Opinie o Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek w Szczecin

Anna P Nowy wpis

Pani Kasia to instruktor na medal!!! Brak słów, by opisać moją wdzięczność. Do tematu prawa jazdy wróciłam po latach. W poprzedniej szkole instruktor umiał tylko krzyczeć, przez co byłam okropnie wręcz traumatycznie zrażona do prowadzenia auta. Po przeczytaniu opinii na temat Pani Kasi od razu umówiłam się na jazdy uzupełniające. Byłam w szoku, że taka spokojna, bezstresowa i wręcz przyjacielska atmosfera może panować w samochodzie nauki jazdy. Pani Kasia ma indywidualne podejście do kursanta. Potrafi zmotywować i podbudować, gdy coś nie wychodzi i przy tym wszystkim jest anielsko cierpliwa. Wszystko tłumaczone na bieżąco, profesjonalnie, zrozumiale, skutecznie, bez podnoszenia głosu. 2h jazdy to konkretna nauka, maglowanie na skrzyżowaniach, ćwiczenie manewrów, powtarzanie do skutku. Pani Kasia uczy myśleć za kierownicą, a nie jeździć na pamięć. Czułam jak z każdą godziną nauki jestem bliżej zdania egzaminu. Godziny jazd zawsze dopasowane tak, by kursantowi było wygodnie. Szkoła znajduje się niedaleko dworca, więc dla osób przyjezdnych idealnie, ceny godzin uzupełniających bardzo korzystne na tle innych szkół. Egzamin zdany bez problemu. Polecam i zawsze będę polecać!!!

AROG1

PANI INSTRUKTOR SUPER !!! POTRAFI WSZYSTKO ŚWIETNIE WYTŁUMACZYĆ CO I JAK ROBIĆ !!! NAPRAWDĘ SZCZERZE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek - Szczecin

Prawko Szkoła Nauki Jazdy Katarzyna Ryczek
  • Al. Niepodległości 18-22