Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik w Nowogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik w Nowogard

A. G Nowy wpis

Pan doktor prowadził dwie moje ciąże. Polecam z całego serca. Ogromna cierpliwość, wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystko potrafi zrozumiałe wytłumaczyć i odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Żałuję jedynie, że nie pracuje już w szpitalu, ale na szczęście pracuje jeszcze w gabinecie Zgłoś

Honorata Nowy wpis
@A. G

"Złoś"? Kopiowałaś to skądś czy co to za wyraz się wkradł? ;) Ale planujesz jeszcze kolejne dzieci, że tak się cieszysz, że w gabinecie będzie przyjmował?

A.G Nowy wpis
@Honorata

Jeżeli jest ci potrzebna taka wiedza skąd się wziął wyraz "zgłoś", to pisałam opinię o Doktorze jeszcze na innym portalu i ją skopiowałam, stąd ten wyraz "zgłoś". A jeżeli interesuje cię aż tak moje życie osobiste, to tak, planuje jeszcze jedno dziecko i na pewno będzie ta ciążę prowadził Pan Doktor. Honorato, mam nadzieję, że zaspokoiłam twoją ciekawość na temat słowa "zgłoś"

A.G Nowy wpis
@Honorata

Chyba że chcesz coś jeszcze wiedzieć na temat mojego życia osobistego, to śmiało pytaja

Nadia

Jestem pod wrażeniem wiedzy, rzetelności i empatii tego lekarza. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Pan Dr to po prostu ekspert w swojej dziedzinie. To, że do niego trafiłam to najlepsza z możliwych decyzji. Zdecydowanie polecam wszystkim! ;)

Zofia
@Nadia

Brzmi bardzo zachęcająco, zwłaszcza że osobiście nie mam jakoś szczęścia do lekarzy. A jak cenowo? Porównywałaś z kosztem innych specjalistów z okolicy?

K.S

Była to moja kolejna wizyta, dr jest niezwykłym lekarzem, nie tylko słucha pacjenta, szczegółowo wyjaśnia wszystkie pytania i wątpliwości, nigdy się nie spieszy, jest niezwykle empatyczny i zaangażowany, pacjentka podczas całej wizyty czuje się komfortowo i jest traktowana z ogromnym szacunkiem. Gdyby wszyscy ginekolodzy tak traktowali swoje pacjentki kobiety nie miałyby problemu ze strachem przed wizytą. Dziękuję Panie Doktorze.

@K.S

A jest taka możliwość żeby w jakiejś kryzysowej sytuacji dodzwonić się "poza" kolejką albo po prostu na prywatny kontakt?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Małgorzata
@RRSap

Szkoda, bo właśnie rozglądam się za nowym zajęciem..A jaki był zakres Twoich obowiązków: rejestracja pacjentek, czy również pomiar ciśnienia, wagi? Zastanawiam się, jakie wykształcenie jest potrzebne. Czy mimo wszystko możesz powiedzieć, że nauczyłaś się czegoś przez te 2 lata?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Bardzo dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i właściwym podejściem. Pan doktor słucha pacjenta, nie bagatelizuje najmniejszych wątpliwości pacjenta związanych z samopoczuciem czy badaniami. Polecam i dziękuję za opiekę ginekologiczną i prowadzenie ciąży

Zofia
@Anna

To dobrze bo na ogół dolegliwości kobiet są bagatelizowane.. a placilas czy przyjmuje za darmo?

Beata

Pan dr to naprawdę świetny specjalista. Wyjaśnia wszystko o co się pytasz, tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Tak przyjazny pacjentowi lekarz jest naprawdę dzisiaj rzadkością -piszę to z pełnym przekonaniem bo u nie jednego lekarza byłam.

Janka

Pierwsza wizyta u Pana Doktora, konsultacja endometriozy. Wizyta dość długa, ale nie widziałam u Pana Doktora ani trochę pośpiechu. Wszystko wytłumaczone, przedstawiony plan działania. Wszystko z uśmiechem, dlatego nawet niefajne rzeczy jakoś łatwiej przyswoić... bardzo dziękuję i do zobaczenia! :)

Podczas każdej wizyty u doktora czuję się zaopiekowana i traktowana poważnie. Pan dr odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo, sam zadaje dużo pytań, wdraża skuteczne metody leczenia/antykoncepcji oraz kieruje na potrzebne badania. Dodatkowo cechują go uprzejmość, życzliwość oraz doświadczenie i wiedza w praktyce lekarskiej. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana doktora. Polecam każdej dziewczynie opiekę ginekologiczną u Dr

Pan Doktor to człowiek z powołania. Jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie do tego znakomicie potrafi wytłumaczyć wszystkie zawiłości medycyny abym mogła wyjść z gabinetu spokojna i bez obaw. Jest bardzo cierpliwym, ciepłym człowiekiem. Bardzo sobię cenię pracę Doktora- wiem, że po części dzięki niemu mam córeczkę, gdyż właściwie poprowadził moją ciążę i zawsze mogłam na niego liczyć.

Teresa

Ponawiam pytanie, które zostało zadane już niżej we wpisach. Czy w firmie zatrudniani są jacyś pracownicy np. do pomocy? Czy jest to jednoosobowa firma? Proszę o informacje bo nie wiem czy jest sens wysyłania swojego CV do firmy.

Info
@Teresa

Dr Szychowski przyjmuje w Medyku i jest to jednoosobowa firma. Pozdrawiam

Werka

Lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie. Zero stresu czy niedomówień. Wizyta odbyła się punktualnie.

Natalia

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników czy to jednoosobowa działalność?

Cecylia

Jak zwykle pełen profesjonalizm. Jestem pacjentką dr Szychowskego od 10 lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie. Po każdej wizycie jestem spokojna i pewna tego, że zostałam dokładnie przebadana

Gorąco polecam. Ludzki Pan Doktor. Nie traktuje pacjenta jako zło konieczne. Wnikliwy i rzetelny. Super

@Marta

@Marta Nie wiesz, czy Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik pracuje w szpitalu w Nowogardzie? Z góry dzięki.

@Teresa

Niestety już nie, ale na szczęście ma nadal gabinet prywatny

Teresa

Wizytę u Pana Doktora polecam z czystym sumieniem. Otrzymałam wszystko czego oczekuje pacjent od lekarza: życzliwe zainteresowanie, uwagę, diagnozę, delikatność podczas badania, plan postępowania, a poza tym: swobodna atmosfera, poczucie humoru, wnikliwość bez oceniania i komentowania - to atuty Pana Doktora, których często innym lekarzom brakuje.

Małgosia

Jak najbardziej polecam Pana Dr. Byłam w czwartek na wizycie w gabinecie Pana Dr i wiem, że to lekarz na całe życie. Kompetentny, miły, spokojny, wszystko konkretnie i cierpliwie tłumaczył. Anioł nie Lekarz

Zuza

Absolutnie perfekcyjna wizyta! Pan Doktor jest sympatyczny, kompetentny i konkretny. Słucha z uwagą, analizuje problem i wyczerpująco tłumaczy. Atmosfera w gabinecie nie jest krępująca więc już przy pierwszym spotkaniu można zadać nurtujące pytania. Nie pójdę już do nikogo innego

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik - Nowogard

• Jak się pracuje w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Zbigniew Szychowski Ginekolog Położnik?

• Wojska Polskiego 7a
    72-200 Nowogard