Opinie o autoland.pl - AUTOLAND J. Kisielewski & J. Morański Sp.j. w Pawłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTOLAND. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTOLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOLAND w Pawłowice

to nie tylko (usunięte przez administratora) ale bandyci z [usunięte przez moderatora] na czele

autoland jest super !!!!!!

pozytywny

najlepsza firma na świecie

pracownik firmy autoland -staż pracy 9 lat

pragnę ustosunkować się do kilku cytatów z waszych opini o firmie autoland 1.[usunięte przez moderatora] za 900-1000,- to nawet przy zieleni miejskiej ludzie wiecej zarabiaja odradzam tam pracowac kolego piszesz głupoty dlaczego nie napisałeś że mamy "wczasy pod gruszą",karti świąteczne oraz dotacje do uposażenia dla szkolnych dzieci,z pewnością w zieleni miejskiej będziesz to miał wczasy pod gruszą -postój w zime pod gruszą ,kartki świąteczne- które będziesz w deszczu zbierał patykiem zakończonym gwożdziem 2.ale najlepsza jest ochrona tej firmy dziadki po 60-tce !!!! jeden tylko jest młody około 40-tki w okularach łysy około 120 kilo wagi kawał chłopa ale do ludzi bardzo miły i zawsze usmiechnięty prawdziwy ochroniarz słyszałem że mówią do niego eresz ma na imię andrzej,ale cóż firma chyba go niedocenia bo jeżdzi starym tico no kolego tu trzeba niestety się z tobą zgodzić napisałeś całą prawdę o ochronie tej firmy co do [usunięte przez moderatora] to akurat prawda ,sami czasem się zastanawiamy dlaczego firma nie zastąpi tych dziadków jakimiś młodymi pracownikami,wszak ci jak napisałeś dziadki po 60-tce to śpiące królewny miejcie dla nas szacunek i nieśpijcie w nocy kiedy my ciężko pracujemy !!! 3.Panowie chyba troszke zboczyliscie z tematu ... praca jest praca a obowiazki obowiazkami. Prawda ... przy sezonie i pracy jest wiecej, ale nikt z Was nie pamieta o platnym leniuchowaniu. Co do zarobkow ... nie sa wysokie, ale gdy mozna dorobic w weekend'y to trzeba o tym pamietac i wybrac sie do tej pracy. Nikt Wam nic nie da darmo. Pieniadz rzecz NABYTA -> nie zapracujesz nie masz. Ta regula panuje nie tylko w autolandzie a wszedzie. brawo kolego nikt nikogo nie trzyma na siłę skoro nie chcesz pracować to bardzo proszę do biurowca złożyć wypowiedzenie i dowidzenia firma daje wam pracę pod dachem w ciepełku a wy piszecie głupoty, PODSUMOWANIE firma autoland jest jedną z najlepszych firm pod względem płacowym 1.nigdy nie zdarzyło się aby nie było wynagrodzenia na czas 2.atmosfera pracy na produkcji jest super 3.dodatki-wczasy pod gruszą,kartki świąteczne,dodatki dla uposarzenia dzieci szkolnych,paczki swiateczne dla dzieci polecam pracę w firmie autoland !!!!!!!!!!!!

logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
tem kto ma wiedziec, będzie wiedzial kto to

Panowie chyba troszke zboczyliscie z tematu ... praca jest praca a obowiazki obowiazkami. Prawda ... przy sezonie i pracy jest wiecej, ale nikt z Was nie pamieta o platnym leniuchowaniu. Co do zarobkow ... nie sa wysokie, ale gdy mozna dorobic w weekend'y to trzeba o tym pamietac i wybrac sie do tej pracy. Nikt Wam nic nie da darmo. Pieniadz rzecz NABYTA -> nie zapracujesz nie masz. Ta regula panuje nie tylko w autolandzie a wszedzie. Jesli nie spróbujesz nie dowiesz sie jak jest naprawde. Kazdy ma inny charakter i inne wymagania. Ja polecam ta prace, ale ze wzgledu na atmosfere i na ludzi jacy tam pracuja. p.s Odwaga -> takie mocne słowa ale dalej krecicie sie w tej chemi. Pozdrowienia dla PRODUKCJI ;)

kolego Żubr - to może pochwal sie jaka dostałes wypłate w miesiacu Wrześniu jezeli nie potwierdzasz tego ze w tej firmie wiecej jak 1100,-zarabia tylko brygadzista z pólki produkcji pracując od pon do pt w 2 zmiany ! wiec lepiej kopac rowy nie za 7,5 brutto! niz tak jak w Twoim przypadku martwic sie czy starczy wypłaty na przezycie do następnego 5-go ,pewnie jestes jedna z tych osób które podlizuja dupe panu [usunięte przez moderatora] ,juz nie bede pisał o kogo chodzi bo wszyscy wiedzą ....,w tej firmie kodeksu pracy dla pana dyrektora produkcji widocznie nie ma ,badz nie przestudiował go nalezycie,bo o dzien wolnego by dostac trzeba juz solidnie sie naprosic i miec dobre alibi ,im wiecej dni pracujesz w miesiacu tym mniej zarabiasz ! powodzenia w dalszej karierze,moze za 5 lat bedziesz mial stawke 10,- brutoo za h

Żubr

Do jaan-a "robi sie jak dziki osioł czasami ręce odpadaja" - jak się nie chce komuś robić to i w innej pracy będzie narzekać , leni i nierobów nam nie potrzeba . "recznie trzeba krecic korki w butelkach albo dadza jakas smieszna maszynke która działa 2 dni" - idź gdzieś ręcznie kopać rowy to ci pomoże " smród zakładowy utrzymuje sie jeszcze w domu po powrocie z pracy " - bo po pracy kochany to trzeba się wykąpać a nie wietrzyć . " obóz pracy za 900-1000,- to nawet przy zieleni miejskiej ludzie wiecej" - to idź do zieleni napewno w czasie deszczu będziesz miał sucho i ciepło oraz przytulnie jak w biurze . " nawet należacy do pracownika urlop jest ciezko dostac: poczytaj kodeks pracy to zobaczysz , że urlop nie należy tak do końca tylko do pracownika . " premia po 40 ,- śmiech na sali " - leniowi to i tak za dużo dali Stwierdzam opinię o jaan - nie , NIERÓB , LEŃ , na dodatek brak higieny osobistej sam się przyznał , że w domu śmierdzi . Marzyciel o leżeniu w domu za 900-1000 zł miesięcznie . Pasjonat pracy w zieleni miejskiej .

wertyuiop

nie prawda

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOLAND - Pawłowice

• Jak się pracuje w AUTOLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOLAND?

Kandydaci do pracy w AUTOLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOLAND