Opinie o Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel w Świdnik

Robert Nowy wpis

Nie polecam pracowałem trzy dni, zero BHP, wszędzie niebezpieczeństwo porażenia prądem i ucięcia paluchów. (usunięte przez administratora)

Artur Nowy wpis
@Robert

Nadal jest to samo zero bhp , do tego przychodzą lokalni bezdomni do pomocy jako tania siła robocza, dochodzi zatruwanie środowiska plus notoryczne łamanie praw pracowniczych.

Anna Nowy wpis

widziałam opinię, że podobno to firma rodzinna i większość to znajomi. Czyli trudno się tu dostać? A wiadomo ile osób tutaj obecnie pracuje i jaka część to ludzie z zewnątrz? jakie warunki obecnie tu mają?

Pracoownik

Praca typowo fizyczna, stoi się przy maszynie i jak robot wkłada i odkłada ciężkie płytki, woda, hałas, zero BHP. Przewody dwu fazowe w wodzie po której się chodzi..., ostrzenie tarcz tnących płytki odbywa się na włączonej maszynie podczas cięcia płytek... pracownik jest pilnowany nawet jak idzie robić dwójkę do łazienki.... Palety które ważą ponad tonę ciąga się po dziurawej podłodze zepsutym paleciakiem.... pracuje się w mokrym ubraniu bo wszędzie tryska woda.... Możecie się pożegnać z ładnymi paznokciami a powitać grzybicę.... Jadalnia razem z kibelkiem w jednym pomieszczeniu..... Po tak ciężkiej pracy w pozycji przygarbionej możecie od razu zapisać się do ortopedy...chwila nie uwagi i łatwo stracić palce przy cięciu płyt zero osłon/zabezpieczeń BHP.....Na przerwę chodzi się wtedy kiedy jest wolna chwila i najlepiej we dwie osoby.... Bo jak pójdzie się pojedynczo to zaraz ktoś wpada na kontrolę czy czasem płytek w plecaku się nie wynosi..... Żenada... Właściciele specyficzni kobieta przemiła ale.... A jej syn powinien sporo nad sobą popracować bo nie nadaje się do zarządzania ludźmi... i pewnie firmą też... dostał wszystko na talerzu... i jeszcze długa droga przed nim... To chyba tyle....

Operator
@Pracoownik

Człeku jesteś od tego jak (usunięte przez administratora) aby zabezpieczyć…

Weronika
@Pracoownik

nie ma w firmie jakiejs osoby odpowiedzialnej za bhp gdzie mozna zglosic te nieprawidlowosci, bo to az nie do uwierzenia jest ze ktos tak ryzykuje ?

@Weronika

To firma rodzinna, pracuje w niej rodzina i znajomi. Nikt się tym nie przejmuje bo pewnie nie znają konsekwencji... A prąd dwu fazowy to już nie zabawa, tak samo jak ostrzenie tarcz podczas pracy, masz zapierniczać bo liczy się wydajność a jak oczywiście coś się stanie utniesz sobie palce to powiedzą: no jak pracowałeś przecież ja ci tak nie kazałem robić to twoja wina , odszkodowania nie dostaniesz.... Szkoda gadać.... Omijać ten (usunięte przez administratora) i nie marnować czasu...

@Weronika

Śledzisz mnie ?

Pracownik Nowy wpis
@Operator

Jesteś od tego aby nauczyć się zarządzać firmą przestrzegać przepisów i zagwarantować pracownikom bezpieczeństwo baranie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel - Świdnik

• Jak się pracuje w Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel?

Centrum Cięcia Glazury Łukasz Wróbel
  • Stanisława Skarżyńskiego 3a lok. 7