Opinie o Slawex w Włodawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Slawex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Slawex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Włodawa

życzliwa

w Piszczacu w sklepie slawex w lodówkach latają zielone muchy częściowo mięso jest psujące się i tak sprzedają i ekspedjętki tego nie widzą. Zróbcie coś z tym bo aż obrzydzenie bierze. Więcej higieny

maria

TRUDNO TU O DOBRĄ OPINIĘ I TO NIE PRZEZ EKSPEDIENTKI...

Ola

O jakiej czarnej wdowie z Zahorowa piszesz ? To przecież zwykła kur .. co zdradzała męża z sąsiadem przez co mąż się powiesił . Ja brzydzę się konsumowac żywności którą trzymała w łapach

basia

JA TEZ TAK MYŚLE ,ŻE TO ONA PSUJE ATMOSFERĘ W SKLEPIE,WSZYSTKICH UWAŻA ZA ZŁODZIEI -JAK SLEDZI KLIENTÓW TO AŻ SIE W OCZY RZUCA.POWINNA BYĆ TRAKTOWANA JAK POZOSTAŁE DZIEWCZYNY ,BO TAMTE SĄ NATURALNE ,NIE KŁANIAJĄ SIE LUDZIOM W PAS PRZY WEJŚCIU ;-) NIE MUSZĄ I TAK KAŻDY JE LUBI

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Slawex? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Stolarz budowlany za ganicą
REGESS
klientka z Piszczaca

Sklep jest normalny,dziewczyny starają się jak mogą ,zawsze usmiechniete i życzliwe.Klientów jest dużo to i pracy mają sporo.Jednak z tego co zaobserwowałam podczas codziennych zakupów niedogadują sie z tą czarną wdową z Zahorowa ,co to jej wszystko wolno bo siostra jest kierowniczką i nie da jej skrzywdzić,dlatego odchodzą a ona nadal udaje że pracuje pełna parą i biegiem lata po sklepie zamawiając kolejne tony towaru.Wysłowić sie nie potrafi,tylko gimnazjum ukończone ,a tu proszę jaką ważną role odgrywa w sklepie Slawex ,więcej ma do powiedzenia niż siostra kierowniczka ;-( smutne to..

kaska

Dziwny jest komentarz powyżej,jakby wprost od konkurencji.delikatesy centrum i higiena? Przecież większość Piszczaca wie,jaki syf tam jest naprawdę...mi Slawex odpowiada.

przyjaciółka

proszę zwródzcie uwagę ekspedientkom aby nie kroiły wędlin i serów gołymi rękoma , niech nakładają rękawiczki lub przez papier bo to jest obrzydliwe. zauważyłam że bardzo często tak robią i od razu odechciało mi się kupowania wędliny w tym sklepie ,po wędliny chodzę do delikatesów centrum. Bo tam jest pełna higiena.PISZCZAC.

c.d

chyba słabo płacą tym dziewczynom że tak szybko odchodzą.albo sklep podupada i uciekają bo coraz to inne,a parkingu też dalej niema.

tomasz

Przekonałem sie ze dobry i tani sklep. rzeczywiście sklepowe są miłe. Pozdrawiam

xxxx

I juz tu sie mylisz realisto!!! Ja Np dodawalem jeden z tych wisow i nie jestem zadnym wlascicielem czy kimkolwiek i jakkolwiek związanym z nimi...lubie chwalić i wyrażać pozytywne opinie jeżeli ktoś na to zasluzyl i nie przez jeden dwa dni czy tydzień tylko od dawna obserwuje i sklep naprawdę sie rozwinal bardzo pozytywnie...a ty pewnie jestes z konkurencji i biedactwo zazdrość ściska bo o was nikt dobrze sie nie wypowie...czemu nie ma forum o was???? Bo boicie sie negatywnych opini...a ich byliby mnostwo!!!

xxx

Widać że dziewczynom zależy przede wszystkim... bo jest czysto i w ogóle miło jak się tam zajdzie.

realista
@xxx

Powyższe trzy opinie pisał sam właściciel he he he a głupie ludzie myślą, że to prawda he he he.

hhehehe
@xxx

O tak !! dba jak żaden inny pracodawca ;-( .(usunięte przez administratora)

Klientka

Super sklep miła obsługa dziewczyny są naprawde miłe uśmiechnięte robię zakupy tam codziennie i polecam innym. i jest tanio w porównaniu z innymi.

piszczac

klienci waszego sklepu proszą o parking!!! zróbcie coś z tym . bo cenowo sklep jest bardzo dobry tylko miejsc do parkowania często brak

gosia

Fajny sklep,a jak w nim jest czysto i produkty poukladane,zauwazylam tez ze i ceny są na bieżąco, nie trzeba szukać i biegać po czytnikach.widac dziewczyny dbają nie to co w delikatesach centrum...jeden wielki bałagan!

edka

Jestem stałą klientką sklepu Slawex w Piszczacu i wg mnie jest to najlepszy sklep w Piszczacu, ogólnie jest tam chyba najtaniej. A co do parkingu, to przecież parking jest zrobiony z tyłu i jeszcze kilka samochodów ma możliwość zaparkowania z przodu sklepu. Gdzie oni mają niby zrobić parking? na ulicy? Jest jeszcze jeden mały minus tego sklepu - czasami trudno znaleźc pewne produkty, ja zwykle mam problem ze znalezieniem mąki i cukru.

M.G.

I z ta starszą(usunięte przez administratora) ,jaka ona jest nie miła...trochę kultury do klientów..

przyjaciółka

nie długo zostanie otwarty nowy sklep w centrum piszczaca , więc lepiej zróbcie coś z parkingami. bo potracicie klientółw.

Fajny sklep i dziewczyny tez

popieram te pozytywne komentarze najfajniejszy sklep w całym piszczacu a przede wszystkim bardzo miła obsługa aż chce się tam robić zakupy w porównaniu do innych sklepów w Piszczcu. Polecam

życzliwa

bardzo życzliwe są ekspedjentki w piszczacu i miłe fajnie się robi zakupy . sklep jest super tylko nie ma parkingu szkoda .

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Włodawa

Slawex