Opinie o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz w Mościska k.warszawy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz w Mościska k.warszawy

Piotr Nowy wpis

W 2023 roku miałem wypadek motocyklowy, dodam że nie ze swojej winy, w wyniku którego przeszedłem operację obu kolan. W prawym kolanie miałem szytą łąkotkę boczną za pomocą artroskopii, w lewym kolanie operacyjnie miąłem zespajaną pękniętą rzepkę i „czyszczone” kolano. Po wyjściu ze szpitala zgodnie z zaleceniem lekarza rozpocząłem rehabilitację. Dzięki przyjaciołom trafiłem do Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego SORNO, do Oddziału w Mościskach. Po badaniach wstępnych, dokładnej analizie dokumentacji medycznej i rozmowie kwalifikacyjnej z Panem Jackiem Stankiewiczem, koordynatorem medycznym, trafiłem pod opiekę Łukasza Sierocińskiego, fizjoterapeuty neuro-ortopedycznego, który dobrał i rozplanował dla mnie indywidualne zabiegi i ćwiczenia. Już po pierwszej wizycie nabrałem wiary, że szybko uda się wrócić do pełnej sprawności. Uważam, że oprócz rehabilitacji bardzo ważny jest psychologiczny kontakt z pacjentem i tu właśnie taki był. Łukasza polecam wszystkim którzy cenią sobie u specjalisty indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie oraz fachową pomoc w przyjemnej i miłej atmosferze. Jego kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie dają gwarancję bezpieczeństwa oraz efektów leczenia. Dzięki niemu uwierzyłem w siłę i moc terapii manualnej. Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja w moje zdrowie i jednocześnie, co bardzo ważne, dobre samopoczucie. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym Centrum Rehabilitacyjne SORNO w Mościskach. Pomoc na najwyższym poziomie.

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz?

Beata - pacjent Nowy wpis

Z czystym sercem mogę polecić Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO w Mościskach k/ Grodziska Maz. Jestem pełna uznania dla umiejętności i fachowości kadry oraz zrozumienia i empatii całej załogi SORNO. Z wieloma dolegliwościami po operacjach kolan trafiłam do fizjoterapeuty Pana Tomasza Wieczorka który w każdej sytuacji wiedział co zrobić abym mogła pozbyć się bólu i stanąć na nogi.

Zbyszek Nowy wpis

Do SORNO Mościska trafiłem z bólem kręgosłupa w części lędźwiowej. Placówka ta została mi polecona przez innego pacjenta. Na miejscu została udzielona wszelką informacja dotycząca mojego stanu zdrowia. Otrzymałem pełną poradę, jak również skierowanie do rehabilitanta Pana Tomasza Wieczorka. Doświadczenie, wiedza, empatia tak mogę ocenić tego fizjoterapeutę. Dobry fachowiec, wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Po wspólnej pracy z Panem Tomaszem i odpowiedniej ilości zabiegów mój stan zdrowia znacznie się poprawił. W pełni zadowolony mogę polecic SORNO Mościska

Firma Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz szukała nowego pracownika na stanowisko Rejestrator/ka Medyczny/a. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
MS

Od ponad 5 lat odczuwam bóle odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa. Mimo różnych zalecanych zabiegów fizykoterapii w innych placówkach, mój stan nie ulegał poprawie. Dodatkowo wystąpił promieniujący ból do lewej nogi oraz drętwienie . Polecono mi Sorno w Mościskach. Po serii zabiegów w Sorno (gdzie trafiłam z polecenia innego pacjenta), przeprowadzonych w większości przez Pana Jacka Stankiewicza (dużej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie)mogłam wreszcie odstawić silne leki przeciwbólowe i mogę normalnie funkcjonować. Polecam Sorno w Mościskach , znajdziecie tu fachowców z sympatycznym podejściem do pacjenta , którzy zajmą się waszymi bólowymi problemami.

MoniaZ

Polecam fachowy zespół rehabilitacyjny w Centrum Sorno w Mościskach. Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym był nie do zniesienia. Dzięki fachowej opiece i indywidualnie dobranym ćwiczeniom jest zdecydowana poprawa. Dziękuję.

Grzegorz

Czytałem że niedawno chcieli zatrudnić tu fizjoterapeutę. Widziałem że tylko na własnej działalności czyli współpraca na B2B. A zarobki? Dostaje się procent do każdego przyjętego pacjenta czy stawka jest z góry ustalone bez względu na ilość leczonych osób?

@Grzegorz

To już ustalasz z szefem

Ośrodek w Mościskach imponuje nie tylko fachowością i oddaniem swoich terapeutów, ale również empatią ,serdecznością i zrozumieniem dla pacjentów ze strony kierownictwa placówki. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Polecamy rehabilitację w tym Centrum Medycznym Ewa i Piotr

Zofia

Czy ktoś z pracowników moze dać znac, jak wyglada rekrutacja do osrodka? Chodzi mi glownie o stanowisko rejestatorki medycznej

Staw Skokowy

Dzień dobry, Pragnę z Całego serca podziękować Panu Jackowi Stankiewiczowi za świetną i sprawną pomoc w skręceniu stawu skokowego. Pełen profesjonalizm i przystępna cena.

Kris

Witam wszystkich zainteresowanych wizytà u ,,doktora,, ortopedy w Sorno w miejscowości Mościska. Otóż mam problem z kolanem oraz odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Spróbowałem tym razem właśnie w centrum ,,Sorno,, i chciałbym po prostu przestrzec wszystkich mających podobny zamiar. W tym miejscu chodzi tylko i wyłącznie o zapłacenie 180 zł. za wizytę, natomiast na żadną fachową pomoc nie ma co liczyć. Fakt iż byłem umówiony na wizytę o godz. 16-stej, jak się później okazało wszedłem do gabinetu 2 godz. później, ponieważ pan ,,doktor,, po prostu przybył z delikatnym opóźnieniem to najmniejszy problem. Po wejściu do gabinetu okazało się, że wspomniany doktorzyna nie jest w stanie nic poradzić, po prostu będąc świadomym iż zapłata za wizytę została urególowana chciał mnie się jak najszybciej pozbyć, bo kolejni naiwni czekali na korytarzu. Nie chcę się już więcej rozpisywać, bo przykry jest fakt, że tacy ,,lekarze,, potrafią żerować na ludzkiej krzywdzie. Jeśli macie jakieś problemy zdrowotne spróbujcie poszukać innego miejsca, omijajcie tą skarbonkę szerokim łukiem.

Kacper
@Kris

Dzień dobry, Z przykrością przyjmujemy Pana słowa dotyczące naszej pomocy lekarskiej. Pragniemy aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie dlatego prosimy o kontakt z naszym koordynatorem medycznym w celu rekompensaty Pana wizyty i rozwiązania problemu, z którym się Pan boryka. Pozdrawiam Kacper Stankiewicz

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz - Mościska k.warszawy

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz
  • Krucza 14