Opinie o Slawex w Włodawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Slawex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Slawex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Włodawa

przyjaciółka

no i powstała konkurencja w samym centrum Piszczca z wygodnym dużym parkingiem oraz ze wspaniałym miejscem do stawiania rowerów, pomyślane o każdym kliencie. Ceny również są niższe niż w slawexie, jest przestrzennie, czysto i wszystko na swoim miejscu.cały budynek na zewnątrz jak i wewnątrz jest ekskluzywny. A slawex wygląda jak obora nie mówiąc o syfie jaki jest dookoła budynku. tracicie klientów.

przyjaciółka

cz w Terespolu jest sklep slawex?

przyjaciel

a co to za parking że samochodami parkują pod samymi drzwiami sklepu , ha ha ha

xxx

Parking ślepa kasiu jak nie zauważyłaś jest i z przodu i z tylu....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Slawex? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Stolarz budowlany za ganicą
REGESS
xxx

Taki sklep jak otwieraja jest zerem w porównaniu do Slawexu...wszyscy to dobrze wiedzą... produkty czekoladowe...hmm a zajdź do delikatesów...tez płyną...a widzisz tylko tu... w magdzie wiecznie nie świeży drób czy mięso... tak komentujecie bo konkurencja dla Slawexu nie dorasta do pięt...tu jest zawsze czysto i świeże produkty...tyle lat robie zakupy i kilka razy dziennie i wszystko jest w porządku...i tak maja i beda mieć najwięcej klientów...

@xxx

na Twoim miejscu też bym broniła sklepu w którym pracuję:) pozdrawiam.

kaśka

w Piszczacu najbrzydziej jest w okolo waszego sklepu kostka zarasta trawą,sklep do tej pory niepomalowany , z tyłu sklepu brak parkingu. natomiast w środku brak klimatyzacji wszystkie produkty czekoladowe się rozpływają, wędliny szybko się psują albo sprzedają cuchnące. okropność.A konkurencja nie śpi i w tym miesiącu w centrum otwierają duży sklep z parkingiem. stracicie klientów.

kaśka

cz ktoś wie kiedy będzie otwarcie slawexu w terespolu

przyjaciel

Jak można takie głupoty wypisywać i obrażać kogoś. Każde zło wyrządzone drugiemu człowiekowi wróci z kilkakrotną siłą . Zastanówcie się bo nie znacie dnia ani godziny .

Hary

kiedy w końcu będzie zrobiony parking w piszczacu

...kasia

A Ty najwiecej wiesz jak nie pracujesz... weź sie do roboty lepiej. bezrobocie

Tereska z Brześcia
@...kasia

buhahaha własnie ,że pracuję i wiem o czy piszę ;-) Pozdrawiam bezrobocie ..

jagielonczyk
@...kasia

lepsze jaja sa w slawex wlodawa kolo tiku niby to bułka 19 groszy a cena przy kasie 40gr i w (usunięte przez administratora) mnie zrobili

należny
@jagielonczyk

A muśi ci śię podobać? Wystarczy że piękne wieśniary w nim pracują.

Gucio

A to idz tam do pracy to sama będziesz wiedziała o czym tu piszą !Jak kiełbase będziesz myła pod kranem ,a za godzinę ja sprzedaż swojej przyjaciółce albo sąsiadce.Zobaczysz jak to miło pózniej spojrzec komus w oczy !! Jedna z drugą ,zachwalacie a (usunięte przez administratora) wiecie ,albo ze stołków z Włodawy te pozytywy .ŻAL..

klient
@Gucio

w 100% zgadzam się z tobą:)

jolanta

Piszecie tyle tych słych rzeczy o tym sklepie i co z tego jest prawda? Nic!!! Jestem w tym sklepie bardzo często, ostatnio nawet myślałam żeby się tam zatrudnić. Mają niskie ceny, sklep jest bardzo przestrzenny i czysty. Widać że dziewczyny sie starają,są miłe, zawsze pokroją chleb, pomogą, poradzą. Bardzo lubie tam robić zakupy. Mięso zawsze świerze, warzywa tak samo.Gdyby jeszcze powiększyli parking z tyłu sklepu byłoby fantastycznie.

anetka :)

Mrożą i rozmnażają? Codziennie jestem w sklepie slawex i kupuje tam wszystko co jest mi potrzebne i NIGDY nie spotkałam sie z czymś takim. Tam zawsze wszystko jest świeże, nie znajdziesz żadnego przedmiotu, który jest przeterminowany tak jak w Delikatesach kiedy ostatnio kupiłam tam śmietane, była pod dacie ważności! A o carefourze nie wspomne ceny podwójne, a mięso? Pozasychane z każdej strony. (usunięte przez administratora) Niskie ceny świetna jakoś to właśnie to czego potrzeba mieszkańcom Piszczaca.

@anetka :)

w każdym sklepie znajdzie sie coś po terminie u (usunięte przez administratora)także wiem bo kupiłam. zwykłe niedopatrzenie na pewno.:)

Co ma urząd czy IP do tego co się tam dzieje? Mycie czy rozmrażanie...ech madry klient wszystko zauważy. Samo to, że nie ma klimatyzacji w sklepie spozywczym mowi sporo.

Jakie fałszywe??? Jakie fałszywe ??mrożą ,rozmrażaja i myją.Nawet filmik maja nakręcony telefonem na wszelki wypadek.

xxx

Żal ściska na te komentarze powyżej.myslicie ze ktoś jest glupi i niesie kto to pisze...widac ze komentarze pisane 28.05 są od jednej osoby...i inne tez maja powiazania...nikt nie jest w sieci bezosobowy..nr IP komputerow pozostaja,tak samo jak i dokladne miejsca logowania..nie watpie ze są juz sprawdzane z urzędu.takze powodzenia piszącym...bo za falszywe treści opinii i obraze ponosi sie ogromne koszty...

Szkoda zdrowia na pracę w tej firmie. Tak już bywa, gdy jest za dużo rządzących.......:(

Warto
@:)

Warto śię zatrudniać ale dla osób z poza Włodawy a dla nas Włodawiaków to lipa.

stała klientka

Faktycznie od ponad roku atmosfera panujaca w tym sklepie jest nie do opisania:( zauważcie że nie ma tej załogi co była na samym poczatku:( co się stało??? lubie tam chodzić ale z tego powodu że są tam dobre ceny:) no ale załoga to SZOK!!! i znowu ostatnio przyjęto pare osób:)

@stała klientka

Nie warto !!!

klientka

chyba ktoś tu z zazdrości pisze i chce zepsuć opinie bo slawex ma najwiecej klientów. Żal mi takich ludzi.Leczyć sie powinni

klientka

chyba ktoś tu z zazdrości pisze... bo slawex ma najwiecej klientów. I ktoś chce zepsuć opinie. nie martwcie się tymi głupimi komentarzami.

Prawda
@klientka

To prawda z tym psującym sie mięsem i wędliną .Mięso jest kilkakrotnie zamrażane i rozmrażane ,a przed włożeniem do lady myte -wodą z wódką . Kto nie musi niech nie kupuje w tym sklepie .Ekspedientki nie mogą na ten temat rozmawiać ,a jak sie któraś sprzeciwi to wylatuje z pracy .Tyle o slawexie

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Włodawa

Slawex