Opinie o Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska w Wrocki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska w Wrocki

Mirosław

Nie płacą też kontrahentom, do ostatniego wezwania do zapłaty milczeli, aż doszło do postępowania. W trzy miesiące odzyskaliśmy środki dzięki P. Wiktorowi. Zostawiam namiar 573985388 jakby ktoś potrzebował informacji.

@Mic Art

Serio? A z czym konkretnie? I jak to dalej wyszło?

Agnieszka Nowy wpis

Od dłuższego czasu pojawiają się opinie, w których pisze się o poczynaniach „firmy”. To w zasadzie kto się na nią składa? Nie widzę chyba opinii od pracowników, a co jakiś czas zaglądają tu kandydaci. Co ich zachęca do orientowania się za pracą, bo nie bardzo rozumiem?

Hej, czy udalo się komuś odzyskać należności? Szukam pracy i znalazłam tu takie informacje o tym miejscu. I nie wiem czy raczej wypowiadają się tu kontrahenci czy pracownicy. Jakie sytuacje w ogóle macie na myśli? Wszystko tak ogólnikowo tu opisane, że sama nie wiem o co chodzi.

transport Nowy wpis

Pani Kamila nie płaci faktur mimo wezwań, nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Nikt w firmie nie wie jak zmobilizować szefową do płatności. Cyrk.

Przewoźnik Nowy wpis

Jestem przewoźnikiem, kontakt z właścicielem żaden - płatność wisi już ponad 60 dni - sprawa zgłoszona do kancelarii

Przypadkiem tu trafiłem, ponieważ opinia się pojawiła a właśnie przeglądam Brodnicę i pobliskie rejony. Nie rozumiem jednej rzeczy. Niektórzy piszą o zaległościach i to chyba długich. A praca sama w sobie jest normalnie wykonywana? Ktoś jeszcze się zatrudnia?

Jakie godziny pracy obowiązują w Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Halo halo już listopad i jakoś tu ucichło? Czy firma oddała należności ? Słyszałam ze firma sprzedaje np dawno kominkowe to chyba dużo pracy fizycznej? Mój mąż czegoś szuka tylko ma oświadczenie o niepełnosprawności, tylko trochę boje się tego ze niby ta Pani nie płaciła ?

Iwona

Muszę spytać, bo czytam te wszystkie wpisy o problemach z płatnościami i jestem zaniepokojona. Czy sytuacja zatrudnionych też taka jest? Czy normalnie zostają im wypłacone wynagrodzenia?

kamvix
@Iwona

firma nie płaci, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na żadne wiadomości. takie firmy powinny być juz dawno zamknięte!!!

Tomtrans

U nas również - brak kontaktu, brak płatności.... Unikać tej firmy!! Transport.

Szymon

3 tygodnie po terminie - nie ma kontaktu z nimi, nie odbierą tel, nie odpisują.

@Szymon

o jaką usługę tak naprawdę chodzi? w dodatku pisane jest to w liczbie mnogiej, więc ile osób zatrudnia się tu obecnie na obsłudze?

HABER KRZYSZTOF PIĄTKOWSKI

NIE POLECAM ! FIRMA UNIKA PŁĄTNOŚCI ! 30 DNI PO TERMINIE ! WINDYKACJA

@HABER KRZYSZTOF PIĄTKOWSKI

Skoro firma obecnie w krs wygląda na aktywną to znaczy że udało się to Wszystko rozliczyć o ile faktycznie trzeba było cokolwiek zapłacić? tutaj tak właściwie ktoś może jest zatrudniony czy to jakaś taka działalność jednoosobowa?

Beata

nie ma kontaktu- brak płatnosci

@Beata

Czyli jednak... Ciekawa jestem o co tak konkretnie z tym chodzi? Za co ta cała płatność, to pierwszy raz tak?

Honorata

Widzę, że kolejny raz pojawiła się jakaś opinia dotycząca niepłacenia, innych kompletnie brak. Orientuje się ktoś o co może chodzić, że nagle kontrahenci się skarżą? Co aktualnie się dzieje w firmie?

Oszusci nie placa

Mirosław

Mic Art
@Mirosław

Nas też zostawili na lodzie.

@Mic Art

Serio? A z czym konkretnie? I jak to dalej wyszło?

Nie wypłacają pracownikom należnego im wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska - Wrocki

Kadat Usługi Leśne Kamila Wilamowska