Opinie o Kap Auto Kot Adrian w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kap Auto Kot Adrian. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kap Auto Kot Adrian o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kap Auto Kot Adrian w Lublin

Czarna Nowy wpis

dzień dobry, mechanik nie będzie może potrzebny? rozglądam się po Lublinie za pracą dla chłopaka, ma dwuletnie doświadczenie. w niektórych komentarzach klienci pisali opinie tak jakby może był ktoś jeszcze potrzebny do pomocy ale ofert coś znaleźć nie mogłam. Gdzie są dodawane?

Kuba Nowy wpis
@Czarna

Warsztat ma komplet pracowników i raczej nie szukają kogoś nowego. Od wielu lat tam jeżdżę i szczerze polecam, chłopaki przykładają się do roboty sumiennie i nigdy nie miałem problemów z nimi. Serwisuje tam osobówki jak i busy

Polo Nowy wpis

Po grzebaniu przy wtryskiwaczach paliwa przez tych... po ujechaniu paru kilometrów na rozgrzany silnik zaczęła wylewać się benzyna Wyobraźnia zaczęła pracować co mogło się stać Naprawiali też chamulce- brak ręcznego po naprawie chociaż był przed Nadają się do pracy w myjni samochodowej ewentualnie do kiszenia kapusty Szkoda czasu nerwów pieniędzy

Czarny Nowy wpis

Wymiana oleju i filtrów - sprawdziłem poziom oleju Poziom był prawidłowy ale olej był czarny Filtr paliwa z nalotem brudu takim jak na silniku (bez śladu odkręcania) co byście sobie pomyśleli? Byłem starym klientem i miałem do nich zaufanie Bardzo się zawiodłem

Darek

Świetny pracodawca więc nie dziwcie się, że na wątku zapanowała taka cisza, polecam pracę w firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kap Auto Kot Adrian? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Barbara

Polecam . Bardzo szybko i profesjonalnie. Auto po wymianie rozrzadu jeździ bez zarzutów.

Dawid

Dobra firma mila obsługa z pewnością są to fachowcy godni polecenia.

Pelee

Solidna firma trafiłam do nich przypadkowo znalazłem stronę www.kap-auto.pl i pojechałem, mogę polecić w stu procentach warsztat

Zostaw merytoryczną opinię o Kap Auto Kot Adrian - Lublin

Kap Auto Kot Adrian