Opinie o Tom Trans Tomasz Szafrański w Ludwikowice Kłodzkie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tom Trans Tomasz Szafrański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tom Trans Tomasz Szafrański o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom Trans Tomasz Szafrański w Ludwikowice Kłodzkie

Iwona Nowy wpis

pomogę odzyskać należności proszę o kontakt 72Q...,,..8Q2...,,..QQ5

Lucyna Nowy wpis
@Iwona

Znów ten sam numer, nie polecam, Nie dajcie się nabrać. Szkoda nerwów i pieniędzy

Agata Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w firmie. Mam doświadczenie. Ile mogę zarobić w firmie na tym stanowisku? Jest szansa na podstawę wiekszą niż najniższa krajowa?

Ve

Nie zapłacili faktury od kwietnia 2021, brak kontaktu

Wanda Nowy wpis
@Ve

Kwota chyba nie jest za duża skoro tak po prostu czekacie? Bo prócz próby nawiązania kontaktu to nic nie robiliście? Czemu?

A

Firma (usunięte przez administratora) Nie płaca faktur kontakt zerowy !!! Nie bierzcie od nich zleceń.

Hanna
@A

Ciekawe czy tylko ty masz taką sytuację. Może da się to jeszcze jakoś wyjaśnić?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tom Trans Tomasz Szafrański? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
A.K

Witam ma może ktoś kontakt do tej firmy ? Jest szansa na odzyskanie pieniedzy od nich ?

Wiktoria
@A.K

Czekaj, skoro jesteś pracownikiem, to jak to jest, że nie masz do nich kontaktu? Patrzę, że tu sobie zrobili zlot klienci albo kontrahenci, a ja czekam, kiedy się wreszcie wypowie ktoś z obsady. Owszem, długi wiszą, czytałam w sieci, ale może i tak opłaca się tu popracować?

Rzetelna firma

przewoznik

Uwaga na te firmę! Faktury przeterminowane dodatkowo brak kontaktu. Nie polecam

Hanna
@przewoznik

Od Twojej opinii minęło już trochę czasu, ostrzegałeś przed współpracą z Tom Trans i wspominałeś o problemach z fakturami i brakiem kontaktu. Jak rozwinęła się ta sytuacja? Udało Ci się nawiązać kontakt z firmą i rozwiązać problem?

aa
@przewoznik

jest jakis numer kontaktowy ?

Karol
@aa

W jakiej sprawie próbujesz skontaktować się z firmą Tom Trans? Twój wpis stał się dla mnie aktualnie nieco zastanawiający i interesujący, więc chętnie bym się tego dowiedział. Będziesz tak miły i napiszesz mi w ogóle coś o tej firmie? Nie ukrywam, że szukam informacji. Coś ciekawego możesz o nich napisać?

Ryszard

A konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów? Idealnie z pewnością w żadnej firmie nie jest.

Przewoźnik

Nie ma z nimi żadnego kontaktu, nie płacą faktur od stycznia!

podwykonawca

UWAGA (usunięte przez administratora) Nie płacą faktur!!!! Księgowa twierdzi że jak dostanie pieniądze od innych to zapłaci, Sprawę kierujemy do sądu. ODRADZAM WSPÓŁPRACY!!!

Przewoźnik

Spedycja zalega z wypłata kasy. Terminy płatności przekraczają, A przewoźnik jest na ostatnim miejscu!! NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tom Trans Tomasz Szafrański - Ludwikowice Kłodzkie

• Jak się pracuje w Tom Trans Tomasz Szafrański?

Zobacz opinie na temat firmy Tom Trans Tomasz Szafrański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom Trans Tomasz Szafrański?

Tom Trans Tomasz Szafrański
  • Górna 1