Opinie o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanden Manufacturing Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanden Manufacturing Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

J Ch gf
@Karol

Ogłoszenia są na stronie

Kkk

Nie polecam. Teraz jak nas wydymali z wakacjami. Nie dość że pół zakładu dostaje na rękę 1900-2100 zł to jeszcze obEtna dopłaty do premii wczasowej , juz dostalismy wnioski o podanie rocznego przychodu (wcześniej to były 3 miesiące więc można było się zmieścić w większym progu dopłaty )Zarząd zdziwiony że ludzie się zwalniają a lrawda jest taka że jedni odchodzą bo za mało zarabiają a następni bo nie ma komu pracować a ci3zko zasuwac za trzech z tam sama stawka. A zarząd tylko non stop owija w bawełnę "małe podwyżki bo firma inwestuje i się rozwija" . Omijać z daleka . W ccc już lepsze pieniądze i normalniejszy system . Na szczęście ja już się zwalniam .

Aaayyy3
@Kkk

Noo wiesz po tych waszych opiniach to ccc jest zaj**biste ????

Barnaba

Czy tak dobrze się tu pracuje i nie piszecie?

@Barnaba

ludzie zwalniajo sie znowej linki traktujo ludzi jak roboty młodym liderom i procesom uderza amba do głowy masakra

Thermomix

Wprowadzcie normalny sustem pracy . Tygodniowo z wolnymi weekendami i dlugimi weekendami. Wtedy nie bedzie takiej rotacji i.. L4

Kontroler jakości

Rozmowa została przeprowadzona w pomieszczeniu biurowym. Przeprowadzały ją ze mną 2 osoby. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, panowała bardzo miła atmosfera.

Standardowo - czy ktoś z rodziny aktualnie pracuje w firmie - dlaczego chciałbym tutaj pracować - ile chciałbym zarabiać - na jaki okres czasu zamierzam zostać

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bmw

Nie byloby takiej rotacji gdyby zostal wprowadzony normalny czas pracy grafik od pon-pt nocki drugie pierwsze. Wtedy ludzie bardziej trzymaliby sie tego miejsca pracy. Weekendy wolne. Lepiej tak niz system "18-tka" lub czterobrygadowy (to juz totalna porazka)

Liiiii

Nie mogę narzekać wypłata na czas warunki dobre ????

Paulina

Przypominam, że wszystkich pracowników obowiązują zasady regulaminu. Akceptujecie go przy zostawianiu swojego wpisu. Warto pamiętać, że niedopuszczalne są wpisy zawierające wulgaryzmy, nawołujące do przemocy, czy też naruszające dobra osobiste. Zachęcam do zapoznania się ponownie z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

M.

Nie do końca jest tak jak mówisz. Mając podłogi na nocce nie musisz robić normy, nie musisz przejmować się swoją linią, bo Cię tam fizycznie nie ma. Imbusy są w każdej skrzynce, na każdej brygadzie. Smarując elementy maszyn na pierwszych zmianach, masz odliczone 15 minut na to, także o jakiej tu normie mowa? 40 minut pomiar? Tak, owszem, tyle to trwa, ale nowemu pracownikowi. Pomiar przy odrobinie chęci skończysz w 10 minut. W większości znacznie mijasz się kolego z prawdą.

Szik

Niech pan(usunięte przez administratora) postawi sie w ciele operatora i stanie na lini na 5 nocek z rzedu,bedzie wiedzial co to znaczy,i tyle zarabiac za taka prace,byc popychaczem i miec kolejki sprzatania,(dzisiaj Ty )dopiero zobaczy co znaczy miedzy innymi miec chcec placic za 2 systemy inaczej,gdzie system 18 zmianowy jest mniej uciazliwy,niektorzy pracowali juz w nim 4 lata i jak maja sie czuc,dac rowno,a jezeli chodzi o testy to jest smiech na sali,dawno z gory ustalone co kto i ile ma dostac,bo nietorzy sie wykloca a niektorzy nie otworza buzi bo nie sa na tyle odwazni i rozgadani,wola przemilczec i podpisac bo jak maja isc do Molki lub Stanowskiego to tak nic nie da,bo sa za liderami ,sama szajka,ZMIENMY DYREKTORA,i bedzie inaczej:)

Paulina

@Polkowiczaninwspominasz, że nowi pracownicy są bardziej doceniani niż Ci z większym stażem. Ktoś z pozostałych pracowników firmy też ma takie wrażenia? Jak to dokładnie wygląda? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na lepsze warunki zatrudnienia?

Polkowiczanin

Praca ponad siły w warunkach w systemie. Pracując 8 lat moje wynagrodzenie netto wynosi lekko ponad 2tys zł z premiami , pracując w systemie czterobrygadowym - jeden weekend w miesiącu wolny - podwyżki co rok wynoszą ok. 60zł brutto dla pracowników o długim stażu. Zero poszanowania dla pracowników o długim stażu pracy., którzy przyczynili się do tego, aby firma po dziś dzień prosperowała na tym poziomie, szkoląc bezpłatnie nowych pracowników, który są bardziej doceniani niż my. Jeśli chodzi o podwyżki - jest to zależne od tego jak zdamy testy - co rok odbywają się testy z poszczególnych maszyn, na których wykonujemy pracę na co dzień i od tego jest brana pod uwagę podwyżka - jest to fikcja! Tak naprawdę liczy się, aby był człowiek do roboty, bo nie ważna czy ktoś pracuje 10 lat, czy rok - wszyscy są traktowani tak samo - a nawet ci z krótkim stażem są faworyzowani, żeby za tą stawkę zostali w firmie. Zero dodatku za system po kilku ładnych latach i ogólnie rzec biorąc nie polecam, bo sam jestem w zmiany pracy.Życzę dużo zdrowia i cierpliwości, wytrwałości w dalszym egzystowaniu w tej firmie, aby wiodło Wam się dobrze i aby w końcu Was docenili, mimo na tą chwilę taniej siły roboczej.

kima
@Polkowiczanin

Dyrektor R jest tego zdania ze mlody pracownik jest nie gorszy od starszego ,a na starszym mu nie zalezy,więc o czym my piszemy,ciekawe czy prezes o wszystkim wie,czy mu przxetlumaczyli jak nalezy o co chodzi ze tyle ludzi idzie gdzie indziej:(

Paulina

@pracowniczyjeśli dzieją się sytuacje, które sprawiają, że jest potrzeba kontroli o jakiej piszesz, to czy zgłaszałeś/zgłaszałaś to również bezpośrednio do pracodawcy?

pracowniczy

błagam kontrolujcie alkomatem i testami na narkotyk !

qwertyyui

opinia o sandenie jest nieciekawa. dajcie ludziom zarobić i zmieńcie system na normalny z wolnymi weekendami , to wtedy nie bedzie tyle wypowiedzeń i zwolnień L4 tak jak jest np w sitechu, tam nie ma rotacji. mają większe wynagrodzenie, przerwy swiateczne, wolne weekendy. Ludzie pracujący tam są zadowoleni i nie myślą o zmianie pracy a druga sprawa to powinni cześciej kontrolować na alkohol i narkotyki !!! zwłaszcza na nockach i pierwsze zmiany po weekendzie

Technik

Technicy z dłuższym stażem pracy nie zarabiają źle, ale ludzie i tak się zwalniają. W UR wieczny brak ludzi do pracy, po prostu dramat co się dzieje w tym dziale, niedługo nie będzie miał kto naprawiać maszyn.

polo
@Technik

do Technika----------------- slyszałes o takim słowie jak mobbing?to przeczytaj Będą się zwalniac i nikt ich nie zatrzyma nawet jeśli rzucą im więcej kasy. dlaczego? dlatego , ze jest panuje tam mobbing , zastraszanie , rycie mózgu i wiecznie mało i mało, jęki przełożonych , duzy nawał pracy , nie do zrobienia przez 8 godzin i muszą zostać po godzinach. Niestety kierownicy działów to takie tępaki niby po studiach to maja pewną wiedze a okazuje się ze to ośle Łąki tylko próbują cos udawadniac lecz i tak technicy czy utrzymanie ruchu odchodzi. dziekuje.

pracowniczy
@polo

zgadzam się że jest mobbing. A poza tym w tym zakładzie pracy gdzie pracuje tyle ludzi , powinni kontrolować wszystkich pracowników alkomatami i bardzo dokładnymi testami na wykrycie narkotyków. Codziennie, tak dla pewności i bezpieczeństwa.

Kalgieri

Ostatnio dostałem ofertę pracy w Czechach. Przy produkcji kompresorów, tyle że do autobusów i ciężarówek. Tylko że jak w Sandenie na umowie dostawałem 1750 netto, tak w Czechach zarobię 3700 netto. Do tego darmowe mieszkanie, ubezpieczenie, itp. Jeśli ktoś chce się męczyć w Sandenie, to droga wolna. Ale jeśli ktoś myśli, to ucieknie stamtąd czym prędzej. Podziwiam ludzi, którzy pracują tam całymi latami.

Paulina

Na stronie internetowej Sanden Manufacturing Poland można znaleźć wiele ofert pracy. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowiska INŻYNIER – AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU, INŻYNIER PRODUKCJI W DZIALE OBRÓBKI MECHANICZNEJ, czy też OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Co możecie powiedzieć o pracy w tych działach firmy? Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

MIKI

Witam, Czy jest jakiś transport na godz 8:00 z Lubina na Sanden ?

Zed
@MIKI

Tak. Własny ????

sesese

Ile zarabiają technicy w sandenie?

Ciekawy
@sesese

Nie mam pojecia ile zarabiają technicy ale słyszalem ze operator wyciąga od 2400- do 2600 z 2u letnim stażem .. na ile to prawda ? Moze ktoś coś ...:) / Pozdrawiam

Bleble

Powiem tak. W sandenie w aas pracowalam rok, na umowie niecale 2 miesiace.bedac w aas- traktowanie ludzi jak szczury, tylko dla osob z mocną psychiką.slabiaka tam zjedzą, no chyba, ze dobrze w tyłek wchodzić potrafi.liderzy kochają kapusiow.wlasnie, liderzy...wystrzegam szczegolnie przed jednym, który ma niezdiagnozowane zaburzenie psychiczne, dlatego jeszcze tam pracuje. Liderzy nie zwracają uwage na pracę, w takim sensie, ze jezeli Cię nie lubią, mozesz stawac na rzesach i dawac z siebie wszystko, a i tak bedziesz szykanowany, podczas gdy wlazidupy będą przedluzac sobie przerwy o 10 minut. Pracownicy, hmm...ludzie jak ludzie, znalazlo sie paru fajnych i do dzis utrzymuje sie stale kontakty.uwaga! Znalazłam tam milosc ;) jak prZeszłam na umowę na stale bylam dosyc zadowolna z zarobkow.dla ludzi chcacych tam pracowac; trzymajcie jezyk za zebami. Oprocz tego minusem jest na pewno praca w lecie dochodzaca do 45 C. A- strasznie duzo cpunow. Ogolem dobrze wspominam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanden Manufacturing Poland - Polkowice

• Jak się pracuje w Sanden Manufacturing Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sanden Manufacturing Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanden Manufacturing Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanden Manufacturing Poland?

Kandydaci do pracy w Sanden Manufacturing Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanden Manufacturing Poland
  • Fabryczna 11