Opinie o S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna w Wysokie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna w Wysokie

Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat zatrudnienia jako fizjoterapeuta. Jest to działalność jednoosobowa, ale może chociaż jakieś zlecenie do pomocy wchodzi w grę? Jeśli już, to na jką stawkę mógłbym się nastawić?

Lukasz

Szukam kontaktu do fizjoterapeuty Chrzan. Dziekuje

Aga Nowy wpis
@Lukasz

Ma Pan namiary na tego fizjoterapeutę?

Grzegorz Nowy wpis

Działalność lecznicza jest wg. krs prowadzona od 2015 r. i wypada mi w pierwszej kolejności zapytać, czy jest to samozatrudnienie, czy może być tak, że znajdzie się tu zatrudnienie? Przy obsłudze pacjentów lub przy leczeniu?

anmakla

Pan Sebastian Chrzan jest naprawdę profesjonalistą w tym co robi. Dzięki niemu nie musiałam iść na operację. Zresztą nie jestem jedyną osobą, którą od tego uchronił. Każdego traktuje indywidualnie. Patrzy nie tylko na schorzenia ale całościowo na pacjenta. No i przede wszystkim po wizytach u Pana Chrzana można przestać wreszcie odczuwać ból, nie rzadko bardzo uciążliwy i długotrwały. Dla mnie to z całą pewnością najlepszy z najlepszych fizjoterapeutów.

Małgorzata Nowy wpis
@anmakla

Pan Sebastian Chrzan jest profesjonalistą i niezwykle ludzkim człowiekiem. Postawił mnie na nogi kiedy przez kilka tygodni nie mogłam wstać z łóżka przez okropny ból kręgosłupa. Jestem bardzo wdzięczna Panu Sebastianowi. W 100 % zgadzam się i potwierdzam opinię : "Pan Sebastian Chrzan jest najlepszym z najlepszych fizjoterapeutów." Postrzega on człowieka całościowo, czyli cały organizm, a nie tylko wybrany fragment, ponieważ a ból kręgosłupa składa się wiele przyczyn o czym dokładnie wie Pan Sebastian. Jest to doskonały fizjoterapeuta. Szczerze polecam - Małgorzata.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Lukasz

Bardzo proszę o telefon do s-med..

Jolanta

Czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to firma jednoosobowa?

Jacek

Pewnie dobrze się dzieje w firmie skoro przestaliście zamieszczać opinie na wątku?

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników? Słyszałem dużo dobrych opinii.

Czarna
@Adam

A jakiś kontakt do tego Pana ?

Bylismy z mężem u tego terapeuty manualnego. Pomógł nam. Jestesmy zadowoleni.

Kama

Pan Sebastian jest bardzo kulturalnym profesjonalnym fizjoterapeutą, byłam u niego już 3 razy i za każdym razem pomógł mi. Za wizytę nie bierze też jakiś wielkich kwot 2 wizyta u doktora kosztuję 70zł pierwsza 80zł więc to mówi już o Tym, że doktor kieruję się dobrem pacjenta a nie tym żeby zedrzeć z niego fortune . Bardzo polecam.

Bardzo fachowo, sprawnie i miło. No i najważniejsze skutecznie! Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna - Wysokie

• Jak się pracuje w S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna?

Zobacz opinie na temat firmy S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna?

S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna

S-Med Sebastian Chrzan Praktyka Fizjoterapeutyczna