NZOZ Panorama Morska

Jarosławiec

Opinie o NZOZ Panorama Morska

Obserwator

Wyzysk pracownika, wypłacają ile chcą, obcinają albo nie wypłacaja premii bez powodu , widzimisie kierownika,co przy malych zarobkach, makabra !!!,dziwne, że nikt tego nie kontroluje ???/Klika

Daria

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja zatrudnienia w firmie NZOZ Panorama Morska? Chętnie podjęłabym u nich pracę jako manager. Coś ktoś, coś wie? :)

Doceniony pracownik

Ośrodek ładny i tylko tyle .Nikt tam na dłużej niechce pracować. Nonstop rotacje.Tam każdy jest od wszystkiego. Stałych pracowników jest dosłownie garstka.

były pracownik 2014

Panorama Morska ciągnie kase z NFZ a nie jest szpitalem. w pracy mobbing i kablarstwo , gęby nie można otworzyć , podsyłają tajniaków żeby cie sprawdzali, oszuści którzy nie szanują ludzi, klika rodzinna, która roi przekręt na wielka skalę, pracownicy sezonowi są z dalekich stron Polski bo okoliczni nie chcą tam pracować!!!

były pracownik

pracowałem, krótko bo się zwolniłem, wyzysk człowieka przez szefostwo, chociaż koledzy i koleżanki super, no i cały czas to że nawet pracownikom każe się tak kręcić żeby było dobrze np: wszystkie oferty na ich stronie to jedno i to samo różnią się ceną i są inaczej sformułowane, nie wspomne o stołówkach tam to by sanepid poszalał gdyby nie to że zawsze wiedzą kiedy on jest i dzień przed posprzątaja

mały

to powyższe to chyba pisala któraś z menadżerek tegoż kurortu:p sam obiekt rewelacja piękne miejsce z dużą ilością atrakcji na terenie ośrodka dla kuracjuszy.ale ze ma to byc opinia o pracodawcach to prosze bardzo: [usunięte przez moderatora] rygor gorszy niz w wojsku, bezczelne żeby nie powiedzieć c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie traktowanie pracownika,lizusostwo,donosicielstwo,kłamstwa na każdym kroku ze strony kierownictwa,wałki na wypłacie,kary pieniezne za co tu mówić za wszystko!!! [usunięte przez moderatora] praca dla tych tylko z naprawdę mocna psychiką. dla sprostowania nie miałem do czynienia z właścicielami ośrodka wiec o nich nic złego powiedzieć nie mogę!!praca w tym miejscu na własne ryzyko nie wierzysz to sie przekonasz i jak najszybciej będziesz chciał stamtąd uciec i zmienić prace!!!!!!!!!!!!

gosia

Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu jest bardzo fajnym miejscem, gdzie można spędzić świetnie czas. Obiekt jest blisko plaży 350m, na terenie ośrodka są baseny, z których kuracjusze mogą korzystać. Ponadto piękne pokoje, wspaniała kuchnia, doskonała załoga rehabilitantów, wspaniałe imprezy prowadzone przez miłych animatorów. polecam to miejsce:)

Zostaw opinię o NZOZ Panorama Morska - Jarosławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Panorama Morska