Opinie o Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa w Kamiennik Wielki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa w Kamiennik Wielki

Prokurator Nowy wpis

Szanowni Państwo Pani Anna Lange nie posiada uprawnień fizjoterapii.To co wykonuje jest niezgodne ze sztuką lekarską, Zamierzam zawiadomić prokuraturę o przekraczaniu kompetencji.Po dwóch latach masażu i pseudo kursach nie poprowadzi się rehabilitacji tudzież fizjoterapii

Renata Nowy wpis
@Prokurator

Tyle, że to nie jest żadne odkrycie to info już od lat tu wisi. Pzt., w którym miejscu ta Pani niby deklaruje, że jest fizjoterapeutką bo ciekawa jestem?

Iga Nowy wpis
@Prokurator

Opinia bardzo przydatna ,bo wolę trafić do specjalisty a nie znachorki .Odbyte kursy nie są dobrą rekomendacją w tej dziedzinie jednak znajomość anatomii to podstawa .

Zadowolona

Polecam polecam polecam. Kobieta z powołania!!!!

Zofia Nowy wpis
@Zadowolona

Jaki masaż robiłeś

Pacjent

Nie wiem jakbym funkcjonował.. Uratowała mi p. Anna kręgosłup Polecam Takich ludzi z umiejętnościami oby więcej w zawodzie

@Pacjent

Podpinam się pod komentarz ????

Helena

Ta terapeutka wszystkie usługi sama wykonuje czy ma jakiś zespół osob ?

E
@Helena

Sama wykonuje. I 100%polecam podpinam się pod posty oby więcej takich terapeutów!!!!!

Gabriela
@E

Rozumiem, że nie ma nawet do pomocy osoby typu rejestratorka? :) Dopytuje, bo chętnie odbyłabym tam praktyki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Zadowolona

Uzyskałam rzetelna fachową pomoc. Pani wykonała terapie strukturalna. Polecam Kobieta Anioł ♥️♥️♥️

Pacjent

BARDZO DOBRY TERAPEUTA. NIESAMOWITE DŁUGOTRWAŁE BÓLE KRĘGOSŁUPA. P. ANNA PRACUJE STRUKTURALNIE I PO KILKU WIZYTACH JAK RĘKA ODJĄŁ!!!! POLECAM POLECAM!!!

Lidia

Wnioskuje po wpisach, że Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa to jednoosobowa firma, zgadza się? Próbuję ustalić czy jest szansa na pracę w firmie np. jako pomoc czy jednak właścicielka mobilnego gabinetu nikogo nie potrzebuje w tej chwili. Wie ktoś?

Super

Pani Lange nie jest fizjoterapeutą jest po 2 latach szkoły masażu i nie posiada uprawnień do rehabilitacji osub szczególnie niepełnosprawnych

@Super

Jestem przekonany że to są nie prawdziwe informacje. Jestem pacjentem i widziałem wszystkie certyfikaty i uprawienia do zawodu i polecam z całego serca gabinet p. Anny. Zgłosiłem się do gabinetu po operacji kręgosłupa. Miałem dolegliwości które nie pozwalały mi funkcjonować. Po kilku wizytach i pracy strukturalnej mogę powiedzieć że funkcjonuje bez bólu. Polecam gabinet

@Super

Dokładnie tak ta Pani nie ma uprawnień do wykonywania fizjoterapii.Po szkole masżu nie mozna być rechabilitantem .Powinna się nią zajpć prokuratura.

Zadowolona

Pełna profesja... Oby takich terapeutów było dużo więcej... Wiedza, fachową pomoc, Z całego serca polecam p. Annę♥️

Pacjent

Zgłosiłam się z dolegliwościami kręgosłupa. Sumienność podejście do problemu i fachową rzetelna pomoc w postaci masażu. Polecam gabinet p. Anny

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa - Kamiennik Wielki

• Jak się pracuje w Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa?

Anna Lange Mobilny Gabinet Masażu Lange-Spa
  • 108