Opinie o Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa w Warszawa

Mama Nowy wpis

Po kolejnej wizycie jesteśmy przekonani już na 100%, że gabinet nastawiony jest na wydojenie z pieniedzy rodzicow pacjenta, a nie faktycznie na leczenie zębów i pozyskanie zaufania. Po raz kolejny Pani dr leczy nie tego zęba, co trzeba, tłumacząc, że jest ważniejszy, rozwierca inny ząb, zakłada opatrunek, który wypada kolejnego dnia, opowiada dziecku głupoty nie dając rodzicowi zapanować nad dzieckiem "swoimi sposobami", nie pozwala rodzicowi rozmawiać z dzieckiem na temat tego co się dzieje w gabinecie, żeby nie zniechęcać dziecka. Generalnie każda wizyta wymusza na nas kolejna. Ale nie ma co się dziwić jak za sama wizytę z sadacja płaci się 150, za lekarstwo 120 i wychodzi się z gabinetu z zębem, ktory jest w dalszym ciągu zepsuty, a kolejny bez sensu rozwiercony. Nawet nie ma możliwości podjęcia jakiejkolwiek rozmowy z Panią dr, bo wszystko wie lepiej, łącznie z tym jak uspokoić moje dziecko. Nie ma możliwości dyskusji z Panią dr,bo obrażona wyzywa się na dziecku. Odradzam gabinet z całego serca. Moje sugestie dla Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa: Przestawić się na jakosc, a nie ilość. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być bardziej otwartym na małych pacjentów. Ocieplic podejście do dzieci.

Byłam ostatni raz Nowy wpis
@Mama

Nieuprzejmą pani na recepcji. Jak zapytałam skąd taka cena to usłyszałam: na paragonie jest napisane. Przyznaje, ze nie zauważyłam i dopytuje dalej ale w połowie usłyszałam z grymasem na twarzy, ze za wizytę tez się płaci. ceny cenami ale prostactwo recepcjonistki - żenada. Do Pani doktor która zajmowała się moim dzieckiem odzywała się jak zwykła „bazarowa”

Kacper Nowy wpis

Czy firma zapewnia pracownikom jakieś dofinansowania ?

Kasia Nowy wpis

Polecam gabinet z czystym sercem. Moje dzieci są zadowolone i same z checia pytają kiedy wizyta u cioci dentystki. Przemiła atmosfera, ulubione ciocie. Pani doktor oraz Pani higienistka sprawiają, że moje dzieci chcą wracać. Czasami się zdarza opóźnienie ale jest dużo atrakcji na poczekalni i dziecka nie ma heh. Pozdrawiam zadowolona mama

Zadowolona MAMA

Bardzo polecam placówkę Mleczaki&Spółka. Mają pozytywne nastawienie do pracy, do maluchów i starszych dzieci. Długo szukałam miejsca do którego moje dziecko nie będzie się bało wejść. W szczególności polecam dr. Dąbrowę bardzo ciepła i miła osoba z podejściem do dzieci. Gabinet nowoczesny, personel super. Serdecznie polecam :) i pozdrawiam załogę Mleczaków :D

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa - Warszawa

Stomatologia Mleczaki i Spółka Agnieszka Dąbrowa
  • Adama Branickiego 11 lok. 171