Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

jato

ani butów,ani kasy na nie,3 koszule,3 spodnie i kilka fartuchów a każa się przebierać kilka razy dziennie,ciekawe w co?.kołchoz...

maja

dostajecie od firmy buty robocze lub pieniążki na buty? u nas nie ma nic takiego. sobkowiak nadal w epoce flinstonòw.

małgorzata

wqitam jamoze w całkiem innj sprawie ale moje nerwy juz legły w gruzach moze znajdie se osoba ktora mi pomorze prosze o kontakt moja poczta gosiax@wp.pl pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Martyna

uważajcie na wizyty pani Prezes.Po takiej wizycie odechce wam się pracować.Reszta się zgadza ani nie zarobisz,a traktują cię jak niewolnika.Nie wiem kto w tej firmie jest zadowolony z pracy nie biorąc pod uwagę zarobków chyba tylko pani Karina i pani Prezes no i pan Przemek.reszta to niewolnictwo którym sie nic nie należy nie życzę nikomu wizyt pani Prezes i jej Pana kujawsko pomorskie

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

joo

Jak tam,dziewczynki,po wypłacie?zadowolone?

lila

nieobrażając-cieć w budce co siedzi na dupsku też ma minimalna wypłatę,a tu i pracy więcej i wymagania nie jak dla ciecia to może ktoś pomysli,że to dla firmy MY zarabiamy i robimy im pieniądze.Takie podejście lepsze 1500 za 200 godzin tylko napędza i zachęca innych do WYZYSKU poprostu bo jak to nazwać.Kto wyliczył procent strat??? Wyjście?-albo klienta po rogach albo płacić manka.Równo ułożona szynka sama się nie sprzeda bez uśmiechniętej nie wymęczonej SKLEPOWEJ....buhahaha.

tuśka

Poprostu MASAKRA !! Odechciewa się iść do pracy...

@tuśka

Ale niedługo wypłata,i to jest pocieszające ....chyba...

ruda

U nas lipa towaru masa ludzi mało bo ceny wygórowane i tyle i wariatów dookoła nie brakuje

Kaśka

Witam jak tam ogarniacie temat przeceny 1.5 rozliczacie się dobrze? Bo z tego co się orientuje to są po prostu manka

@Kaśka

nie dawajcie się,jak narzucają towar to łaski nie robią,ze przyjmą przeceny

jamto

ekspedientka musi sprzedac towar i to tak,żeby klient do niej wrócił,a wykłócac się trzeba o profity z tego tytułu,bo jak klient zadowolony wróci,to obrót się zwiększy a za większy obrót należy się gratyfikacja i tyle w tym wzgledzie.Pozdrawiam

Doris

Zgadzam sie z jednym ze wyplaty na czas .Niezgodze sie z tym ze firma solidna to jest poprostu znieczulica wyplaty marne, towar beznadziejny za taka cenne,brak szacunku dla sprzedawczyn ,u pani PREZES liczy sie wyglad jesli go niemasz to cie zwolni(moze umowi nas do swojego chirurga plastycznego)NIEPOLECAM TEJ FIRMY!!!!!

zaspokojona dwa razy w poniedziałek

Zgadza się Firma spoko i władza tez. Zapraszamy do pracy na stanowiska!

Nieznana

To po co tam pracujesz jamto, skoro tak Ci źle?!wydaje mi się że to Tobie trzeba współczuć żenada jesteście jak dzieci

@Nieznana

Pracuję tam dlatego,ze mam gębę i umiem walczyć o swoje,dlatego ja nie mam żle, co nie zmienia faktu,że kierownictwo czepia sie o byle pierdołę

melua
@Nieznana

zgadzam się!!!!

zaspokojona

przestańcie narzekać bo wypłaty sa na czas i firma solidna. Ten kto się przykłada do pracy napewno jest z pracy i z wynagrodzenia zadowolony!Zapraszam was do innych firm gdzie będziecie się prosić o swoje zarobione pieniądze, tu macie wszystko na czas!Wiec nie narzekać

lidka

hahahahahahaha a to dobre

@zaspokojona

TY ZASPOKOJONA,ty chyba nie wiesz co piszesz,jeśli takie warunki pracy cię zaspokajaja to tylko ci współczuc.Prawda jest taka ,ze im bardziej się starasz tym bardziej cię wykorzystują,jak nie masz gęby żeby się wykłócać o swoje to mają cię za nic.Firma moze jest spoko ale władza nie koniecznie.

miesozerna
@zaspokojona

Zaspokojona?brak słow.Jestesme stare handlary ale takie pensje jak dostajemy ostatnio to zenada.Za210 godz-1500 zl

zawiedziona

Człowiek zapiendrala jak beduin po 200 h w miesiącu a na przelewie ledwo 1500 to są jakieś żarty normalnie. Każdy by się zwolnił gdyby miał lepiej płatna prace gdzieś zaklepaną ale niewiele osób ma to szczęście i niestety musi siedzieć w tym bagnie.bądź co bądź zawsze lepsze 1500 niż 0 .

anna

o czym wy piszecie?! jaki strajk??? które się na to zgodzą? już miały się jakieś z dolnego śląska wszystkie zwalniać i co? strach je obleciał!!! chyba nie ma takiej załogi, żeby wszystkie stanęły murem. bynajmniej ja takiej nie znam, zawsze się któraś wyłamie! chciałabym żeby się znalazł ktoś, kto by im nosa utarł i pokazał, że można!!! pozdrawiam wszystkie ciężko (usunięte przez administratora)pracownice!!!

dln

nie mieścimy się dzwonimy do anki po więcej za to co nam dokładają

ino

Jestesmy cicho do wtorku...mialysmy juz jutro sklepu nie otwierac ale sa pewne okolicznosci...ale po niedzieli niech szukaja innych jeleni...za najnizsza to wszedzie jest praca a przynajmniej czlowiek problemow do domu nie przynosi...mamy dosc!!!!!od paru miesiecy czekamy..."bedzie lepiej"...pani rejonowa mowi.. i (usunięte przez administratora) sory ale czlowieka ponosi...szyneczki w sianku uklada rowniotko i paroweczki pod katem a na koniec lipa...dosc

halina
@ino

To wszystko prawda zarobki marne kiełbaski prosto szyneczki na baczność towar lipny a ceny z kosmosu może jakiś strajk

boźena

Witam dolny śląsk.Mam pytanie jak tam mieście się w tych 1,5%. Proszę o szczere odpowiedzi

@boźena

jaki 1,5 ? My mamy 1% i jasne że się nie mieścimy ale olewamy to i przeceniamy dalej.Niech nam zabiorą PREMIĘ-hahaha.Za takie pieniądze to nie będziemy się starać,w du..e mamy.Niech nas pozwalniają a jak przyjdą młode to dopiero będa olewać...

Ola

zamiast dawać zabierają, dodatkowo żadnych bonów ani premii na świeta. Mogli by też w końcu zacząć pakować jak dawniej szynki...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak