Opinie o Espe Okna Prusko Sebastian w Pieszyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Espe Okna Prusko Sebastian. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Espe Okna Prusko Sebastian o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espe Okna Prusko Sebastian w Pieszyce

Klient

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z współpracy z tą firmą. Mianowicie podjeliśmy współpracę w temacie zakupu okien oraz drzwi spełniających normy pozwalające wzięcie udziału w programie "termomodernizacji budynku" . Pierwszy etap współpracy czyli pobranie wymiarów przeszedł expresowo i za kilka dni dostaliśmy wycene, zaakceptowaliśmy ją i oczywiście zapłaciliśmy zadatek na materiał. Od tamtego problemu zaczeły się nasze kłopoty. Termin, który był deklarowany przez Pana Sebastiana znacząco został wydłużony od pierwszej deklarowanej daty, lecz to nie jest jedyne zmartwienie. Po dostarczeniu okien oraz drzwi, dokumenty, które powinny nam zostać przekazane tj. certyfikaty potwierdzające spełniania norm cieplnych nie zostały dostarczone do tej pory, oraz faktura, która została wystawiona za dane produkty jest zrobiona nazwijmy to na kolanie i wszystko jest wrzucone w jedne koszta. Nie jest uwględnione jaki koszt tej kwoty dotyczy okien a jaki drzwi przez co jesteśmy wstrzymywani przez urząd z podjęciem kolejnych kroków w udzieleniu zwrotu z ww. programu. Każdego tygodnia Pan Sebastian znajduję to nową wymówkę na to, dlaczego nie ma jeszcze certyfikatu do drzwi oraz dlaczego nie zrobił w dalszym ciągu korekty faktury, a sprawa ciągnie się już 1,5 miesiąca od 1 sygnału dotyczącego braku wszystkich dokumentów oraz nierzetelnego sporządzenia faktury. Stanowczo odradzam współpracę z tym przedstawicielem, chyba, że chcą Państwo mieć mnóstwo zmartwień oraz zaniedbań z powodu lekceważącego podejścia przez sprzedającego. Na sam koniec chce znacząco podkreślić i uczulić przyszłych klinetów aby przemyśleli sobie współpracę dwukrotnie. Jest mnóstwo innych dostawców, którzy jestem pewien mają o stokroć lepsze podejście! ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Espe Okna Prusko Sebastian - Pieszyce

Espe Okna Prusko Sebastian