Opinie o autoland.pl - AUTOLAND J. Kisielewski & J. Morański Sp.j. w Pawłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTOLAND. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTOLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOLAND w Pawłowice

antek z łowicza

tak piszecie i piszecie a nadal tam pracujecie nierozumię tego jak mi jest żle to się zwalniam i do widzenia co do firmy to jest super firma

nininin

naprawdę za takie pieniądze nie warto pracować lepiej szukać coś innego

oooooooo

Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: A. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. B. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. C. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. D. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. E. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. F. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. G. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. H. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. I. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. J. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. K. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. L. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. M. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu

Zabawne jak mało ważna jest moja praca gdy prosze o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna gdy prosze o...urlop:)

logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
abc

"... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i zapłakał..."

xxx

Jeśli chodzi Ci o auta służbowe to poczytaj o tym jak działa leasing i dlaczego warto w leasingu wymieniać często samochody na nowe . Pozdrawiam

Alf 1984

Za wszystko, co robi „kadra zarządzająca”- mobing, znęcanie się itp.odpowiada pracodawca i pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać takim praktykom

Odradzam prace w tej firmie,niestety to co jest opisane wyzej to wszystko prawda ,od pierwszego posta do ostatniego ,wszyscy tam pracuja na wielkich ksieci z bialego domu ... co chwila nowe auta z kad to maja .... ! (usunięte przez administratora) zlodzieje [usunięte przez moderatora] ! nie ma gorszego zakładu w okolicy

życzliwa

Zdecydowanie nie polecam pracy na stanowisku asystentki kierownika d/s sieci . W ciagu roku na tym stanowisku pracowały cztery osoby..... [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iii

[usunięte przez moderatora] caly biurowiec, 0 tolerancji dla takiej postawy ! pozdrowienia dla portierow ktorzy sa chyba najbardziej wporzadku ze wszystkich na tym zakladzie

złodzieje! złodzieje! złodzieje! i tak zniszczy konkurencja,bo juz powoli to sie dzieje,gdyby nie podtrzymywające na produkcji firmy BP i Shell tego syfu juz by zapewne dawno nie było ! produkty które sa zgapiane od konkurencji ,a sama firma nic nie umi stworzyc co by podbiło,kase na nowe auta,to zaklad znajdzie ale zeby podwyzszyc stawke pracownikom to juz nie! ktos kiedys wymyslil haslo wole [usunięte przez moderatora] w Mc Donald'zie niz za darmo w autolandzie, a na zakladzie parodia za parodia [usunięte przez moderatora]

anonim 2 - 2010-12-11 18:01:49 negatywne opinie o autoland to od ludzi którzy nie potrafią odejść z klasą !! a ten to juz wogole sie zawiesil ja wszyscy co tam pracuja nadal pustaki

....................... - 2010-12-13 12:41:26 Ostrzegam o konsekwencji kontynuowania wypowiedzi z wykorzystaniem danych personalnych ,Przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.; dalej jako: ustawa. To forum służy zupełnie czemu innemu. Pozdrawiam o [usunięte przez moderatora] ale sie gosc zawisil .... ci co pisza ze tam jest wykorzystywanie ludzi za marne grosze to niestety maja racje!!!!!

.......................

negatywne opinie o autoland to od ludzi którzy nie potrafią odejść z klasą !!!

to zapraszam cie każdego 5-go do okienka z wypłatą- może wyjdz w końcu z tego kina z projekcji rejsu i zauważ że mamy 2010 rok i wynagrodzenia na konta bankowe !!!!! aha to dla ciebie negatywne opinie o autoland to od ludzi którzy nie potrafią odejść z klasą !!!

Kiedy tak kolegę czytam,to przypomina mi się fragment filmu"Rejs" (polecam),cytuję"Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy". Co według ciebie oznacza odejść z klasą,takie rzeczy jak ty piszą tylko ludzie którzy,albo nie mają za grosz godności,którym gdy tylko szef napluje w twarz,to powie że deszcz pada,albo ktoś kto zarabia kilka tyś i pisze o rzeczach,o których nie ma zielonego pojęcia. Jest powiedzenie,że nie mówi się źle o umarłych,ale ta firma żyje,i jeżeli ktoś ma inne zapatrywanie,to ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Jeżeli jest tak cudownie jak piszesz,to zapraszam cie każdego 5-go do okienka z wypłatą,pokarz mi tych szczęśliwych ludzi. Chcesz być z klasą,to zacznij szanować tych ludzi,bo w dużej mierze od ich doświadczenia i zaangażowania w tą pracę dużo zależy,a czego się w ogóle nie docenia .

negatywne opinie o autoland to od ludzi którzy nie potrafią odejść z klasą !!!

Kolego ze stażem,będę się streszczał 1.wczasy-nie wiem czy to jest powód do dumy,płacą je duże i małe firmy i nie robią z tego jakieś HALO!,są to nasze składki,a żeby ci odświeżyć pamięć,a powinieneś to pamiętać,osoba która wywalczyła te wczasy,bo firma nie skora była ich dać,straciła pracę więc to jej powinieneś podziękować,paczki i bony tylko dla stałych pracowników,reszta może pomarzyć 2.może jestem wredny,ale życzę ci takiej pracy na starość,żebyś musiał dorabiać do twojej renty czy emerytury,bo gdyby nie musieli to by tu nie siedzieli,żadna przyjemność,robią to za co im płacą,a że oko czasem przymkną,czy ty nigdy nie spałeś w pracy,jeśli zaprzeczysz to jesteś kłamcą ,nie takich twardzieli widziałem,co nosem zamiatali po ziemi,niech każdy patrzy na siebie 3.to prawda,praca jest pracą a obowiązki trzeba wykonywać,i nikt nie da nic za darmo,tylko że w autolandzie nawet jak wyprujesz sobie flaki to też ci nikt za to więcej nie da,to wstyd że trzeba robić w weekend'y żeby zarobić 1500zł,pamiętam czasy kiedy premia była od przerobu bo wtedy premi za wolne dni było 500 a przy dobrych wiatrach 700 i ludzie przychodzili nie trzeba było ich zmuszać,kiedy to się zmieniło i przeszli na uznaniową to śmiech i czarna rozpacz za cały miesiąc przerobiony 150 zł a jak dziś pamiętam kiedy ludzie w święta nie chcieli przyjść to powiedziano o nich "hołota",jesteś jak cytrynka,wycisnąć z ciebie ile się da,a potem zgodnie z zasadą że niema ludzi nie zastąpionych,żegnaj gienia,pozbyto się ludzi z doświadczeniem,co wnosili wiele do tej firmy i mieli duży potencjał,lekką ręką ,tylko dla tego że nie pasowali do nowej ekipy co niestety odbiło się na jakości produkcji dziś liczy się ilość,nie jakość . Żeby nie przedłużać,dyskusja o to czy polecać pracę czy nie i tak nie ma sensu bo jej i tak nikt nie dostanie,no chyba że jako sezonowy na 2 lub 3 miesiące O podsumowaniu nie pisze,tylko pkt 1 się zgadza i radzę się popytać najpierw w innych firmach o zarobki i nie pisać głupot,a wrogów nie mam więc nie mam komu polecić tej firmy Podsumowując, firma powinna zakazać mówienia i pisania o sobie żeby nie przynosić sobie wstydu,bo chwalić się na razie mało czym PS:ciekawe czy w tym roku,musicie żebrać o 50-ki za weekendy być pracownikiem AUTOLANDU czyż to nie brzmi dumnie!!

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOLAND - Pawłowice

• Jak się pracuje w AUTOLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOLAND?

Kandydaci do pracy w AUTOLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOLAND