Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

mariolka

te Jolka jeszcze wrócisz do Sobkowiaka z płaczem i po kolanach!!!!

jolka

wszystkie moje koleżanki już zwolniły się i pracują w innych zakładach. Są bardzo zadowolone. Teraz ja zrobię to samo. Daje wypowiedzenie w przyszły piątek rano i zobaczę co robi kierowniczka. Pracy jest dużo tylko trzeba dobrze popatrzyć. Tzn trzeba osobiście pójść a nie wysyłać cv. Powodzenia

a ja sie zwolnilam i zmienilam prace-mozna-zycze wszystkim niezadowolonym i rozczarowanym powodzenia,nie dajcie sie i pamietajcie-to Wy-szeregowi pracownicy jestescie najwazniejsi bo bez Was firmy po prostu nie ma

ala

pracuje w tej firmie i naprawde to co sie dzieje to jest kpina z pracownika i niczym nie różni sie od obozu pracy a panie z monitoringu to sa dopiero małpy stare

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

zosia

nie wymienią nas bo nikt już tam nie chce pracować. Jest coraz więcej ofert a o takie za 1500 zł nie ma problemu. zobaczcie np górników. Jak jest coś nie tak to strajk.I zawsze coś wywalczą. Więcej odwagi.

magda

słyszałam że to prawda. a też o tym, że bony były ale tylko dla biura i kierowników rejonowych. to samo dotyczy socjalu. oni co rok z tego korzystają i wyjeżdzają nad morze. a my co? do roboty. Ale to wszystko mają tylko dzięki naszej pracy. zarabiają bardzo dużo a dla nas ochłapy. czas z tym skończyć. jesli wszystkie zaczniemy się buntować to będą musieli cos zrobić.

jt
@magda

popieram Magdę.Zacznijmy się buntować bo nas zarżną.I tak nikt nowy nie chce przyjść do pracy za takie pieniądze.W niektórych sklepach stoją kierownicy regionalni bo nie mogą znależc personelu.A mięso jest z Hiszpani i Niemiec a na miejscu pakowane w firmowe worki.Zresztą to widać po jakości tego mięsa.Nie opłaca się firmie trzymać ubojni to tak jest.

kacha

czy to prawda że nasza firma kupuje wszystkie mięsa za granicą? ktoś może coś wie?

jola

co z umowy o prace jak pieniązde marne. Dostaniesz najniższą krajową i nic po za tym,a kierownicy rejonowi potrafią tylko pokazywać swoje zza uszu i maja 5 tys. KPINA!!!

dawny pracownik

witam a ja mam dobre zdanie o firmie pracowałam z koleżankami z pod inowrocławia wspaniali ludzie a w samej firmie nigdy niebyło problemów pani Stenia życzliwy człowiek jak jesteście normalni to możecie pracować życze miłej pracy w nowym roku pracownik roku z Poznania

iwona
@dawny pracownik

to w końcu dawny pracownik czy teraźniejszy pracownik roku ? chyba ktoś pogubił się w pisaniu.... kłamczuszek....

stachu

W tej firmie możesz się dorobić ale jedynie garba godzin 200 a wypłaty 1500 zł nie wspomnę o bonach świątecznych których jak zwykle nie było a może ktoś dostał?

Królowa

Wszystkim ekspedientkom sklepów Sobkowiaka spokojnych i radosnych Świąt.Też ekspedientka,z Dolnego Śląska ,

joo

Nie za free bo jak sobie wpiszesz w listę obecności godzinę 5 to ci za nią zapłacą i nie pisz bzdur ,że za darmo robisz nadgodziny,a jeśli nie płacą to znaczy ,że się dajesz wykręcać,bo nam płacą na Dolnym Slasku

Malina

Dobrze piszesz towar sam nie wskoczy do lady roboty co nie miara rano żeby zdążyć wszystko samemu zrobić przychodzi się na 5 czyli godzina za free a jak sprzątaczki sama i chowasz towar to kolejna godzina za free bo jak ktoś nie pracował na takim stoisku to nie ma wyobraźni i niech się nie wypowiada

ala

to zle ci sie wydaje. Nadgodziny zawsze wychodza jak jest zaloga dwu lub trzyosobowa. Nie konczysz pracy po 8 godziach ale po 10 lub 12. Zeby jedna miala wolne to druga musi siedziec od rana do nocy . A w takim okresie przedswiatecznym jak teraz to w pracy sie spedza wiecej czasu niz w domu.

naiwna

Jakie placa. Oni tak tak wylicza ze jakbys nawet nie miala tych nadgodzin to taka wyplate bys dostala. Nie czarujmy sie. A nie wspomne o socjalnym z ktorego korzystaja tylko ci co sie"narobia" .

jt

Nie piszcie bzdur,przeciez za nadgodziny płacą,chyba że nie wszędzie

naiwna

a czy ktos potrafi mi wyjasnic gdzie w tej firmie jest fundusz socjalny?/(to tak przy okazji świąt) a akcja z pełną obstawa wyjdzie nam bokiem . szefostwo chyba zostało bardzo daleko z tyłu kilka lat wstecz jak mysli że od przyszłego tygodnia będzie już ruch. markety nas zjedza promocjami. a nie te nasze ceny.podpisujac umowe z sobkowiakiem podpisujesz pakt z diabłem. nic co w papierach nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

ala

no rejonowi to w tej firmie zmieniaja sie najszybciej

zawiedziona

Co do ubrań to jeszcze większa porażka jak z wypłatami... W jednej koszuli chodze już dwa tygodnie bo czystych nieprzysyłaja, dobrze że sama sobie ją piore bo inaczej było by kiepsko.

jato

ani butów,ani kasy na nie,3 koszule,3 spodnie i kilka fartuchów a każa się przebierać kilka razy dziennie,ciekawe w co?.kołchoz...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 8 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak