Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

BRT Nowy wpis
Kandydat

Proponują 19,70 zł na godzinę (najniższa krajowa) do tego (usunięte przez administratora). Wymagają szczepienia przeciw Covid, a jak się nie jest zaszczepionym to (usunięte przez administratora). Kadrowa bardzo nie przyjemna. Za wynajmowany pokój z obcą osobą trzeba płacić 450 zł miesięcznie w miejscowości oddalonej o 5 km od Jarosławca . Także radzę się zastanowić przed podjęciem tam pracy oraz radze wrząc ze sobą jakieś pieniądze na wyżywienie oraz ewentualnie mieć pieniądze na bilet do domu.

Monika Nowy wpis
@BRT

A co firma ma do tego czy ktoś się szczepi czy nie? Przecież to sprawa indywidualna…

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska?

Kal Mal Nowy wpis

Pracuję tu od lat- jak ponad 100 innych osób. Firma jest rodzinna, wiec mocno stara się o rozwój tego miejsca. Uważam, że nie ma co narzekać. pieniądze są na czas, zarobki dobre. Fakt, że w sezonie dużo pracy, ale taka branża i zatrudniając się tu o tym wiedziałam. Wiadomo, że nie ma miejsc i ludzi idealnych, ale generalnie uważam, że miejsce wart polecenia. Narazie nie zamierzam nic zmieniac

Praktykantka

Właśnie skończyłam praktyki zawodowe tutaj. Musze przyznać, że kierowniczki podeszły do mnie bardzo miło. Nauczyłam się od nich wiele. Cieszę się że wybrałam to miejsce. Bede miło wspominać

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Health Resort & Medical SPA Panorama Morska? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik ochrony.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Health Resort & Medical SPA Panorama Morska dla pracy jako Animator Czasu Wolnego są dla was satysfakcjonujące?

Artur

Praca w panoramie morskiej jest satysfakcjonująca. Zarobki adekwatne do własnej inicjatywy i zaangażowania. Z uwagi na ilość miejsc pracy oraz ich różnorodność można poznać wielu ciekawych i sympatycznych ludzi, a także przeżyć miłą przygodę. Pracodawca oferuje wyjazdy integracyjne za granicę co uważam za bardzo ogromny plus, ponieważ mobilizuje do zaangażowania. Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia poprzez m. in. szkolenia. Nawet w czasie trwania pandemii jest stabilne zatrudnienie. Polecam serdecznie.

Jas

Panorama Morska to miejsce dające niepowtarzalną okazję na rozwój zawodowy i poszerzanie swoich pasji. Mając już pewne doświadczenie zawodowe to po raz pierwszy spotkałam się z taką otwartością i zaufaniem ze strony pracodawcy. Do każdego pracownika podchodzi się tutaj indywidualnie szanując jego potrzeby i możliwości, a to rzadkość na naszym rynku pracy. Daje to tak potrzebne nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Otwartość zespołu do którego dołączyłam sprawiła, że bardzo szybko poczułam się jego integralną częścią i odczuwam ogromną satysfakcję móc współtworzyć to wyjątkowe miejsce, którym jest Panorama Morska.

Dorota
@Jas

Twoja opinia jest bardzo entuzjastyczna, fajnie, że masz takie miłe doświadczenia. Napisałeś w komentarzu, że pracodawca daje pracownikom okazję do rozwoju zawodowego. A możesz napisać, jakie dokładnie są szanse na rozwój? Nie jestem pewna, czy mówisz o szkoleniach czy awansie itp.

Zadowolony pracownik :-)

W Panoramie Morskiej pracuję do kilka i jestem bardzo zadowolona a dlatego , że: 1. panuje tu świetna, życzliwa atmosfera, 2. jest super ekipa fizjoterapeutów, 3 jest możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, 4. grafik pracy jest bardzo elastyczny, 5. są bardzo dobre zarobki i co ważne wypłacane zawsze na czas, 6. są dodatkowe premie lub wyjazdy integracyjne ( super wyjazd Egipt 2019 :-) ), 7. pomimo pandemii mamy stabilne zatrudnienie, 8. jest możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji Resortu, 9. są małe koszty wynajmu pokoju w Nacmierzu ( 3 km od Jarosławca) Polecam wszystkim :-)

Sezonowa kelnerka

Fajna przygoda za dobre pieniądze. Super atmosfera, poznałam fantastycznych ludzi. W przyszłym roku planuję wrocić

Czy pracodawca Health Resort & Medical SPA Panorama Morska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Byla pracownica
@Pytanie

Na miejscu dostaje sie maly pokoik, za ktory nie trzeba placic i wyzywienie-jesli czlowiek wyrobi sie zeby zjesc. Ochrona skutecznie "uniemozliwia" wziecie posilku na wynos, infoemujac kuchnie,zeby informowali,ze dla pracowbikow nie ma styropianowych pojemnikow, wiec jesli sie nie wyrobisz sklep i chleb. Na czajnik sie nie zalapalam. Dostep do basenu-motywator, ale na to nie ma czasu. Wbrew ustawie praca po 12 godzin na dobe i co ciekawe dla fizjoterapeutow na spa... zabiegi pilingujace i pilnowanie silowni. Obiekt ogromny-ale nastawiony korzystanie z uslug przyjezdnych z ogloszenia.

@Byla pracownica

Szanowna Pani, Nie dajemy zakwaterowania i wyżywienia za darmo (jest to wbrew ogólnie panującym zasadom), a ochrona nie jest od pilnowania pojemników styropianowych i nie ma swojej siedziby przy restauracjach... Jest nam przykro, że nie miała Pani w pokoju czajnika- to przeoczenie, wystarczyło to zgłosić, a na pewno by go Pani otrzymała. Są fizjoterapeuci, którzy oprócz działu rehabilitacji chętnie pracują w Spa wykonując masaże i zabiegi pielęgnujące ciała- jest to zgodne z ich kwalifikacjami i zainteresowaniami- co w tym złego? Życzymy Pani dużo sukcesów prywatnych i zawodowych w innym miejscu, a jeśli zechce Pani do nas wrócić- zapraszamy :-) Pozdrawiamy serdecznie

Adam

Czy to spa jest teraz zamkniete przez wirusa ?

Anna

Przez sam wzgląd na to, ile opinii jest tu usuwanych, świadczy o tym jak bezproblemowo pracuje się w Panoramie Morskiej:) szefostwo i kierownictwo powinno zaznajomić się z kodeksem pracy i prawem o zawodzie fizjoterapeuty. Łamanie umowy słownej to norma. Praca na pełen etat, zapewnione pelne wyżywienie i nocleg na terenie resortu, to w rzeczywistości Praca po 10-12h dziennie nie tylko od pon do pt, sniadanie i obiad, jesli w ogole zdazysz go zjesc, a nocleg tylko kilka dni na resorcie, a potem dowiadujesz sie ze masz 2h na spakowanie sie i przeprowadzke do domku pracowniczego za ktory masz placic. A jakna rozmowie z kierownictwem nt. Pracy i przyszłości powiesz, że nie wiesz jeszcze czy zostajesz i przedluzysz umowe ze wzgledow osobistych, to Ci powie, ze aha w takim razie moze sie isc Pani spakowac, bo takich ludzi nie potrzebujemy. I masz przy sobie 50 zl gotowki, bo kierownictwo obiecalo, ze przyjada po Ciebie resortowym busem i jak bedziesz musial sie dostac na pociag jak bedziesz wracal do domu to tez zostaniesz odwieziony tym busem, ale jednak nie. Wiec masz te 50 zl i 2h, zebu dostac sie na ostatni pociag powrotny z miejscowosci obok inaczej spisz w lesie, a taksowka kosztuje ponad 100 zl.

Worker

Wszystko ok. Praca jak każda inna, klimat w porządku

Artur
@Worker

Dziękuję, że piszesz, ale to trochę mało, żebyśmy mogli dowiedzieć się czegoś o aktualnej sytuacji w firmie. Na jaką stawkę godzinną i rodzaj umowy może liczyć nowo zatrudniona osoba? Uważasz, że to dobry pracodawca?

Aktualność
8 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fizjoterapii! To dzięki fizjoterapeutom czujemy się zrelaksowani, zdrowi i wypoczęci. Dziś jednak to właśnie fizjoterapeutom życzymy mnóstwo zdrowia, energii i radości. Niech dobre samopoczucie nigdy Was nie opuszcza, tak jak nie opuszcza nas – a to dzięki Waszej pracy!

Aktualność
Takich mamy zdolnych pracowników w naszym resorcie! :-) Gratulujemy Kubie i życzymy mu dalszych sukcesów w „wyciskaniu na klatę”!

Aktualność
Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Ochrony! W naszym resorcie są to osoby, które odgrywają bardzo duża rolę jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych gości i ich dobytku. Składamy więc im życzenia aby wiedzieli jak bardzo cenimy ich pracę!
Natalia

@Agatka Mężatka a dlaczego nie byłaś zadowolona? Możesz napisać coś więcej odnośnie realiów pracy w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska? Co wpłynęło na Twoją opinię? Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w tym miejscu chętnie dowiedzą się czegoś więcej.

Zosia Samosia

Pracuję tu i jestem zadowolona

Agatka Mężatka
@Zosia Samosia

A ja pracowałam i nie byłam zadowolona (Panorama Morska - praca tylko dla frustratów)

Natalia

@Zosia Samosia a czy mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Co lubisz w swojej pracy dla Health Resort & Medical SPA Panorama Morska? Jakie są warunki zatrudnienia i atmosfera panująca w tym miejscu? Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie? Jeśli napiszesz coś więcej, będzie to cenne dla osób, które poszukują zatrudnienia.

Natalia

@Szkoda proszę o rozjaśnienie kwestii umowy. Piszesz, że nie ma przerw w pracy. W związku z tym mam pytanie jaki rodzaj umowy Health Resort & Medical SPA Panorama Morska podpisuje ze swoimi pracownikami? Czy to jest umowa zlecenie? Ile czasu przerwy przysługuje na zmianie dwunastogodzinnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Health Resort & Medical SPA Panorama Morska - Jarosławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska?

Zobacz opinie na temat firmy Health Resort & Medical SPA Panorama Morska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska