Opinie o Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka w Lubomia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka w Lubomia

Ktoś chwalił podejście do klienta kiedyś. A jak jest z podejściem do pracowników? Jak traktują osoby tam zatrudnione, dajcie znać mniej więcej, czy atmosfera jest w porządku i czy warto spróbować tam pytać o pracę w ogóle. Pozdrawiam

Szymon Nowy wpis

Komentarze tylko do klientów a mnie interesowałoby jak się tu pracuje i czy w ogóle przyjmują pracowników? Bo może to firma jednoosobowa i tylko właścicielka robi projekty. Ktoś wie?

K. Nowy wpis
@Szymon

Nie zatrudniają.

Andrzej Nowy wpis

Bardzo dobre projekty,profesjonalne podejście do klienta, od samego początku do końca dobry kontakt. Pani Estera bardzo sympatyczna, rzeczowa i merytoryczna osoba,zawsze służyła nam dobrą radą oszczędzając niepotrzebnych nerwów i wydatków w trakcie budowy. Fachowo i przystępnie tłumaczy co można zrobić a czego się nie da. Całość na najwyższym poziomie. Polecam

Estera Osiecka

Jeżeli to prawda to oczywiście że tak. Byłam szczerze zaskoczona taką nieprawdziwą opinią. W tej sprawie nawet interweniowałam u administratora. Nadal bez rezultatów. Podczas swojej wieloletniej pracy nie spotkałam się z taką opinią. Nie po to pracowałam na dobrą opinię z takim mozołem aby ktoś w bezczelny sposób to niszczył.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Marek Jastrzębowski, Racibórz

Nie wierzę w ani jedno słowo. Ten ktoś tej Pani nie zna i prawdopodobnie z nią nigdy nie współpracował. Byłem klientem z polecenia więc wiem jaką Pani Estera ma opinie. Możliwe że to konkurencja. Wstyd

Marek Jastrzębowski, Racibórz

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Architekt Estery Osieckiej. To osoba kompetentna. Ma w pełni profesjonalne podejście do pracy. Uczciwa i rzetelna. Korzystałem w życiu z wielu architektów ale tutaj moja współpraca układała się najlepiej. Pani Estera zawsze miała dla nas czas ( choć czasem były to weekendy), to cierpliwa i dokładna architekt. Najpierw wykonała koncepcję a następnie projekt. Załatwiła za nas wszystkie sprawy i papierki (miała pełnomocnictwa ode mnie mnie i zony)- było tego mnóstwo: projekty dodatkowe; gazu, elektryki, audyt energetyczny, projekt wentylacji i cała masę innych rzeczy. Naprawdę to było sporo zachodu. Tutaj przy okazji za to Pani dziękuję. Obecnie już mamy pozwolenie na budowę i jesteśmy w trakcie realizacji. Wygląda to świetnie. Polecamy usługi Pani Estery wszystkim, polecamy za profesjonalizm przez duże "P". Co do cen- my się nie targowaliśmy - była adekwatna to wyników. W porównaniu z innymi niska.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka - Lubomia

Biuro Projektowe Aspekt MGR Inż.Arch.Estera Osiecka
  • Adama Asnyka 69