Opinie o Gaton Elżbieta Gawrońska w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gaton Elżbieta Gawrońska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gaton Elżbieta Gawrońska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaton Elżbieta Gawrońska w Szczecin

Czy w Gaton Elżbieta Gawrońska występują paczki/bony świąteczne?

Kasia Nowy wpis

No a czym się ta firma zajmuje ?

tomcan Nowy wpis
@Kasia

Produkują ogrodzenia. Bramy, siatki, panele, słupki itp.

tomcan Nowy wpis

Ja nie narzekam. Żle nie zarabiam. Wypłatę mam zawsze na czas. Często jakaś premia. Z zaliczkami nie ma problemu chyba że się nawali. Pełne opłaty. Tylko często trzeba zostać po godzinach bo dużo roboty, ale też normalnie płacone.

Mirek

Tak rzadko korzystacie z tego forum, czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

Firma Gaton Elżbieta Gawrońska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPAWACZ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Irek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie? szkoda, że tylko klienci piszą!

Leszek
@Irek

Firma wygląda na biznes lokalny. Niestety nie udało mi się znaleźć oficjalnej strony w sieci. Może warto w takim przypadku skontaktować się bezpośrednio z firmą Gaton i zapytać o aktualne rekrutacje? Widzę, że twój wpis został napisany kilka miesięcy temu. Czy przez ten czas dowiedziałeś się czegoś nowego?

ona
@Leszek

gaton.pl - to oficjalna strona sklepu.

Arek

Polecam !!!

Kinga
@Arek

Ja również polecam. Naprawdę warto!

Ewka

Cały materiał przygotowany na czas- zgodny z zamówieniem- polecam ;)

johny88

Materiał pierwsza klasa. REWELKA!!!

Zofia

Naprawde material wart swojej ceny. Polecam

Zdzisław58

Kupiłem u nich całe ogrodzenie, szczerze polecam.

olaaa

Fajna siatka, niskie ceny-polecam.

Agnieszkaaa

Koleżanka poleciła mi tą firmę do ogrodzenia dzialki budowlanej i nie żałuję! Jest to profesjonalna firma która rzetelnie wykonuje swoją robotę. W każdej sprawie można się dogadać, a co dla mnie było najważniejsze nie zapłaciłam milionów monet, w porównaniu z tym co proponowaly mi inne firmy. Szczerze polecam

Michu 27

Polecam! Bardzo dobry towar i mila obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaton Elżbieta Gawrońska - Szczecin

• Jak się pracuje w Gaton Elżbieta Gawrońska?

Zobacz opinie na temat firmy Gaton Elżbieta Gawrońska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaton Elżbieta Gawrońska?

Gaton Elżbieta Gawrońska
  • Fioletowa 69 lok. 9