Opinie o Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Środowiskowy Dom Samopomocy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Środowiskowy Dom Samopomocy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęczna

izka

1800 tam się niestety nie zarabia. Jeśli chodzi o charakter pracy to niestety atmosfery tam nie ma i kreatywność nie pomoże w tamtejszych skomplikowanych układach. Relacje są tam okropne dlatego taka rotacja.

kreatywny

1800 na rękę to byłby cud! Zarobki są marne,a pracy sporo.

Jak jesteś pracowita to dasz sobie radę. Normalna praca.

Józef

skoro jesteśmy już na forum o pracodawcach w temacie Środowiskoewgo Domu Samopomocy, to może zahaczymy o temat pracy tutaj. Nie wydaje mi się z Waszych opisów i komentarzy , aby praca w tym miejscu była dobrze płatna. Ile właściwie taki Dom Samopomocy zatrudnia ludzi ? macie takie informacje ? z góry dzięki

jagna
@Józef

Wejdź na stronę śds i zobacz w zakładce- kadra,tu masz napisane ilu ludzi pracuje. Zarobki-najniższa krajowa.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Środowiskowy Dom Samopomocy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Категория C Водитель
Łęczna
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz TIG
Łęczna
Arcon Personalservice GmbH
życzliwy

to jest troszeczkę nieporozumienie....delikatnie mówiąc. Szkoda zawracać sobie głowę tym miejscem pracy. Ani przyjemna ani pożyteczna. Totalna fikcja od dawna. Jaka pomoc jaka terapia? Może gdy zmienią się rządy...miejmy nadzieję

xyz

nie polecam a szczególnie psychologom, nie ze względu na charakter pracy a atmosferę, a raczej jej brak między dyrektor a pracownikami

lena
@xyz

zdecydowanie odradzam!

Matrix

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z opiniami najmniej liczą się tam podopieczni. Kiedyś pytałem tam o pracę ale się dowiedziałem że tam głównie rodzinka i znajomi i nie ma atmosfery do pracy. Wszystko zależy od humoru dyrektorki. i nie można mieć własnego zdania i trzeba robić tak jak Ci karzą

meg - 2011-09-28 09:24:38 SZKODA WŁASNEGO ZDROWIA PSYCHICZNEGO! byłam tam na stażu, tam nie ma normalnej atmosfery do pracy. Żądzą i dyrygują ci spoufaleni z dyrektorką, sami nie dając żadnego przykładu poza piciem kawy, jedzeniem i plotkami a pozostałych pracowników ma się za nic.... wiele można pisać..... tak dokładnie tam jest niestety

meg

uciekinier

Zdecydowanie odradzam!!!! Zgadzam się z innymi opiniami. Tam się nie da normalnie pracować, a wszystko za sprawą chorych stosunków pomiędzy dyrektorem a pracownikami, układów rodzinnych, braku kompetencji i wielu innych czynników. Najmniej istotni są tam podopieczni NIESTETY:-(

gaga

pierwsza opinia jest prawdziwa! tak się dzieje od początku, ale panią (usunięte przez administratora) kocha burmistrz i będzie ją trzymał na tym stanowisku do końca. i nie jest ważne.że w godzinach pracy zarabia gdzie indziej i zatrudnia w pierwsza opinia jest prawdziwa. ŚDs to prywatny folwark pani (usunięte przez administratora) Robi co chce i zatrudnia rodzinę. n=Nigdy jej nie ma, bo w godzinach pracy zarabia kasę gdzie indziej. A podopiecznych to nawet nie zna!

Pracownik JOPS

osobiscie uważam,że wypowiedz Anonimowej osoby dotyczaca pracy w SDS w Łęcznej jest przesadzona. Jeżeli ktos nie ma wystarczajacego doświadczenia, wyksztalcenia, aspiracji,motywacji do pracy,nie widzi dla siebie szans rozwoju to rzeczywiscie nie powinien tam pracowac. Zespol musi sie ze soba dogadywac gdyz pracuje z osobami niepełnosprawnymi a to wymaga dodatkowych umiejetnosci. Widocznie nie wszyscy nadaja sie do tego rodzaju pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Środowiskowy Dom Samopomocy - Łęczna

• Jak się pracuje w Środowiskowy Dom Samopomocy?

Zobacz opinie na temat firmy Środowiskowy Dom Samopomocy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Środowiskowy Dom Samopomocy