie bardzo poważnie . Dziękuję Bardzo za drzwi jak by nie wy na święta musiała bym drzwi podpierać nie wiem czym. DZIĘKI WIELKIE

Klara

Jak najbardziej zadowolona, w tak niskiej cenie produkt pozytywnie mnie zaskoczył, spełnia wszystkie wymagania estetyczne i funkcjonalne, szef firmy bardzo pomocny. POLECAM

Muszę przyznać iż jestem mile zaskoczony jakością usługi Chłopaki znają się na robocie , drzwi solidne , praca estetyczna , nie wiem skąd te negatywne komentarze , może to jakaś konkurencja pisze ? Można ich polecić z czystym sumieniem

ZADOWOLONA .

U mnie montaż odbył się tydzień temu , polecam drzwi firmy Elbud , szybko chłopaki zrobili , posprzątali jestem bardzo zadowolona z fakturą też nie miałam problemu , sąsiadka też sobie zamówiła .Klientka z Warszawy

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Guldziński P.H.U. Elbud - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Guldziński P.H.U. Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Guldziński P.H.U. Elbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Guldziński P.H.U. Elbud
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • 27A
    26-212 Adamów