Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek w Poznań

Kajtek Nowy wpis

Chce spróbować swoich sił jako agent nieruchomości. Tu można dostać podstawę wynagrodzenia czy żyje się tylko z procentu od sprzedanych i wynajętych mieszkań? Pytam bo jak cienki miesiąc to fajnie byłby mieć jakąś wypłatę chociaż minimalną. Tu jak jest?

Marcin Nowy wpis

Bardzo profefesjonalna obsługa od pierwszego telefonu do samego końca tj.odebranua kluczy. Bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnione i co najważniejsze dla osób z poza Poznania fachowe załatwienie wszystkich niezbędnych dokumentów. Jeżeli miałbym jeszcze raz kupować nieruchomość to na pewno i tylko przez to biuro. Naprawdę warto i polecam.

Mary Nowy wpis

No i ile wynosi ten wspomniany procent? Nie podajecie tego w liczbach i zastanawiam się przy tym ile może wynieść, chyba ze to także wartość zmienna? Jak przy tym oceniacie samo wsparcie firmy przy pomocy w sprzedaży? warto działać pod tym szyldem?

Maja

Jak wygląda ten system prowizyjny na stanowisku Pośrednik Nieruchomości? Natrafiłam na ogłoszenie i tam o tym wspomnieli. Jestem ciekawa, jak naliczają tę prowizję? Czy to jest % od załatwionych transakcji, czy jakoś inaczej?

Tomek Nowy wpis
@Maja

To jest procent od ostatecznej ceny nieruchomości.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
zaba

Polecam. Profesjonalna obsługa i doradztwo

zaba

Polecam. Fachowa obsługa i profesjone podejście do klienta.

Byly pracownik

Również nie polecam, pieniądze poniżej średniej krajowej i to baaaardzo, warunkistraszne, atmosfera tragiczna, Krzyki, przekleństwa i kompletny brak kultury osobistej jeśli chodzi o 2 czlowieka , tak to można określić najlżejszymi słowami, odradzam każdemu jakikolwiek kontkat z tym miejscem , oszczędzicie swojego zdrowia psychicznego

Honorata

A co się tam dzieje, że jest taka zła atmosfera, że można aż nabawić się nerwicy?

Natalia

Nie polecam, pracowałam jakis czas temu. Zarobki dosłownie śmieszne a jedyne co mozesz realnie dostać to nerwicy przy takiej atmosferze. Radze unikać

Była pracownica

Jako jedna z wielu byłych pracownic mogę szczerze odradzić podjęcie pracy w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów. Najgorsza atmosfera współpracy jaką kiedykolwiek widziałam, wręcz toksyczna. Jeśli już wytrzymasz nerwowo to okaże się że nie było warto bo kokosów nie zarobisz.

Daria
@Była pracownica

popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Obrotu Nieruchomościami Alternatywa Bis Tomasz Marszałek
  • Os. Bolesława Chrobrego 28 lok. 55