Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

M

Pracuję u Zyguły współczuje wam że musicie teraz wy się męczyć z Rejonową Kariną ;))

A dlaczego?

Jt

Bo nie ma odpowiednich ludzi Młode przyjdą na parę dni i uciekają na zwolnienie a takie 40plus nie będ (usunięte przez administratora) za najniższą krajową. W niektórych sklepach same regionalne stoją

Tj

Jeśli 1700zl.w sklepie mięsnym to jest atrakcyjne wynagrodzenie to sorry ale w drogerii też tyle płacą a nie ma porównania w sferze obowiązków

ela
@Tj

no wlasnie

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Jt

Nie tylko do Zielonej. A 4 sklepy zamknęli na naszym terenie. I dobrze Przyjdzie nowe tańsze, klient będzie zadowolony z cen, obroty wzrosną

jeszczepracujaca

Nie wiem ktokolwiek miły chciałby przyjść do tej firmy. Obiecują kokosy, a płacą podstawę, którą zarobisz w każdym innym sklepie. O Sobkowiaku mówią już wszędzie głośno i nie w sposób taki, aby zachęcić do pracy w tej firmie.

klientka

MY KLIENCI, ŻĄDAMY PODNIESIENIA PŁAC PRACOWNIKOM I ZWIĘKSZENIA OBSADY W SKLEPACH.SZYNKA MA MIEĆ 120% MIĘSA W MIĘSIE A KIEŁBASA 110% MIĘSA W MIĘSIE.ŻĄDAMY TAKŻE WYŻSZYCH CEN ABY PANIE NIE MIAŁY DUŻO PRACY. WTEDY BĘDZIEMY ZADOWOLENI.

ktosiowa
@klientka

wez sie kobieto w łeb walnij....wiesz co piszesz????

ktosiowa
@klientka

wez sie kobieto w łeb walnij....wiesz co piszesz????

DOROTA

Witam. Jestem stałą klientką w sklepie Sobkowiak na rynku i netto w Szamotułach ale przestałam tam już kupować od ostatniego tygodnia. Ceny są kolosalne płace dziewczyn też słyszałam że bez szaleństwa a obsługa na sklepie netto Szamotuły daje sobie wiele do życzenia. Starsza pani pracująca na tamtejszym stoisku jest strasznie nie uprzejma i obsługę wykonuje w zakresie "litości". A ceny? Te CENY to jedna wielka kpina z klienta. Promocja od 1 zł do 2 zł w dół? Żarty sobie z nas stroicie "droga elito firmy Sobkowiak". U mnie, moich znajomych i rodziny ogromny minus.

Karola

Żadna szynka nie ma 100 % mięsa. Kto tak uważa jest laikiem. Dobra szynka kosztuje ok 25 zł. Ta za 40 ma taką samą zawartość mięsa. Ta osoba która wcześniej pisała domyślam się że jest właśnie z tej firmy. Więc czy wie co to jest naszczykiwanie solanką i o ile procent zwiększa to wagę wyrobu? Oprócz tego w cenie jest marża która wcale nie musi wynosić 30 % ale mniej. A tyje się od innych wyrobów. Więc pracowniku tej firmy daruj sobie te wpisy.

Karola

Konkurencja jest coraz większa a marketach promocje prawie każdego dnia. Jak nie w jednym to w innym. Klienci to nie oszołomy. Czytać i liczyć potrafią. Ja jetem klientką i chodzę tam gdzie towar jest dobry a ceny niskie. Ale to nie sklepy Sobkowiaka. 80 % sklepów jest tańsza a mięsa bardzo dobrej jakości. Z wędlinami jest sytuacja podobna. Ceny u was są za wysokie a obroty wasze zależą własnie od nas klientów. Taka polityką cenową świata nie zwojujecie. Szynka za 40 zł też nie gdyż podobnej jakości można kupić za 25 zł. Firmy przyciągają klientów ceną na pierwszym miejscu a potem jakością, która powinna też być na odpowiednim poziomie. Ale na drugim miejscu. Większość klientów to osoby z przeciętnymi zarobkami i o takich powinniście dbać a nie o tych z grubym portfelem których jest mały procent. To nie sklepowe są winne spadkowi obrotów tak jak tu piszecie ale dyrekcja i ich decyzje. Widocznie brak u niektórych osób wyobraźni. A skutek tego będzie wiadomo jaki.

ilona

Dziewczyny do boju.Walczmy tak jak zapowiadaja nasi piłkarze na Euro.Ja kocham tą pracę

ONA

PIERWSZE SŁYSZE ZE FIRMA UPADA,SKĄD TAKIE WIADOMOŚCI?LATEM ZAWSZE OBROTY SĄ SŁABSZE BO LUDZIE CHRRPIĄ WARZYWA.JEDYNIE WEEKENDY SĄ OK BO GRILLE

kakaka

hahah macie wasze ruszylo ... sobkowiak upada a wy teraz pojdziecie zapie... za 1500zł jak u sobkowiaka wam bylo zle :) Sklepy zostana przejete a co wam inni moga dac? 1500zl . Pracowałam 3 lata u sobkowiaka. Przez ostatnie 8 miesiecy moja wypłata siegała 2tys za 180h pracy.

Wera
@kakaka

1500 to nie jest min pensja.Wyleciałas od Sobkowiaka to rób swoje a nie mąć

sss

Co taka cisza dziewczyny?ruszyło coś?

daria

jak nie mają spadać obroty, jak ceny sa jak na "Batorym"....

jt

U was teź spadły obroty?jeśli dalej będà tak windować ceny to pies z kulawą nogą do nas nie zajrzy.. W Netto promocja za promocją a u nad podwyźki cen.i kto za to odpowiada?A może trzeba sprawdziç kompetencje niektórych osób?

Oczywiscie ze ceny sa wysokie. A promocje sciagaja klientow i jak juz poprzedniczki pisaly jak klient przyjdzie po cos w promocji to my postaramy sie zeby kupil cos jeszcze. A jak mamy wysokie ceny to nie mamy komu proponowac czegokolwiek.

do nionio

Ceny nie są wysokie?są jak na "Batorym".Gdybym założyła sklep to bym zbankrutowała.Ale tu jest sieć sklepów.Stać ich na promocje.

eco

p.Prezes czyta Pani te opinie?Nikt Pani tego w oczy nie powie ale dawaj nam więcej lub trochę promocji.Na podstawy a nie szynki po 40 zł.Kobieto w jakim Ty świecie zyjesz?Dasz promocje np,na fileta to utargi o wiele większe,bo jak pisała poprzedniczka do tego towaru zachęcimy 5 innych rzeczy.Kazdy sklep wywiesza promocje za promocja a u nas nic.Mówimy o tym rejonowej ale albo się o n Pani boi albo nie przekazuje.Pozdrowienia dla Wielkopolski

Szkoda że Pani Ady nie ma z nią można było jakoś normalnie pogadać. Mam nadzieję, że już niedługo wróci, a tak a propo kiedy urodziła? Pozdrawiam ją serdecznie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 6 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak