Sanden Manufacturing Poland

Polkowice

Opinie o Sanden Manufacturing Poland

Lipa 2016-05-14 07:47:28
Sprawa wygląda tak, ponieważ nie mają ludzi :) Proponuję na obróbkę. Zdecydowanie więcej się nauczysz niż na montażu.
Hi 2016-05-14 11:09:31
Hej,
Powiedz mi kolego czy praca należy do ciężkich :) na takim montażu lub obróbce
Jak wyglądają benefity na w/w wydziałach, wogóle jak to wygląda w całej firmie czy z 1,8 wyciągnę ?
Pozdr.
Szybki 2016-06-20 19:20:46
Hej,
Dowiedziałem się , że są przyjęcia do sandenu ( nie żądnej podfirmy).
Znajomy , która tam pracuje mówi , że na start jest 1970pln.
Jak myślicie , to kwota netto czy brutto ? Bo praca za 1300 na rękę w takiej firmie to wyzysk jak dla mnie.
on 2016-06-21 14:39:55
Brutto kochany brutto :)
non 2016-06-21 14:46:05
Ja dostałem się bezpośrednio do sandenu. Stawka 1900brutto ale do tego dochodzi dużo premii i nie powinno być tak źle. Zobaczę ile dostanę za cały miesiąc przerobiony. Stanowisko to montaż.
rrreeee 2016-06-22 16:06:33
ja pracowalem niecale 4 miesiace w sm na montaz operator maszyn podziekowalem praca bardzo ciezka i monotonna jak to na produkcji :{ system 4 brygadowy najgorszy jaki jest za 1350 na reke umowa na rok po roku niby obiecuja 1800 ale nie gwarantuja czyli wiadomo biora nowych lub tych nieborakow z agencji atmosfera w pracy jest chora ludzi nie szanuja ale to juz pewnie znacie z zycia
non 2016-06-22 18:58:46
Dodatek za system, premia za wyniki, premia obecnościowa, premia roczna i półroczna. Co do kwoty to muszę poczekać na fiszkę.
Musisz wejść na stronę Sandenu wejść w oferty pracy i jak nie będzie Twojego stanowiska to wysyłasz na podany mail ze swoim stanowiskiem i czekasz.
non 2016-06-23 18:43:15
Ja złożyłem i na drugi dzień zadzwonili. Potrzebowali dużo ludzi. Próbuj wysyłaj.
Ciężko powiedzieć czy można zabawić na dłużej bo za krótko robię. Większość zmiany trzeba stać. Zobaczymy, nie wiem czy wiesz ale za 3 lata w Jaworze ruszy produkcja silników Mercedesa i to jest szansa, aby porządnie zarobić.
non 2016-06-24 17:16:38
W małym przedziale czasowym przyjmowali ok 150osób z tego co mi wiadomo.
non 2016-06-25 14:23:23
Na ich stronie w dziale oferty pracy. I z tego co słyszałem to też z urzędu brali.
non 2016-06-26 01:00:22
@elek no wiem, że są ofert ale kolega tg pytał, gdzie były dostępne oferty.
Qaz 2016-06-27 19:00:29
Jak to nie ma na stronie UP jest 10 miejsc. Podfirma AAS tez przyjmuje.
Penelope 2016-06-29 13:30:25
Tak. Niedawno sie przyjelam i chce odejsc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poganiaja czlowieka non stop. niewazne, czy juz ledwo zipiesz, liczy sie wynik..
Penelope 2016-06-29 13:33:14
zgadzam sie, tragedia nie praca. praca ciezka, niewdzieczna. nie ma szans na odpoczynek.... jak robisz wolniej, bo jestes zmeczony,to cie obgaduja za plecami. kasa smieszna jak za taką harówę.
Wonsz 2016-06-29 15:28:11
Jeżeli chodzi o montaż jak wygląda sytuacja z kasą na rękę?
Wonsz 2016-06-29 15:34:38
Jeżeli chodzi o montaż jak wygląda sytuacja z kasą na rękę?
non 2016-06-30 01:00:00
Gdzie dokładnie robisz, że Cię gonią?
Han 2016-07-02 16:36:12
Pewnie na montazu. Ma racje gonitwa jak cholera, obgadywanie i nasmiewanie sie z kogos to norma.
basti_fantasti 2016-07-08 03:14:23
korpo dla ubogich desperatów lepsze ccc na strefie w polko
lolo 2016-07-13 20:30:22
Zakładowa patologia, tym wszystkim którzy próbują się tam dostać to od razu odradzam,nie nie jak najdalej od tego zakładu.
Praca w systemie 4 brygadowym z jednym weekendem w miesiącu, pieniądze za to marne i do niczego.
Biały murzyn liczy się tylko zysk firmy i nic więcej, człowiek jest niczym ,to tylko niewolnik który pracuje w tygodniu na trzy zmiany, organizm rozregulowany bez znajomosci dni tygodnia.totalny nie ład czlowieka.Odradzam Odradzam
przyjezdny 2016-07-20 13:10:34
Pracowałem swego czasu w sandenie na telefon z delegacji bardzo często, praktycznie co weekend. Normalni pracownicy na linii są w większości spoko, można pogadać, nie ma spiny. Gorzej jest z "wyższą kastą" że tak to nazwę. liderzy potrafią być naprawdę chamscy i wkurzający zwłaszcza, że sami nic nie robią. Zdarzało się, że atmosfera w zakładzie była naprawdę zła, i to w większości właśnie przez nich. Babki od utrzymania ruchu to też kawał gburostwa i chamówy, tak jakby zwykły pracownik był dla nich śmieciem. Dziwię się naprawdę że ludzie tam pracują. Jak któregoś razu widziałem zadowolone miny skośnookich, to miałem ochotę im dosłownie przyp....
janko 2016-07-21 18:00:16
Co możecie powiedzieć o pracy na logistyce. Cały czas trzeba ładować auta? Jakie zarobki?
janko 2016-07-29 01:10:42
A orientujesz się kiedy będą przyjęcia na logistykę?
Mati 2016-08-02 01:07:59
W SANDENIE zarabiają mniej niż cygan na rynku
lew 2016-08-02 12:32:45
nie polecam nikomu japońskiego obozu pracy dla ludności tubylczej ludzie są traktowani jak ścierwo jak parę dni temu składałem wymówienie to pani w biura powiedziała że już nie będę miał możliwości zatrudnienia w firmie ucieszyłem się i powiedziałem że jak by mi taki głupi pomysł przyszedł do głowy to proszę mi go natychmiast wybić .Praca jest ciężka a ludzie w firmie są zgnębieni i zastraszeni szczególnie ci z agencji .jak kogoś marzeniem jest praca za darmo w systemie 4-brygadowym to zapraszam do składanie podań rekrutują ciągle i ciągle będą rekrutować brak wymagań masz mieć dwie ręcę i nie mieć mózgu pozdrawiam
ja 2016-08-17 13:03:01
Którego jest wypłata, 10?
jan 2016-08-17 18:18:59
Sanden do 10 przeważnie 5 a AAS do 20.
Lucyna 2016-09-17 07:50:51
Dobry dzień.

Mam pytanie, do pracowników Sanden gdyż 21.09 mam rozmowe dotyczącą zatrudnienie...
proszę o info jak przebiega taka rozmowa w firmie i na co mam się przygotować?
Jakie warunki finanoswe, czas pracy bo z tego co tylko sie dowiedziałam jest to system 4-o brygadowy na czy to polega ?
Dziekuje
jan 2016-09-17 18:37:20
Witaj,
Pewnie idziesz na montaż to mówię jak jest.
Rozmowa jak rozmowa dlaczego chcesz tu przyjść i takie tam.
Mogą dać Ci detale i będą kazali pokazać jakie są różnicę między dobrym a złym detalem.
Pensja na start zapewne 1900 brutto.
System 4 brygadowy polega na systemie, że robi się cały tydzień i 2 dni wolnego. Jeden weekend w miesiącu wolny.
Co do pracy to ja nie narzekam a znajdą się ludzie co się źle wyrażają.
Oby jak najwięcej kompresorów zjechało z taśmy.
bzbbzbzbz 2016-09-29 11:34:37
A ja Wam powiem, ja jestem na obróbce. Ciężkie dla mnie jest jedynie to, że trzeba stać, ale to kwestia przyzwyczajenia. Monotonna praca, fakt. Mam słuchawki na uszach, więc czas jakoś tam leci szybciej. :) Jestem po siedmiu dniach pracy na stanowisku. i jak na razie jestem zadowolona. :D A co do zarobków - dla mnie starczy. Tylko z tym, że ja nie muszę utrzymać rodziny, płacić rachunków etc. Jak napisałam - na ten czas nie jest źle, zobaczymy jak będzie potem. ;)
Anonim 2016-10-06 12:05:41
Hej wszystkim może mi ktoś szczerze powiedzieć jak wygląda praca atmosfera w firmie system zmianom wynagrodzenie i czy są jakieś dodatki w postaci bonów na święta paczek dla dzieci
magdaana87 2016-10-06 16:44:51
hej. mam pytanie , czy nadal są zatrudnienia ludzi do sandenu? podanie wysyłać na e-mail czy zanieśc osobiście??
dzięki.
Ciekawska 2016-10-09 21:26:10
I jak wrażenia po wypłacie?
Zaciekawiona 2016-10-09 22:05:07
Powie mi ktoś jak wygląda wypłata przy stawce 1900 brutto?
Zaciekawiona 2016-10-09 22:05:48
Powie mi ktoś jak wygląda wypłata przy stawce 1900 brutto?
Cross 2016-10-10 14:56:25
1320 ?
Zaciekawiona 2016-10-11 21:04:59
Z tego co wiem to na ich stronie są oferty pracy :)
lolo 2016-10-12 15:58:23
Nie licz na dużą kasę.
Na początek 1950zl brutto.
Jak mówili - japońska technologia-chińskie metody.
Marta 2016-10-12 18:41:21
lolo

A jak wyglada sytuacja po okresie próbnym , bo domniewam że okres taki trwa jak wszędzie czyli 3 miesiące a po tych 3 miesiacach można liczyć na coś więcej?

Czy na okresie próbnym zade premie itp. nie obowiązują tj: goła pensja... ?
zaciekawiona 2016-10-12 19:55:32
a netto ile wychodzi?
Nick 2016-10-18 03:11:49
Rekrutacja będzie od stycznia teraz tylko i wyłącznie podfirma AAS. Między czasie tylko jak ktoś będzie odchodził to będą przyjmować ludzi .
stefan 2016-10-19 23:34:02
Pod koniec miesiąca mam rozmowę o pracę na stanowisko technik zapewnienia jakości. Ktoś się orientuje jak wyglądają godziny pracy, stawka, przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Z góry dzięki.
partrik90 2016-10-23 14:29:09
mam pytanie , jak jest w SANDENIE grafik jeśli chodzi o święta i sylwestra ? czy w tym czasie jest jakas przerwa świateczna ? czy wg grafiku jesli wypadną świeta pracujące , jak to jest ? i co jeśli potrzebne jest wolne na wesela ? można sie dogadać?? i potem np odrobic te wolne ? jak to jest, dzieki za odp.
Tom 2016-10-25 12:04:58
Wszystkie święta takie jak Trzech Króli ,Boże Ciało ,1 i 3 maja 1 i 11 Listopada itd są wole w grafiku jednak pracodawca oferuje nadgodziny za ten dzień ale na 99% jest to dzień pracujący dobrowolny do przyjscia bo są zapisy.

Swięta Wielkanocne oraz Boże Narodzenie 24,25,26 oraz 31 i sylwerter są zawsze wolne.
24 oraz 31 Grudnia pracuje tylko 1 zm pózniej gaszone są światła;-) Oczywiście tylko Ci pracują którym ten dzień wypadnie w grafiku jako dzień w pracy.

Bezdomny 2016-11-04 00:39:52
Jakiś czas temu dostałem się do sandenu, mimo że od opinii na necie włos się jeżył. Minusem pracy w tym zakładzie napewno są niskie zarobki, ale zakład nie jest zły. Jest dosyć czysto, nie kapie na głowę. Nowocześnie, nie jest aż tak gorąco (są naprawdę gorsze miejsca). Praca nie jest ciężka, choć monotonna. Jednak po miesiącu nowi pracownicy umieją już obsługiwać więcej maszyn i się zmieniają między sobą. Przerwy są respektowane przez liderów, są palarnie na halach jest kantyna, automaty itd. Zakład daje dobrą odzież robocza, ogólnie nie ma co bardzo narzekać. System... Jednym pasuje, innym nie, ale naprawdę można się szybko przyzwyczaić. Można poznać wielu fajnych ludzi, nawet znaleźć sympatię, dużo kobiet tam pracuje. Ludzie są życzliwi, pomocni, chyba że się jest nie w porządku. Co ważne ochrona zakładu jest kulturalna i nie traktuje pracowników jako potencjalnych złodziei, dokonuje jedynie rutynowych kontroli. Wypłata zawsze na czas, dobry zakład na rozpoczęciem kariery. Jednak wielu ludzi nie docenia warunków jakie tam są, zapominając że istnieją o wiele gorsze miejsca pracy.
Bezdomny 2016-11-04 00:41:51
Ur 2016-11-09 17:47:17
Tak" babki" utrzymania... Co to za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
MCman 2016-11-15 11:13:17
"Jakiś czas temu dostałem się do sandenu, mimo że od opinii na necie włos się jeżył. Minusem pracy w tym zakładzie napewno są niskie zarobki, ale zakład nie jest zły. Jest dosyć czysto, nie kapie na głowę. Nowocześnie, nie jest aż tak gorąco (są naprawdę gorsze miejsca). Praca nie jest ciężka, choć monotonna. Jednak po miesiącu nowi pracownicy umieją już obsługiwać więcej maszyn i się zmieniają między sobą. Przerwy są respektowane przez liderów, są palarnie na halach jest kantyna, automaty itd. Zakład daje dobrą odzież robocza, ogólnie nie ma co bardzo narzekać. System... Jednym pasuje, innym nie, ale naprawdę można się szybko przyzwyczaić. Można poznać wielu fajnych ludzi, nawet znaleźć sympatię, dużo kobiet tam pracuje. Ludzie są życzliwi, pomocni, chyba że się jest nie w porządku. Co ważne ochrona zakładu jest kulturalna i nie traktuje pracowników jako potencjalnych złodziei, dokonuje jedynie rutynowych kontroli. Wypłata zawsze na czas, dobry zakład na rozpoczęciem kariery. Jednak wielu ludzi nie docenia warunków jakie tam są, zapominając że istnieją o wiele gorsze miejsca pracy" pozdro 600 , jak to czytam to mam wrazenie ze pisze to ktos z "zarzadu" MC bo nie ma tam juz kto pracowac , wyplata do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ustalisz sobie wolne to w ostatni dzien przed wolnym dzwoni lider ze masz przyjsc do roboty , nie polecam tej firmy nikomu, a co do nadgodzin w swieta to niby sa zapisy ale jak sie nie zapiszesz to zaufajcie mi ze napewno dosiegnie was za to nie mila niespodzianka predzej czy pozniej , w zakladzei syf jak cholera (nie kapie na glowe? haha a przy filarach na starej hali?? super udogodnienie ze nie kapie na leb) , wiekszosc liderow ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich pracownikow , jeden za drugim lize tylko zad shifta albo supervisora , jezeli praca w sandenie to napewno nie na obrobce czy montazu, najlepiej przyjac ciepla posade w biurze i nie ogarniac roboty
To Nie Ja 2016-11-15 15:14:59
Swego czasu w jednym z urzędów spotkałem kobietę, zauważyłem że w rekach trzyma dokumety z logo Sandem. Pytam: Przepraszam ale widzę że Pani jest pracownikiem Sandem pokazując reką na dokument.
Warto się tam zatrudnić?
Odp: Panie jak pan pracujesz tam gdzie pracujesz to Pan pracuj dalej!, a od Sandem z daleka. Chyba że zarobki rzędu 1300zł ,praca w swiątki piątki sobota,niedziela i byc traktowanym jak przedmiot przynies, podaj, pozamiataj na każdym kroku "szykanowany" , zapomnij pan o zyciu prywatnym itp... to zapraszam czemu nie :)) atmosfera to zalęzy jak sie przełożonemu jajca ułożyły, a kobieta czy jest przed , w czasie, po okresie :))) TAK MI POWIEDZIAŁA :)) każdy swój tyłek chroni :) i Niema że boli podpier** na kazdym kroku..

Więc chyba spróbuję! :)
Prawda 2016-12-07 18:08:47
Jakiś czas temu zdarzało mi się tam popracować. Powiem szczerze, że ten cały zakład, to jest jedna wielka patologia, jeśli chodzi o to jak traktują tam człowieka. A traktują jak niewolnika. Tempo bardzo szybkie, przerwa absurdalnie krótka, tylko jedna. Ludzie różni, są tacy co pomogą, a są tacy co obrobią Ci za plecami tyłek, nie mówiąc już o chamskim i ignoranckim zachowaniu. Liderzy? Kto to jest w ogóle? Ludzie po zawodówkach pouczający ludzi niekiedy dużo mądrzejszych od nich, z tego co słyszałem to liderem zostajesz, jak dobrze kablujesz na innych. Cieszące się gęby shifta, koreańczyków, i ludzi z biura...żenada, ludziom z góry nie zależy na poprawie losu ludzi z produkcji. Zero empatii, aby się samemu nachapać, a na produkcji ludzie są dla nich nikim, nawet umowy o pracę dać nie chcą tylko, ten bezsensowny AAS. Szkoda że jest przyzwolenie na taki kołchoz na poziomie ministerialnym. Na szczęście zmieni się rząd, i mam nadzieję, że ten zakład zostanie kiedyś zamknięty. I ja się dziwię ludziom, że tam pracują w ogóle, powinni wszyscy na raz stamtąd odejść, niech góra haruje za psie pieniądze. Nie dajcie się poniżać, Oni mają gdzieś to że macie rodziny na utrzymaniu, będą rzucać wam finansowe ochłapy cały czas. Powinniście tych wyzyskiwaczy wywieźć na taczkach, a wy się zamiast tego upadlacie.
Zostaw swoją opinię o Sanden Manufacturing Poland - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanden Manufacturing Poland