Opinie o Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł w Cięcina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł w Cięcina

Niezadowolona Nowy wpis

Brak profesjonalizmu ze strony właściciela w sposobie obsługi klienta. Na początku gdy przychodzi do ustalania wykonania danej pracy, Pan ochoczo i bardzo chętnie pomaga w doborze materiału, uzgadnia wszelkie szczegóły, nawet oferuje zakup towaru. Niestety po zakupie towaru gdy przychodzi czas realizacji zlecenia właściciel jest bardzo roszczeniowy wręcz pretensjonalny, że ma daną pracę, na którą się umówił wykonać co chwilę słyszeliśmy, że ma inną pracę, że to pogoda nie taka i innego typu wymówki. Każdy kontakt z nim to droga przez mękę. Wręcz należy prosić o wykonanie zlecenia. Finalnie udało się pracę wykonać ale z pewnymi niedociągnięciami, które zostały od razu wskazane, Pan Paweł zapewnił, że zostanie to usunięte, my mu zaufaliśmy i cała kwota została zapłacona, otrzymaliśmy fakturę wraz z informacją o rzekomej gwarancji na wykonawstwo. Dodatkowo po kilku dniach skontaktowaliśmy się z właścicielem z informacją o pojawiających się mankamentach na tarasie (pieniące się miejsca i wykruszający kamień w tych miejscach), Pan poprosił o przesłanie zdjęć uszkodzeń, zostały one mu dostarczone tego samego dnia. Od tego czasu nie ma kontaktu z właścicielem, nie odpowiada na telefony, SMS-y, nie oddzwania. Firma nadal funkcjonuje, taras jest do poprawy i nie można tego wyegzekwować. Od czasu zgłoszenia reklamacji mija już prawie 8 miesięcy, właściciel nadal nie reaguje na kontakt. Nie polecam tej firmy nikomu, chyba, że ktoś lubi wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych za usługę, która nie została należycie wykonana.

Bartek

Pełen profesjonalizm. Solidnie wykonana praca. Sympatyczny kontakt z właścicielem. Jak będę miał kolejny dom do ocieplenia na pewno się zgłoszę:). Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł - Cięcina

Martbud Usługi Budowlano-Wykończeniowe Kuszczak Paweł
  • Kasztanowa 14