Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara w Jelenia Góra

Darek

Nie rzetelna, obiecała wygraną sprawę a przegrała. Straciłem pieniądze. Nie polecam omijać szerokim łukiem. !! Wydawała się konkretna a na sprawie wychodziły babole????

Helena Nowy wpis
@Darek

@Darek błagam Was ludzie NIERZYTELNA a nie NIE RZYTELNA ani nie NIE ŻYTELNA.

Kacelaria Radcy Prawnego Ewa C Nowy wpis
@Darek

Nigdy nie był Pan klientem tej Kancelarii i żaden szakujący się prawnik nie przyrzeka klientowi że sprawa będzie wygrana. Temat ortografii w Pana tekście pozostawiam bez komentarza.

Maria Kubik Nowy wpis

Polecam szukać gdzie indziej ta kobieta nawet nie zna podstawowego prawa konstytucyjnego i obwinia innych o przestępstwo twierdzi takie głupoty że głowa boli

Kacelaria Radcy Prawnego Ewa C Nowy wpis
@Maria Kubik

Nie znam Pani i nie była Pani pracownikiem naszej kancelarii, ani klientem.

Czarna

Nie zetelna opsuga przegrała sprawę w sądzie okręgowym i apelacjnym

Jarosław
@Czarna

Z tego co piszesz nie jesteś zadowolony z wyniku swojej sprawy. Widziałem, że kancelaria zajmuje się obsługą nie tylko spraw cywilnych, ale tez karnych i spadkowych. Czy mógłby napisac z jakiego zakresu działań korzystałeś w kancelarii?

Helena
@Czarna

Uwielbiam ludzi którzy mają problem z prostą gramatyką i jeszcze kłamią pozdrawiam proszę wrócić do szkoły

Helena

Pani Mecenas jest niesamowita. Kobieta skarb i złoto walczy do ostatniej krwi. Widać że jest mocną kobietą a mężczyzną się to nie podoba.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jesteście zadowoleni z socjalu firmy?

Anita

Czy ta kancelaria poszukuje obecnie pracowników, czy to działalność jednoosobowa?

Eleonora

piękne serce, duze doświadczenie i profesjonalizm.

Dariusz Maj

Rzetelność, konsekwencja w działaniu. Rzeczowość i merytoryczność działań. Moje sugestie dla Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara: Po bezpośredniej rozmowie z Panią Ewą

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara?

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Cymara
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 58 lok. 4
    58-500 Jelenia Góra