Opinie o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis Agd Adam Mielczarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek o rekrutacji.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Alicja

Polecam, polecam, polecam, Pan słowny i terminowy. Naprawił moją zmywarkę tego samego dnia, za co jestem serdecznie wdzięczna.

Agata
@Alicja

za taki ekspres skasował coś więcej czy było to w standardzie?

Krysyna

Jakość, terminowość godna polecenia. Widać doświadczenie, gdyż już przez telefon Pan zdiagnozował wadę w mojej pralce. Przyjechał w tym samym dniu i dokonał stosownej naprawy. Polecam

Ewelina
@Krysyna

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz i że tak szybko rozwiązany został problem. Co się działo z pralką i ile kosztowała naprawa?

radzio

serwis I-klasa! człowiek ma pojęcie o swojej robocie. bez problemu poradził sobie z pralką ariston, która przestała działać, błąd e03. przywiózł część ze sobą-wymienił. trzecie pranie i wszystko działa!!!

krystian

Polecam. Usługa wykonana bez zarzutu, zmywarka działa, mimo sędziwego wieku (15l). Za terminowość i dotrzymane słowo 5+

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant sprzętu AGD w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zbyszek K.

Chciałem zacząć od tego, że konkurencyjny serwis "Restart" umawiał się ze mną na naprawę mojej pralki bosch 2 razy! Nie dojechali! Powody różne-byłem zły-stracony czas! Dostałem od znajomego nr tel, do ponoć sprawdzonego fachowca Pana Adama. Ku mojemu zaskoczeniu Pan przyjechał w tym samym dniu, wymienił szczotki i pompę i pralka działa, aż miło patrzeć. Można? Można! Za Solidność, Szybkość działania 10/10.

Stanisław

Pan fachowiec okazał się słowny i terminowy, co nie jest dzisiaj tak oczywistą sprawą. Przyjechał w tym samym dniu w umówionych godzinach dokonując naprawy pralki indesit (spalona grzałka). Jestem zadowolony z pracy jaką Pan wykonał, więc usługę oceniam na 5+

Zbigniew
@Stanisław

Tylko powinieneś się cieszyć, że tak sprawnie poszło, bo faktycznie tak szybka naprawa to nieczęste w tych czasach. Po naprawie dostałeś gwarancje na te grzałkę?

Serwis AGD
@Zbigniew

Na swoje usługi udzielam roczną gwarancję. Pozdrawiam

Jan
@Zbigniew

Jest gwarancja. Polecam usługi.

Iwona

Jestem b.zadowolona z naprawy pralki przez Pana. Dziękuje

Beata Z.

Polecam naprawę sprzętu przez Pana Adama. Po telefonicznej rozmowie, Pan przyjechał tego samego dnia naprawiając moją kuchenkę amika.

Beata

Miły i rzetelny fachowiec, zna się na swojej pracy.Polecam

Krysyna

Pozytywna opinia za szybka i skuteczną naprawę mojej zmywarki siemens. Pan przyjechał w umówionych godzinach, dokonując cudu ratując mój 15-letni sprzęt.

Maro

Polecam firmę z czystym sumieniem. Naprawa pralki Bosch przebiegła sprawnie i profesjonalnie. A co ważne w tym samym dniu(dwie godziny od mojego telefonu Pan Adam był już u mnie).

Marzena N.

Usługa naprawy pralki BOSCH wykonana bez zastrzeżeń, sprawnie i profesjonalnie. Pan przyjechał w umówionych godzinach i co najważniejsze z częścią zamienną , co uratowało mnie przed praniem ręcznym. Szczerze polecam.

Grzegorz

Polecam, sprawna naprawa pralki beko. Widać doświadczenie i profesjonalizm, szybko zdiagnozował usterkę (wytarte szczotki), wymienił miejscu i pralka śmiga dalej. Pozdrawiam

Na stronie internetowej firmy jest info, że dojazd jest bezpłatny. W trakcie rozmowy telefonicznej dowiaduję się, że diagnoza kosztuje 80,- zł. O.K. Przyjeżdża serwis, ekspertyza trwa 20 minut i facet kasuje 100,-. Pytamy dlaczego ? Podłączenie pralki. Ot, co. Powiedziałam serwisantowi, że (usunięte przez administratora) klientów. Nie polecam z całego serca. Uważajcie. !!!

Roman
@Anna

Mam podobną sytuację. pan przyjechał, nie znalazł przyczyny a skroił 100 zł. Pralka nadal zatrzymuje się pod koniec prania. Muszę recznie wypuszczać wodę, resetować kilkakrotnie żeby dokończyć pranie. Skasował 100 zł za diagnozę, której nie postawił. NIE ZDIAGNOZOWAŁ, ale skasował. NIE POLECAM tej firmy. Jutro szukam innego fachowca. Tu szkoda kasy

Dominik

Expresowa naprawa po przystępnej cenie mojej 5-letniej zmywarki Siemens. Szybka diagnoza uszkodzenia po kodzie E19 i w tym samym dniu sprawna zmywarka uratowała mi poimprezowe zmywanie. Dzięki i pozdrawiam.

Beata T,

Szybko i fachowo odbyła się naprawa mojej zmywarki Siemens. POLECAM

Wojciech
@Beata T,

Dobrze wiedzieć, że jesteś wśród osób zadowolonych z tego, jak wyglądała naprawa Twojej zmywarki. W tym właśnie miejscu chciałbym Cię zapytać, co skłoniło Cię do tego, że ze swoim uszkodzonym sprzętem zgłosiłaś się właśnie do firmy Serwis Agd Adam Mielczarek? Tak po prostu ich znalazłaś czy bazowałaś może na doświadczeniach innych osób?

Alicja

Polecam na 100%. Pan miły, słowny i b, dobry fachowiec. Naprawił pralkę mojej mam, gdzie autoryzowany serwis zalecił zezłomowanie (naprawa nieopłacalna-koszt 800 zł). Pan Adam naprawił programator i pralka działa jak nowa!

Grzegorz

Po przeczytaniu kilku opinii w internecie, zadzwoniłem w sprawie uszkodzonej pralki POLAR, Serwisant przyjechał w tym samym dniu, co było dużym i miłym zaskoczeniem, gdyż u innych trzeba czekać 2-3 dni. Naprawę wykonał sprawnie i szybko a przy tym skutecznie. POLECAM.

Krystyna

Serwis godny polecenia,praca wykonana szybko i fachowo. Zmywarka Siemens nie pobierała wody E15. Pan przez telefon trafnie zdiagnozował problem, przyjechał jeszcze tego samego dnia i naprawił zmywarkę. Dziękuję.

Jagna

Bardzo dobry kontakt, Pan słowny, naprawił moją zmywarkę w tym samym dniu. Jestem zadowolona, polecam każdemu usługi tego Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Agd Adam Mielczarek - Szczecin

• Jak się pracuje w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Agd Adam Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Serwis Agd Adam Mielczarek