Opinie o Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badań Edukacyjnych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Badań Edukacyjnych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawa

Egi

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko redaktora. Patrząc na opublikowane opinie chyba dobrze się stało, że nie dałem się zbałamucić wysoką stawką za pracę. Pytając o konkrety uzyskałem odpowiedzi tak mętne, że chyba wrzucaliby mi wszystko, co tylko byłoby możliwe.

Edyta

Skoro twierdzicie, że często się tu zmienia kierownictwo, to może teraz jest jakaś zmiana na lepsze? Bo są oferty na wiele stanowisk specjalistów i nawet, co rzadkie, podane są widełki zarobkowe. W jakim otoczeniu pracowałabym jako specjalistka ds. administracyjno - organizacyjnych? Mam na myśli oczywiście atmosferę, nie meble, czy pomieszczenie.

Niestety, nie mogę powiedzieć nic dobrego o pracy w IBE. Aktualne kierownictwo kompletnie nie utrzymuje dobrych relacji z pracownikami, wielokrotnie pozwala na generowanie konfliktów i zarządzanie nimi poprzez podsycanie atmosfery niepewności, niestabilności i zrzucania odpowiedzialności z siebie. Wielokrotnie widoczny jest brak decyzyjności, chaos, bałagan, próba łatania braków kadrowych poprzez ustalanie niskich dodatków do pensji podstawowej, byle tylko pracownik był w stanie obsługiwać więcej obowiązków i zadań. Negocjacje i umowy przeciągane, brak kompetencji wielu pracowników na wyższych stanowiskach, pozorowanie pracy, niechęć do wsparcia pracowników, zachowanie niczym u dzieci we mgle... oczywiście, wszystko jest pozornie łatane zarobkami na średnim poziomie, ale w Warszawie ciężko się utrzymać przy takiej pensji.

Maria

Aktualnie na pełen etat widzę, że szukają starszej specjalistki do Zespole Rozwoju i Innowacji. Oferta wygląda dla mnie interesująco i chciałabym złożyć swoje dokumenty. Musze jednak dowiedzieć się, czy wdrożenie do nowego działu jest płynne? Jest osoba za to odpowiedzialna, czy od pierwszego dnia rzucona będę na głęboką wodę? W ogłoszeniu podano, że jest możliwość rozwoju i awansu. Szkolenia podnoszące kompetencje są chociaż raz na dwa miesiące?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Edukatorka / Edukator - Technik w firmie Instytut Badań Edukacyjnych? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Tomasz

Jak jest brak stabilności w pracy to może ktoś mi powie jakie umowy tu dają? Bo jak na czas określony to chyba nie tak łatwo zwolnić pracownika, co? Czy raczej większość ma zlecenie? Czekam na info :)

@Tomasz

Proszę zapoznać się z rodzajami umów. Umowa o pracę na czas określony jak sama nazwa wskazuje jest na czas określony, a okres wypowiedzenia obwiązujący to 2 tygodnie. po przepracowaniu ponad pół roku okres wypowiedzenia jest 1 -mc. Stabilizacja w IBE nie ma miejsca ze względu na inne czynniki i przesłanki proszę przeczytać powyżej napisałam. Pozdrawiam PS. Za moich czasów pracy Dyrektorki płakały i brały leki na uspokojenie garściami. Taka była super atmosfera i warunki pracy.

Aneta
@Stokrotka

No cóż z tego co przeczytałam w poprzedniej opinii wyrażona jest za to nadzieja "na lepsze jutro", skoro podobno zawsze można spróbować. Nic dziwnego, że niewłaściwie traktowanie stało się głównym czynnikiem uprzykrzającym pracę. Ale dobrze zrozumiałam, że poprawienie atmosfery zrobiłoby z tego miejsca pracę do pozostania na dłużej?

@Aneta

Aneta. oczywiście poprawienie atmosfery i szacunek do pracowników zawsze jest szansa na stworzenie dobrego miejsca pracy.. Każdy wie kto szuka stabilizacji że wynagrodzenie nawet " niższe " często jest bardziej satysfakcjonujące, jeśli pracownik jest w niej dobrze traktowany. Agresja i socjotechniki ze strony szefa oraz formalny (usunięte przez administratora)są największą przeszkodą w osiągnieciu tego celu. Związek zawodowy ibe ma dużo literatury w tym zakresie, lecz spotykał się zawsze z przegrana po stronie pracownika. trugno zeby było inaczej jeśli członkiem komisji jest główny Mober. Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, być może jest dużo lepiej, choć po wpisach nie widać :) osobiście bardzo dziękuję ze wsparcia, zrozumienie i serdeczność ze strony zespołu pracowników ibe za cały czas wspólnej współpracy. Dla wyjaśnienia nie byłam jedyna ofiarą tej instytucji za czasów panowania Króla Piotra.:(

Margot Robbie

Jakie sa wynagrodzenia w IBE na stanowiskach Edukatorka - Ekspertka / Edukator – Ekspert, Liderka / Lider Zespołu Edukatorów, Koordynatorka / Koordynator biura regionalnego i czy różnią się w zależności od regionu?

Aneta

Serio? Czyli kto np., w sensie rozumiem, że znasz stanowiska i ich stawki?

Magda

Częste zmiany Dyrekcji, co przekłada się na brak stabilizacji zatrudnienia. O zmianach na stanowiskach dyrektorskich można poczytać m.in. tu: (usunięte przez administratora) Częste zwolnienia ze skutkiem natychmiastowym. Ostatnio brak premii, o których zapewniani są kandydaci do pracy Poza tym dobra atmosfera pomiędzy pracownrikami w niektórych zespołach merytorycznych.

@Magda

Pracowałam w IBE za poprzedniej Dyrekcji w latach 2019-2020 na stanowisku Sekretarki. Jak się okazało Pan Dyrektor w ciągu roku miał ich 6 .. żadna nie wytrzymała długo, zresztą ja też :))) Koledze co pyta o umowy to powiem ze umowy o pracę , a co to ma wspólnego ze stabilizacją ??? taka umowa, a zlecenie ? W poczuciu stabilizacji role odgrywa komfort pracy i charakter oraz atmosfera miejsca i oczywiście wynagrodzenie. W IBE brak stabilizacji wynika z mobbingu jaki był za moich czasów prowadzony wobec pracowników i złej atmosfery w zespole., Ryba psuje się od głowy i tu tak było. Zainteresowanym podjęciem pracy czy współpracy powiem - proszę spróbować .....może tym razem gospodarz inny;)) to i zasady oraz atmosfera lepsza. Ja jednak po tym czego doświadczyłam nie chciałabym tam pracować nawet za miliony. Moje zdrowie psychiczne jest dla mnie ważniejsze , a praca to tylko dodatek do życia. Pozdrawiam

Maria

Co takiego możecie napisać aktualnie o tym instytucie badań edukacyjnych? Pytam bo od długiego już czasu nikt się tutaj nie wypowiadał i czas najwyższy po raz kolejny zapytać Was o to w czym jest problem, że tak to wygląda? Naprawdę nie macie co napisać o tym pracodawcy? Liczę, że wreszcie uda mi się ustalić czego po nich można się spodziewać. Jeżeli to czytasz to bądź, proszę osobą, która po prostu mi to napisze. Dziękuję.

Maria

Firma Instytut Badań Edukacyjnych prowadzi bardzo ciekawe szkolenia oraz warsztaty dla osób zainteresowanych. Jednak w dalszym ciągu brakuje opinii na temat jak wygląda praca w firmie Instytut Badań Edukacyjnych? Czy ktoś z Was miał przyjemność tam pracować? A może ktoś pracuje tam od dawna i mógłby pomóc osobą, które dopiero nad taką pracą się zastanawiają? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób poszukujących informacji o pracy w firmie Instytut Badań Edukacyjnych. Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Xagab

Szukam pracy. Przyjmuja bez doswiadczenia?

Maria

Posiadacie jakieś informacje na temat pracodawcy Instytut Badań Edukacyjnych? Z treści na ich stronie http://www.ibe.edu.pl/pl wynika, że mają sporo ciekawych projektów. Może ktoś z Was miał okazję tam pracować i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badań Edukacyjnych - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Badań Edukacyjnych?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badań Edukacyjnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badań Edukacyjnych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Badań Edukacyjnych
  • Górczewska 8