Opinie o Beauty Medica Dagmara Rendzikowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beauty Medica Dagmara Rendzikowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beauty Medica Dagmara Rendzikowska w Łódź

Jak szefostwo w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska traktuje ludzi?

Pracodawca Nowy wpis

A jak ma traktować ? Jak jest Pani ciekawa to zapraszam do kontaktu. Tutaj oczekuje Pani odpowiedzi ? A od kogo? Pozdrawiam

Karola9095 Nowy wpis

Faktem jest że pracownicy którzy w mediach społecznościowych u szefostwa są wychwalani niczym bóstwa a później bez słowa wyjaśnienia znikają z pracy dużo mówi o traktowaniu pracowników… nikt tam długo nie wytrzymuje :-) Usługi na wysokim poziomie według mnie ale co z tego jeśli traktowanie drugiej osoby równe z szykanowaniem..

Jakie godziny pracy obowiązują w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska?

Sylwia Nowy wpis

Szczerze polecam panią Doktor to znakomity fachowiec, idealnie wykonuje swoją pracę - właściwa osoba na właściwym miejscu. Duża wiedza oraz rzetelność wykonywanych zabiegów. Gorąco polecam panią Doktor, przemiła ciepła osoba.

Czy Beauty Medica Dagmara Rendzikowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Anna Maria

Każdy z pracowników dostaje umowę o pracę

Brałeś udział w rekrutacji do Beauty Medica Dagmara Rendzikowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Anna Maria

Cudowny pracodawca . Miła atmosfera. Przede wszystkim FACHOWIEC

Agnieszka w

Praca na najwyższym poziomie. Duża dawka wiedzy. Wyjazdy, integracja oraz całkiem dobre wynagrodzenie.

Dominika
@Agnieszka w

No i pozytywy fajnie wypunktowane. ;) A więcej szczegółów odnośnie wynagrodzenia?

Kama

Tak

Dominika
@Kama

Czy można w tym trybie liczyć na jakiś dodatek do energii?

Paulina

Praca w miłej atmosferze, rozwój osobisty, wyjazdu, wynagrodzenie na czas i jeszcze wiedza na najwyższym poziomie. Nauczyłam się bardzo wiele u boku Pani Dagmary . Kobieta zaraziła mnie pasją . Dzięki Pani Dagmarze dzisiaj prowadzę własny gabinet w Walii. Polecam każdemu.

Jak wygląda sprawa grafiku w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Andzia

Oczywiście. Pani Dagmara jest naprawdę fajną osobą.

Anix29

Każdy kto pracował w tym miejscu nie ma pozytywnej opinii co do prowadzenia salonu przez panią Dagmarę jak i jej męża. Mówi to na szczęście BYŁA klientka. Byłam świadkiem złego traktowania pracowników, krzyku przy wielu innych klientkach co było z pewnością przykrą i upokarzająca sytuacją dla pracownicy. Znieczulica ze strony szefów. Uśmiechanie się ale w tym samym czasie obgadywanie swojego pracownika.

Ala
@Anix29

Byłam świadkiem

Dagmara Rendzikowska
@Ala

Na szczęście nie interesuje nas na tym etapie kto, co ma do powiedzenia. Sprawa jest u prawnika, ponieważ doskonale wiemy , że takich sytuacji jak krzyk na pracownika nigdy nie było. Będzie sprawa w sądzie i każdy będzie mógł się w tej sprawie wypowiedzieć i uzgodnić wersję prawdziwą :) Po numerze IP będziemy wzywać państwa na świadków . Proszę pamiętać , że w internecie nic nie ginie i za nim naruszy Pani moje dobre imię to wyjaśni Pani w sądzie na jakieś podstawie. Dobrego dnia . Ps od dawien dawna jest tutaj pracownik , który nie narzeka , pracuje i głupot nie wypisuje :)

Asia
@Ala

Ciekawie pisze się cos w internecie co nie jest prawdą, bo jestem pracownikiem w firmie Beauty Medica i nigdy nie spotkala mnie zadna przykra sytuacja od strony szefostwa. Atmosfera jest kolezenska a pracodawcy bardzo mili i empatyczni . Zyczę wiecej empatii ;)

Potwierdzam poniższe komentarze. Wyżywanie się na pracownikach na porządku dziennym. Obiecywanie gruszek na wierzbie a potem zwolnienie bez podania powodu.

@.

Droga Pani niewiadoma ... to jest moja klinika i mam prawo zwolnić jeżeli cokolwiek mnie nie odpowiada. Nigdy nie obiecuję nic pracownikowi, ponieważ na obiecanki to trzeba zapracować :) ja ciężko pracowałam na swój sukces i polecam pracować zamiast tak dużo mówić . Świat jest mały . Nie polecam .

Niezdolna klienta

Jest to dość zabawna wypowiedź, szczególnie, że nie powinien się Pan wypowiadać. Fakt, że jest Pan czyimś mężem nie upoważnia do takiego komentowania, gdyż jako stała i już była klientka również mogłabym skierować swojego męża do tak ofensywnej obrony, ale wiem, że czasem sprawy warto załatwiać OSOBIŚCIE a nie w obstawie 180 cm. Życzę miłego dnia i lepszego traktowania klientów jak i pracowników :)

×÷×

Witam nie polecam pracy w tym salonie. Naprawdę przestrzegam was nie wiecie w co sie pasujecie!!!!

Dagmara
@×÷×

Konkurencja nie śpi :) Prawda jest taka , że kto u mnie pracuje ten wie jak jest i niestety , ale żadne opinie na tej stronie mojego wizerunku nie są w stanie zniszczyć. Jeśli ta praca była taka straszna to czemu nie stawi Pani czoła i nie wykaże się prawdziwym swoim nazwiskiem? A może w ogóle nie pracowała Pani u mnie ? Zazdrość niszczy ludzi :) pozdrawiam. Rendzikowska . Ps. Jeżeli te komentarze nie zniknął sprawa zostanie skierowana do sądu i po numerach IP dojdziemy do osoby, która niszczy wizerunek. Radzę wyciszyć emocje i nie kierować się taką drogą.

@×÷×

Droga moja potencjalna pracownico... jeśli takie masz roszczenia to czemu ukrywasz swoje nazwisko?

Rendzikowska

Oooo tak? Jaka tutaj piękna nowość :) Moi pracownicy zawsze dostają wypłatę , ale zawsze można zweryfikować takie informacje. Już tym zajmuje się mecenas . Pozdrawiam

@. A w jaki sposób się wyzywają na pracownikach?

Aleksandra

Czego można się tutaj dowiedzieć ciekawego podczas pracy, bo mówicie, że praca daje dawkę wiedzy :)

S

Świetny pracodawca, można się bardzo dużo nauczyc. Atmosfera ciepła, aż się chce przychodzić do pracy. :) gorąco polecam, jeśli ktoś potrzebuje dawki wiedzy :)

×÷×

Jedna wielka porażka!!!!! Uważajcie przestrzegam was ludzie . (usunięte przez administratora)i wyrzywanie się na pracownikach i że wszystko wina pracownika!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Beauty Medica Dagmara Rendzikowska - Łódź

• Jak się pracuje w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska?

Zobacz opinie na temat firmy Beauty Medica Dagmara Rendzikowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beauty Medica Dagmara Rendzikowska?

Beauty Medica Dagmara Rendzikowska
  • Poli Gojawiczyńskiej 17A lok. 50