Opinie o Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Środowiskowy Dom Samopomocy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Środowiskowy Dom Samopomocy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęczna

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Środowiskowy Dom Samopomocy?

Jak się sprawdzisz, to od razu. Jak nie to pa pa bez powodu. Praca i dyrekcja jest specyficzna. Nie licz na cuda.

Bambi Nowy wpis

Bez powodu? Może nie spytałeś/łaś dlaczego? Co to znaczy "od razu"?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Środowiskowy Dom Samopomocy?

Klient

Nie. Chyba że wolontariat ku chwale ojczyzny. Praca ciężka. Doświadczenie,szczęście i poparcie od kogoś wyżej lub jakieś pokrewieństwo mile widziane. To jest Łęczna ,tutaj tylko znajomości i wszelkie pokrewieństwo liczy się w zakładach pracy. Kopalnia,szkoły,przedszkola ,lecznica ,urzędy .......

Człowiek

Trzeba po prostu zapytać na miejscu ????

Bambi Nowy wpis

Kandydat/ka do pracy musi mieć minimum 6 msc.doświadczenie w bezpośredniej pracy z os.z zab.psychicznymi,wykształcenie min.średnie kierunkowe.

Bambi Nowy wpis

Nie ,ponieważ jest wymagany prawnie min.6 msc.staż w pracy z osob.z za.psychicznymi.

Bambi Nowy wpis

Praca dla osób kreatywnych,z wiedzą ,otwartych na potrzeby innych,rozwijająca . Możliwość szkoleń,zdobywania doświadczenia.

Co wchodzi w socjal Środowiskowy Dom Samopomocy?

Człowiek

Najlepiej przyjść do ŚDS i zapytać . W internecie różni ludzie mogą pisać co im przyjdzie do głowy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Środowiskowy Dom Samopomocy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Категория C Водитель
Łęczna
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz TIG
Łęczna
Arcon Personalservice GmbH

Przybliżała się... Oni jej nie zwolnili, pracownik ją od siebie odpędzał, on tylko atakował.

No sekta z takimi pracownikami, a raczej z tymi kobietami.

Idziemy na policję? - Iwona K. Wcześniej zboczona... Kontakt wzrokowy - zły, rozmowa bez rozumowania. Kazała pijanemu się znęcać, gdy jest ślepy i czekała na rezultat wszystkiego.

Justyna

Ile zarabiają w tym miejscu pielęgniarki?

Cecylia

Wiecie coś o pracy w domu pomocy? Jakieś informacje o zarobkach?

Gabi

tym bardziej że praca nie jest lekka psychicznie to w tym ośrodku powinna być sprzyjająca atmosfera a tam?? o zgrozo

Patrycja
@Gabi

Gabi co Ty wiesz o atmosferze w sds? Rozumiem, ze w okresie grzewczym jest za gorąco:)

@Patrycja

Byłabtam taka jedna co jej było wiecznie gorąco.... płyneła

Wymagająca,często syzyfowa praca,ale dla osoby z pasją dająca mnóstwo satysfakcji i możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.Pani Dyrektor sprzyja rozwojowi,docenia zaangażowanie i potencjał.Atmosfera-jak wszędzie,bywa różnie.Nigdzie nie jest idealnie,ja przynajmniej nie znam takiego miejsca.Jeśli komuś zależy na pracy-to tu może się spełniać.koszty psychiczne-zdarza się,że wysokie,ale to specyficzna praca,nie dla każdego

Natalia

Każdy wie jaka tu jest praca więc jeśli ktoś się decyduje to niech nie narzeka. Tu potrzeba dużo zrozumienia i empatii.

Czesław

Czy ktoś obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy i może podzielić się informacjami na temat warunków pracy? @Pewniak, nie sposób się nie zgodzić z Twoją definicją atmosfery. Jak rozumiem, atmosfera wpływa motywująco na pracowników? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

dyrdyn
@Czesław

spój na wpis wyżej - dyrdyn

dyrdyn

praca niewdzięczna ,odpowiedzialna ,mało płatna ,wymagająca dużo cierpliwości ,pomysłowości ,sporo papierów raczej dla wolontariuszy Lubię atmosferę w Środowiskowy Dom Samopomocy za: dyrektor

Krab

Pytacie o atmosferę.... Nie ma juze pewnych "pań" które siały panikę i zamęt i jest całkiem fajna atmosfera. Tylko szkoda, ze owe "panie" poszły do innych pracodawców i tam rozwalają atmosferę. Nie jest to tajemnicą, że pół powiatu o tym mówi. Brawo Dyrekcjo sdś za wymianę kadry.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Środowiskowy Dom Samopomocy? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Pewniak

Atmosferę w miejscu pracy tworzy cały zespół. Zespół to ludzie o różnych potrzebach, motywacji i zaangażowaniu w to co robią. U nas jest twórczo, czasami dobrze czasami mniej dobrze, jak to w życiu. Nie nudzimy się. Mamy co robić :)

Tymoteusz

Szkoda, że nikt nie pisze na forum. Jaki jest powód?

@Tymoteusz

Tymoteusz, a co chcesz wiedzieć? Kadra się zmieniła na lepsze. Nie ma osób, które mieszaly i siały niepotrzebne, złe emocje. Pewnie teraz plują sobie w brodę jak dały ciała... Dyrektorka robi nowe inwestycje. Jest dobrze.

janecki

no i jest u nich oferta pracy jako Psycholog, ale wydaje mi sie, ze spokojnie można zarobić u nich jeśli chodzi o to jakie są u nich warunki pracy. Noi też jest wynagrodzenie odpowiednie za pewno.

Monick

Twoja opinia ''kreatywny,, jest jak najbardziej na miejscu... tak tam jest od bardzo dawna i nawet jeśli ktoś jest z powołaniem to mimo wszystko nie ma tam atmosfery do normalnej pracy i ludzkich relacji. Dopiero jak zmienią się rządy. Ps może ,,beata,, z ostatniej wypowiedzi uda się do SDS w Poznaniu?

kreatywny

nawet mniej zarabiaja niz 1400 zł. praca jest ciężka.relacje są, jakie są. wracasz do domu wypruty i myslisz o kupie bezsensownych papierów. podopieczny jest na końcu. najpierw papierologia. brak relacji zdrowych. wszystko od humoru jednej osoby zależy.... szkoda bo miejsce i praca fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Środowiskowy Dom Samopomocy - Łęczna

• Jak się pracuje w Środowiskowy Dom Samopomocy?

Zobacz opinie na temat firmy Środowiskowy Dom Samopomocy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Środowiskowy Dom Samopomocy