Opinie o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta w Sułków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta w Sułków

Klarysa Nowy wpis

Cześć, widziałam, że firma ma hurtownię odzieży. Czy ktoś wie, potrzebują tu ludzi na wózki widłowe do np. przenoszenia tych worów z odzieżą? Mam męża, który ma uprawnienia i doświadczenie, więc chętnie podjąłby się tu pracy.

Stellax Nowy wpis

Zwróciłam płaszcz i do tej chwili nie otrzymałam zwrotu pieniędzy nie polecam tego sklepu

Czy firma zatrudnia kogoś na magazyn do pakowania i wysyłania paczek? Jeśli tak, to w jakich godzinach się pracuje? Czy od pierwszych dni można spodziewać się umowy o pracę? No i na jakie mniej więcej zarobki można liczyć? Chętnie bym się tutaj zatrudniła :)))

stella Nowy wpis

Zamówiłam tunikę swetrową ,która na stronie ma długość 84 cm po otrzymaniu produktu okazało się ,że dłuość swetra jest inna tzn. 74cm. także (usunięte przez administratora) z rozmiarami.A pózniej trzeba odsyłać na własny koszt.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Gorąco POLECAM !!! Wszystko zawsze na czas i zgodne z opisem, starannie wykonane i zapakowane. Kontakt z bardzo życzliwą obsługą sklepu - zarówno telefoniczny jak i m@ilowy. Nie ma żadnego problemu ze zwrotem czy wymianą towaru oraz naprawdę cierpliwym i indywidualnym podejściem do klienta. Ubrania naprawdę fajne i godne polecenia.

Abiss
@Marta

Jeśli wszystko było tak wspaniałe, to skąd wiedza na temat bezproblemowych zwrotów?!

@Abiss

A tobie się nigdy nie zdarzyło zmienić zdania już po zakupach? No a właściwie czemu się czepiasz wypowiedzi tej pani, masz inne doświadczenia?

@Marta

Witam. Czy jest możliwość w tej firmie robienia zakupów online chodzi mi o hurt? Jeśli tak to czy posiadają jaka stronę dzięki której można to robić? Pozdrawiam.

Hurtownia

Obrzydkiwa obsługa towar zupełnie nie przypomina tego że zdjęcia chyba że ktoś ma bardzo małe wymagania absolutnie nie polecam. O zwrocie zapomnijcie osoba odbierająca telefon baaardzo niemiła nie potrafi rozmawiać z klientem.

BEA1
@Hurtownia

Podzielam opinię Od kilku dni w ogóle nikt nie odbiera telefonu. Na przesyłkę ze zwrotem nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Czekam od półtora tygodnia- i nic.

SYNTHIA
@Hurtownia

Witam Mam ten sam problem. Nikt nie odbiera telefonu. Czy zwrot jest w tym sklepie niemożliwy?

Zostaw merytoryczną opinię o Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta - Sułków

• Jak się pracuje w Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta?

Zobacz opinie na temat firmy Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moda For You Hurt-Detal Export-Import Jerzy Płachta