Opinie o Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik w Kraków

Agata Nowy wpis

Opieka bdb Empatia do zwierząt bdb Ceny na Kraków NISKIE a nie wysokie ! patrząc na profesjonalizm wiedzę oraz sprzęt jaki posiadają Konsultacje telefoniczne bdb Pilne przypadki jak najbardziej zawsze pomagają ! Jestem klientką od samego początku czyli od wielu lat... jak komuś nie przypadła przychodnia do gustu, proszę zwyczajnie nie przychodzić, bo naprawdę są osoby, które czekają na termin i chętnie skorzystają. Pozdrawiam serdecznie cały Zespół :)

Zwierzerzolub Nowy wpis

Serdecznie polecam, cały Team jest wspaniały. Lekarze oddani , serdeczni i opiekuńczy. Rzeczowi w tych dobrych i złych chwilach dla naszych pupili. W Przychodni Mruczek dobro zwierząt stawiane jest absolutnie na pierwszym miejscu.

Mój pies jest najwazniejszy Nowy wpis
@Zwierzerzolub

Zero empatii cała ekipa nastawiona na maksymalny zysk. Ceny zaporowe nawet gdyby to było centrum Krakowa. Na Nowa Hute o połowę za dużo. Ogólnie znieczulica na recepcji.

Agnieszka Ważny Nowy wpis
@Mój pies jest najwazniejszy

Niewiem gdzie zwierzolubie byłeś ale na pewno nie w mruczku . Przypadek pilny przyjęli pomogli i o dziwo za pakiet leków USG i lekarstwa do domu nie zapłaciłam tyle co w Krakowie ! Serce i zaangażowanie na każdy telefon oddzwaniają jeżeli tylko mogą zawsze doradzają przez telefon wysłuchają co człowiek ma do powiedzenia gdyby każda lecznica była taka dla zwierząt to naprawdę była by bajka

Witam Super przychodnia,lekarze wspaniali.

Marta Szulc
@Anna

Zgadzam się z Panią. Widać, że lekarze z empatia, sercem i pełnym zaangażowaniem podchodzą do zwierzaka. Ceny w Krakowie są różne w leczniczych, ale tu na pewno nie jest drogo-przystępnie. Plusem też jest umawian się na godziny. POLECAM:)

Sandra

Nie jestem zadowolona z tej przychodni weterynaryjnej!Nie polecam!

Lola
@Sandra

Bardzo drogo. Mało miejsca w poczekalni. Lekarze latają jak z pęcherzem od pokoju do pokoju prawie po psach. Główny lekarz -gadająca głowa /w kółko jedno i to samo, byle zagadać i namówić na coś więcej/.

@Lola

To dziwne, bo większość opinii jest pozytywna. Czyżby coś się zmieniło i jakość usług uległa pogorszeniu? Albo doszli jacyś nowi lekarze?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wanda

Lekarze z ogromną wiedzą i sercem. POLECAM!

Super lecznica ,lekarze wspaniali.

Małgorzata

Pan doktor (usunięte przez administratora) jest świetnym lekarzem. Zastosował bardzo dobre leczenie dla mojej kotki, która kaszlała od długiego czasu i inni weterynarze nie potrafili jej pomóc. Pan doktor jednym zastrzykiem rozprawił się z chorobą, kot jest zdrowy, od tamtej pory ani razu nie zdarzył się jej atak kaszlu a minęły już prawie 2 miesiące. Co ważne, kotka w ogóle nie bała się w podczas wizyty , lekarz ma na prawdę dobre podejście do zwierząt. Polecam wszystkim doktora (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik - Kraków

Przychodnia Weterynaryjna Mruczek Grzegorz Pawlik
  • Os.Bohaterów Września 1J lok. U3